pożar

Synonimy:
pozar, pożar endogeniczny pożarna pożarowe pożary
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pożar (2072)

 • ​Francja: Pożar w bloku mieszkalnym w Miluzie. Pięć ofiar śmiertelnych

  Pięć osób zginęło, a osiem zostało rannych w pożarze, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w bloku mieszkalnym w Miluzie, na wschodzie Francji - podaje AFP. Według francuskich mediów zginęło czworo dzieci.
 • Zatrzymano 34-latka, który może mieć związek z pożarem w Łaziskach Górnych

  Zatrzymano 34-latka, który może mieć związek z pożarem w Łaziskach Górnych

  Policja podała, że zatrzymano 34-letniego mężczyznę w związku z pożarem, w kórym zginęły trzy osoby. Do tragedii doszło w Łaziskach Górnych. Śledczy sprawdzają, czy zatrzymany w jakiś sposób mógł przyczynić się do wybuchu pożaru.
 • Szybowice: Straty po pożarze liczone w milionach

  Szybowice: Straty po pożarze liczone w milionach

  Na dwa miliony złotych oszacowano wstępnie straty po pożarze tartaku w Szybowicach na Opolszczyźnie. Ogień wybuchł w sobotnie popołudnie, ale strażacy wciąż są na miejscu. Jak donosi reporterka RMF FM Anna Kropaczek, trzy zastępy strażaków dogaszają ogień i przeszukują pogorzelisko.
 • Ogromne pożary w Czarnogórze: Władze apelują o międzynarodową pomoc

  Ogromne pożary w Czarnogórze: Władze apelują o międzynarodową pomoc

  Czarnogóra apeluje o międzynarodową pomoc w gaszeniu pożarów, które trawią wybrzeże adriatyckie. "Nasze siły są niewystarczające do ugaszenia pożarów o takiej skali" - powiedział Stevan Katić, przedstawiciel samorządu miasta Herceg Novi.
 • Włochy walczą z pożarami. Najtrudniejsza sytuacja w rejonie Wezuwiusza

  Włochy walczą z pożarami. Najtrudniejsza sytuacja w rejonie Wezuwiusza

  Od kilku dni, w niektórych włoskich regionach trwa walka z pożarami. Najtrudniejsza sytuacja panuje w rejonie Wezuwiusza, gdzie ogień trawi teren parku narodowego. Władze ewakuowały tam okolicznych mieszkańców.
 • MŚ 2018. Pożar Wołgograd Areny

  MŚ 2018. Pożar Wołgograd Areny

  W środę wybuchł pożar na Wołgograd Arenie, jednym ze stadionów, który gościł będzie piłkarzy podczas przyszłorocznych mistrzostw świata.
 • Dzieci zginęły w pożarze. Jest wyrok dla rodziców

  Dzieci zginęły w pożarze. Jest wyrok dla rodziców

  Na trzy lata więzienia skazał we wtorek żywiecki sąd rejonowy Damiana M. i jego konkubinę Karolinę K., którzy odpowiadali za nieumyślne spowodowanie śmierci swoich synów - 2-letniego Patryka i 11-miesięcznego Krystiana. Chłopcy zginęli w pożarze domu. Wyrok jest nieprawomocny.
 • ​Radio Kraków: Pożar na romskim osiedlu

  ​Radio Kraków: Pożar na romskim osiedlu

  Jedna osoba zginęła w pożarze, do którego doszło na romskim osiedlu w Maszkowicach - podało Radio Kraków.
 • Pożar w Oakland: Nie żyje Cash Askew z Them Are Us Too

  Pożar w Oakland: Nie żyje Cash Askew z Them Are Us Too

  W pożarze w Oakland w Kalifornii, który wybuchł podczas imprezy muzycznej zorganizowanej w dawnym magazynie, zginęły co najmniej 33 osoby - poinformowały w niedzielę wieczorem czasu lokalnego miejscowe władze. Wśród ofiar znalazł się również 22-letni muzyk Cash Askew z grupy Them Are Us Too.
 • Pomorskie: Pożar domu. Nie żyją dwie osoby

  Pomorskie: Pożar domu. Nie żyją dwie osoby

  We wtorek rano wybuchł pożar w domu jednorodzinnym w Miastku pod Bytowem w województwie pomorskim. W pożarze na ulicy zginęły dwie osoby – informuje "Dziennik Bałtycki".

Zdjęcia - Pożar (0)

 • Polska Lokalna
  Pożar na placu budowy we Wrocławiu
 • Polska Lokalna
  Pożar na placu budowy we Wrocławiu
 • Polska Lokalna
  Pożar na placu budowy we Wrocławiu
 • Polska Lokalna
  Pożar na placu budowy we Wrocławiu
 • Polska Lokalna
  Pożar autobusu na przystanku w Sosnowcu
 • Polska Lokalna
  Pożar hali przemysłowej w Płocku

Filmy - Pożar (49)

 • Niecodzienny bohater! Gasił pożar wzburzając taflę jeziora

  Kolumbia Brytyjska, Kanada. W kanadyjskim Kamloops, motorówka krążyła po jeziorze, by ugasić pożar na klifowym brzegu. Wykonała osiem okrążeń, za co świadkowie okrzyknęli jej właściciela bohaterem. Wszystko zostało nagrane przez jednego ze świadków. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Piekło na Ziemi. Filmowali pożar z autokaru

  Korsyka, Francja. Pasażerowie autobusu jadącego do Bastii na Korsyce przeżyli chwilę grozy, gdy ich pojazd trafił w środek ogromnego pożaru, który trawił okolice tego miasta. Na nagraniu widać, jak autobus zbliża się do ogromnej łuny ognia, po czym przejeżdża obok płomieni, a na szyby sypią się iskry. Pożar na północy Korsyki w okolicy miast Bastia i Biguglia objął niemal 2 tys. hektarów. Walczy z nim ponad 300 strażaków. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Chciał podpalić budynek, podpalił także siebie

  Madisonville, Kentucky, USA. Policja w Kentucky poszukuje mężczyzny, który podłożył ogień pod budynek w Madisonville, na południowym zachodzie stanu, i przy okazji podpalił samego siebie. Podejrzany rzucił w stronę domu butelkę z łatwopalną substancję, ale ogień zajął jego nogę. Na nagraniu z monitoringu widać, jak podpalacz desperacko próbuje ugasić płomienie, rzucając się na trawnik. Potem wraca do samochodu i dolewa więcej płynu do ognia. Policja poszukuje jeszcze jednej osoby, która miała związek z podpaleniem. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Płoną lasy w Kanadzie. Ewakuowano blisko 40 tys. osób

  Bannf; British Columbia, Kanada. Pożary pustoszą kanadyjską Kolumbię Brytyjską. Z terenu całej prowincji ewakuowano już około 37 tysięcy mieszkańców. Jak poinformowały lokalne władze, w niedzielę (16.07) aktywne były 162 ogniska pożarów. 15 źródeł ognia było zlokalizowanych nieopodal zamieszkałych terenów i stwarzało realne zagrożenie dla mieszkańców. Z żywiołem walczy około 3 tysięcy strażaków. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.