prostytucja

Artykuły - Prostytucja (116)

 • Wkrótce GUS będzie wliczał do PKB m.in. szacunki dot. prostytucji

  Wkrótce GUS będzie wliczał do PKB m.in. szacunki dot. prostytucji

  Główny Urząd Statystyczny wkrótce zacznie wliczać do PKB szacunki dot. działalności nielegalnej, np. prostytucji i handlu narkotykami. Oznacza to, że PKB wzrośnie, dzięki czemu poprawią się wskaźniki odnoszone do produktu krajowego, np. długu publicznego.
 • Likwidacja prostytucji? Pobożne życzenie

  Likwidacja prostytucji? Pobożne życzenie

  Jeżeli kobiety mogłyby się rejestrować, zrzeszać, dawałoby to im jakąś gwarancję obrony i opierania się zewnętrznym naciskom. Ale skali zjawiska w ten sposób radykalnie nie ograniczymy. Bo popyt kształtuje podaż
 • Obława na prostytutki: Ponad 8 miliardów dolarów strat

  Obława na prostytutki: Ponad 8 miliardów dolarów strat

  Około 8,5 miliarda dolarów straci chińskie miasto Dongguan, w którym trwa kampania wymierzona przeciwko prostytucji - twierdzi cytowany przez chińską prasę analityk finansowy komentując sprawę, którą żyją obecnie całe Chiny.
 • Jeśli sekssaksy, to tylko w Niemczech

  Jeśli sekssaksy, to tylko w Niemczech

  Płacisz 50 euro i korzystasz z usług do woli Nowa moda uderza w Polki pracujące za granicą Polki czują się zagrożone nową modą. Nowy trend w burdelach. Płacisz raz, korzystasz do woli
 • Niewolnictwo: Żywe narzędzie

  Niewolnictwo: Żywe narzędzie

  Niewolnictwo jest jak narkotyk. Przynosząc łatwy zysk, potrafi szybko stać się ważnym elementem gospodarki, a wówczas - choć degeneruje społeczeństwo - niezwykle trudno się z niego wyzwolić. Na terenie krajów Unii Europejskiej pracuje 880 tys. niewolników. Brzmi to nieprawdopodobnie, jednak aż tylu doliczyła się specjalna komisja Parlamentu Europejskiego CRIM, monitorująca m.in. zjawisko przestępczości zorganizowanej.
 • Z prostytutką możesz tylko porozmawiać

  Z prostytutką możesz tylko porozmawiać

  Premier Szwecji Fredrik Reinfeldt chce zwiększenia kar za korzystanie z usług prostytutek. Szwedzkie prawo chroni prostytutki, natomiast karze ich klientów. Obecnie płacenie za seks jest w Szwecji zagrożone grzywną lub więzieniem do 1 roku.
 • Deputowani przyjęli ustawę ws. karania klientów prostytutek

  Deputowani przyjęli ustawę ws. karania klientów prostytutek

  Francuskie Zgromadzenie Narodowe przyjęło w środę ustawę, na mocy której osoby korzystające z usług prostytutek będą karane grzywną. Ustawa ma uderzyć w organizacje przestępcze, które przemycają kobiety do Francji i zmuszają je do prostytucji.
 • Francja chce karać za korzystanie z usług prostytutek

  Francja chce karać za korzystanie z usług prostytutek

  Francuscy deputowani rozpoczęli w piątek debatę na projektem ustawy, na mocy której na klientów prostytutek nałożone byłyby wysokie kary finansowe. Ustawa ma uderzyć w organizacje przestępcze, które przemycają kobiety do Francji i zmuszają je do prostytucji.
 • Nad Sekwaną chcą zabronić kupowania usług seksualnych

  Nad Sekwaną chcą zabronić kupowania usług seksualnych

  Karanie klientów prostytutek? Jak się okazuje, to kolejna propozycja zmian, jakie chcieliby wprowadzić francuscy socjaliści i która wywołuje masowe protesty. W sobotę przez media przetoczyły się informacje o drugiej głośnej petycji przeciwko temu pomysłowi. Podpisały się pod nią takie gwiazdy, jak aktorka Catherine Deneuve czy piosenkarz Charles Aznavour, a także znani intelektualiści czy politycy, choćby były minister kultury. Żądają prawdziwej debaty o problemie zamiast wprowadzania sankcji.
 • 11 osób oskarżonych o czerpanie korzyści z nierządu

  11 osób oskarżonych o czerpanie korzyści z nierządu

  Jedenaście kobiet i mężczyzn oskarżyła Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku o czerpanie korzyści z nierządu. Szef gangu zarządzał nim i korzystał z dochodów także wtedy, gdy trafił do więzienia.

Filmy - Prostytucja (11)

 • Będą karać za uprawianie płatnej miłości?!

  We Francji gorącą dyskusję wywołał projekt ustawy nakładającej kary pieniężne na... osoby korzystające z usług prostytutek! "Ustawy nie mogą regulować seksualności. Moralność nie podlega dekretom”– to stanowisko magazynu Causeur, który włączył się do protestów. Nie mniej zaniepokojone są kobiety świadczące usługi seksualne na paryskich ulicach. "Mężczyźni już teraz boją się przychodzić do nas. Jak mamy zarabiać?" - pytają.
 • Chciał zażartować z prostytutki - odmieni jej życie?

  Internetowi dowcipnisie chcieli zażartować z pań lekkich obyczajów. Z ukrytej kamery nagrywali, jak podstawiony klient podchodzi do kobiet - najpierw wypytuje o usługi, następnie oświadcza, że jest z policji i dojdzie do zatrzymania. W przypadku jednej z kobiet doszło do niespodziewanej sytuacji. Skruszona kobieta wyznała, że 2 miesiące temu straciła pracę i nie wie co zrobić ze swoim życiem. Nigdy się nie prostytuowała, a propozycję od mężczyzny przyjęła pod wpływem chwili. Przyrzekła, że już nigdy nie ulegnie pokusie zarobienia "szybkich pieniędzy" w ten sposób.
 • Prostytutka nagrała śpiącego Justina Biebera!

  Młody gwiazdor korzysta z życia podczas wizyty w Ameryce Południowej...
 • Seks-boksy, czyli jak oswoić prostytucję

  Czegoś takiego jeszcze nie było! Prostytutki z ulic Zurychu mają odtąd świadczyć seksualne usługi w... specjalnych seks-boksach! Cały proceder będzie jak najbardziej legalny. Każda wiata jest zaopatrzona w przycisk alarmowy, by prostytutka mogła wezwać ochronę w razie niebezpiecznej sytuacji. W alei seks-boksów będą też dyżurować pracownicy socjalni, którzy zapewnią kobietom wsparcie psychiczne... - Prostytucja to biznes. Nie chcemy jej zakazać, ale możemy przynajmniej ją kontrolować - tłumaczy przedstawiciel miejskich służb. Ale czy zakazany owoc, poddany kontroli, będzie smakował tak samo?