prima aprilis

Artykuły - Prima aprilis (51)

 • Pac-Man w Google Maps

  Pac-Man w Google Maps

  Google przygotowało całkiem zabawny dodatek z myślą o Prima Aprilis. Pac-Man, kultowy bohater gry Namco, szaleje w naszym mieście. Wystarczy włączyć Google Maps i wybrać odpowiednią opcję.
 • Żartowniś Krychowiak

  Żartowniś Krychowiak

  Grzegorz Krychowiak poinformował na Twitterze, że jest dogadany z angielskim klubem i czeka go transfer. Należy jednak pamiętać, że dziś w Hiszpanii jest prima aprilis.
 • "Suchar" Marcina Prokopa: Liszewski i Norbi z Bobem Dylanem

  "Suchar" Marcina Prokopa: Liszewski i Norbi z Bobem Dylanem

  Prima Aprilis z biegiem lat i rozwoju mediów elektronicznych stał się dniem zupełnie nieśmiesznych dowcipów. W tę tendencję idealnie wpasował się prowadzący "Dzień dobry TVN" Marcin Prokop oraz jego goście.
 • Edyta Górniak zdenerwowana przez fanów

  Edyta Górniak zdenerwowana przez fanów

  Primaaprilisowy żart zrobiony przez fanów Edycie Górniak mocno zdenerwował wokalistkę.
 • Między żartem primaaprilisowym a brzegiem absurdu

  Między żartem primaaprilisowym a brzegiem absurdu

  1 kwietnia, wiadomo, każdy kto się liczy w tej branży, obowiązkowo musi wypuścić w świat brednię o nazwie Prima Aprilis. Zapraszam do wyboru najbardziej nietrafionego żartu primaaprilisowego!
 • Humor z ogłoszeń mieszkaniowych

  Humor z ogłoszeń mieszkaniowych

  Opisy mieszkań do sprzedaży budzą czasem uśmiech na twarzy. Z okazji tegorocznego prima aprilis Home Broker z przymrużeniem oka wyjaśnia niektóre mijające się z prawdą zwroty i określenia używane w ogłoszeniach mieszkaniowych.
 • Prima aprilis w świecie technologii

  Prima aprilis w świecie technologii

  Prima aprilis, jak co roku, przyniosła kilka ciekawych i kreatywnych dowcipów gigantów technologicznych - Nokia zapowiedziała mikrofalówkę 5AM-TH1N6, Google - nowe, szalone usługi. Sony miało w zanadrzu coś dla zwierząt, a Samsung innowacyjną technologię przyjazną środowisku - drzewo. Na tym nie koniec.

Filmy - Prima aprilis (4)