pościg

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pościg (Film (1985)[Chase] Reż.Rod Holcomb) ,

Artykuły - Pościg (266)

Filmy - Pościg (19)

 • Pościg za piratem! Sceny jak z sensacyjnego filmu!

  - Na początku myślałam, że kręcą jakiś film sensacyjny. Jeden z policjantów kazał nam zjechać na pobocze i rozpoczęła się akcja - mówi świadek pościgu za piratem drogowym, który postawił na nogi funkcjonariuszy policji w dwóch województwach. Kierowca najpierw nie chciał zapłacić za przejazd autostradą A2 w punkcie poboru opłat w Gliwicach, potem potrącił policjanta, który próbował go wylegitymować i zaczął uciekać. Pirat staranował również bramki poboru opłat w Brzęczkowicach, a później w Balicach pod Krakowem. Jego ucieczka zakończyła się w Bolesławiu koło Olkusza, na blokadzie. Tam policjanci oddali cztery strzały w opony samochodu, uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę (TVN24/x-news).
 • Spektakularny pościg zakończony strzelaniną

  Mężczyzna, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, przez ponad godzinę uciekał przed policją ulicami San Diego. Zwolnił tylko, żeby wypuścić pasażerkę z auta, a potem zmniejszał prędkość przy rozłożonych na drodze kolczatkach, które skutecznie omijał. Ponieważ mężczyzna wyglądał jak podejrzany o napad z bronią w ręku, jego samochód został ostrzelany. Kierowcę raniło co najmniej kilka z ponad dwudziestu pocisków. Trafił do szpitala. Policja nie ujawnia, w jakim jest stanie (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Chodzi o to, by gonić kojota... po pasie startowym!

  „Houston, mamy problem! Coś biega po pasie startowym" - alarmowali piloci samolotów podchodzących do lądowania na lotnisku w tym teksańskim mieście. Intruzem okazał się kojot, za którym natychmiast wysłano samochody służb lotniskowych, które miały zapędzić go w pobliże ogrodzenia lotniska. Okazało się, że kojot, zwłaszcza przestraszony, biega niezwykle szybko, wykonując finezyjne zwroty (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Pościg za złodziejem zakończony aresztowaniem

  Pościg za złodziejem samochodu zakończył się aresztowaniem podejrzanego w Panorama City w Kalifornii. Mężczyzna uciekał przed policją z prędkością 100 km/h. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Kontynuował ucieczkę na piechotę, jednak policjanci szybko go zatrzymali (CNN Newsource/x-news).