premiera filmu

Filmy - Premiera filmu (3)

  • Słynne małżeństwo w nienagannych stylizacjach na premierze filmu

    Włochy. Podczas kolejnego dnia 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji pokazano film "Loving Pablo". Na czerwonym dywanie nie zabrakło odtwórców głównych ról Penelope Cruz i Javiera Bardema. Słynne małżeństwo z w nienagannych stylizacjach i z uśmiechem pozowało do zdjęć. (Associated Press/x-news)
  • Niepocieszony Orlando Bloom na premierze filmu

    Pekin, Chiny. W środę (30.08) w Pekinie odbyła się premiera najnowszego filmu z Orlando Bloomem "S.M.A.R.T. Chase” brytyjsko-chińskiej produkcji. Na czerwonym dywanie nie zabrakło oczywiście głównego aktora, który nie wydawał się zbyt zadowolony. Gwiazdor dzielnie uczestniczył w konferencji i pozował do zdjęć fotoreporterom. (Associated Press/x-news)
  • W piątek premiera filmu „Karbala”

    W 14. rocznicę zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku w kinach pojawi się film „Karbala”, będący opowieścią o największej bitwie polskich żołnierzy od czasów II wojny światowej. Zdaniem gen. broni Edwarda Gruszki, byłego dowódcy Wielonarodowej Brygadowej Grupy Bojowej, której żołnierze brali udział w bitwie, obraz ten jest okazją do dyskusji na temat udziału polskich żołnierzy w misji w Iraku. – Od kilku miesięcy mówi się o Karbali jako o największej bitwie. Rzeczywiście, kiedy trwało pierwsze powstanie tzw. Armii Mahdiego, walka o City Hall była jedną z większych bitew, a czy największą to rozstrzygnie historia – mówi gen. broni Edward Gruszka, dowódca 1. Wielonarodowej Brygady Grupy Bojowej z dowództwem w Karbali.