portret

Artykuły - Portret (184)

Filmy - Portret (4)

 • Stworzył własny portret z naklejek. Zobaczcie jak powstawał

  Richmond, Virginia, Stany Zjednoczone. Noah Scalin stworzył własny portret z naklejek. Inspiracją była dla niego córka, która już w wieku 2 lat wykazywała zainteresowanie sztuką. Od tamtej pory Noah stworzył serię portretów, które można było zobaczyć w Krause Gallery w Nowym Jorku. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niesamowite! Namalowała portret Marilyn Monroe... ustami!

  Kiedy Taylor Duncan chce stworzyć obraz, używa szminki zamiast farb i ust zamiast pędzla, a zamiast malować, pokrywa płótno setkami pocałunków. Zmieniając ułożenie i nacisk warg artystka stworzyła niezwykły portret Marilyn Monroe. Malując w ten niezwykły sposób Taylor zbiera pieniądze na pomoc dla sierocińca (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • "Na imię ma Sabine"

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę.
 • Portret duszy Ayo

  Nowa płyta niemieckiej wokalistki o egzotycznych korzeniach to bardzo osobiste teksty zaśpiewane do nastrojowej muzyki.