protezy nóg

Artykuły - Protezy nóg (-1)

Filmy - Protezy nóg (5)

 • Pies z dramatyczną przeszłością odzyskał werwę dzięki protezom

  Bangkok, Tajlandia. Historia tego psa jest przerażająca. Cola miał jedynie 9 miesięcy, kiedy sąsiad obciął mu mieczem przednie łapy, bo zauważył psa gryzącego parę butów. Soi Dog Foundation, zajmująca się trudnymi przypadkami w Tajlandii, pokryła wszystkie koszty medyczne, a nawet zorganizowała psiakowi dwie protezy, dzięki którym stał się zupełnie innym zwierzęciem. (RUPTLY/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Ewa Kielak: Od początku mówiłam, że jeszcze zatańczę na studniówce

  Nastolatka, mimo tragicznego wypadku, obiecała sobie, że zatańczy na swojej studniówce. – Ja od początku mówiłam, że jeszcze zatańczę na studniówce. I udało się! – mówi Ewa. – Tańczyłam z profesorem, który prowadził moje leczenie – dodaje. (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jak udało się zdobyć protezy dla Ewy?

  Mama Ewy Kieryk opowiada, jak udało im się uzbierać pieniądze na kosztowne protezy nóg, które jej córce umożliwiają normalne poruszanie się. (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jak wyglądał nieszczęśliwy wypadek Ewy?

  Ewa Kieryk w nieszczęśliwym wypadku straciła obie nogi. - Spieszyłam się do szkoły, więc poszłam na skróty. Przechodziłam przez tory, na których stał pociąg – wspomina dramatyczną chwilę nastolatka. – Zrobiłam krok, aby przejść nad łączeniem wagonów i wówczas pociąg ruszył, miażdżąc mi nogi – dodaje Ewa. Jak sobie radzi dzisiaj? (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.