portale randkowe

Artykuły - Portale randkowe (11)

 • RMF 24: Jak trwałe są internetowe znajomości?

  RMF 24: Jak trwałe są internetowe znajomości?

  Rosnąca popularność mediów społecznościowych i portali randkowych sprawia, że coraz częściej spotykanie się i nawiązywanie znajomości ze sfery realnej przenosi się do internetu. Aditi Paul z Michigan State University w East Lansing postanowiła zbadać, na ile internetowe znajomości się sprawdzają, czy są trwalsze od tych tradycyjnych, czy nie. Wyniki opublikowanych na łamach czasopisma "Cyberpsychology, Behavior, and Social Networking" badań wskazują, że tradycyjne metody spotykania drugiej połowy, wciąż dają większe szanse na sukces.
 • Trwają badania szczątków ws. zabójstwa kobiety z portalu randkowego

  Trwają badania szczątków ws. zabójstwa kobiety z portalu randkowego

  Do końca lipca planowane jest zakończenie badań czaszki znalezionej przed kilkoma miesiącami nad Wisłą pod Warszawą - mogą to być szczątki zaginionej Edyty W. Trwa proces mężczyzny, który poznał Edytę na portalu randkowym i jest oskarżony o jej zabójstwo.
 • Żony z łapanki

  Żony z łapanki

  Miłość na zamówienie? W Chinach to możliwe! Rynek luksusowych usług matrymonialnych rozwija się tam w szalonym tempie. O tym, jak wyglądają profesjonalne poszukiwania idealnych mężów i żon, pisze „New York Times”.
 • Dziesięć najczęstszych kłamstw na portalach randkowych

  Dziesięć najczęstszych kłamstw na portalach randkowych

  Budowa ciała, waga, wzrost i wiek - w tych rubrykach aż 80 procent osób zarejestrowanych na portalach randkowych nie podaje prawdy. Takie wyniki dały badania przeprowadzone przez Uniwersytet Wisconsin-Madison.
 • Spotkajmy się w klubie samotnych serc

  Spotkajmy się w klubie samotnych serc

  Czy za pomocą nauki ścisłej, jaką jest statystyka, można przewidzieć, czy dwoje ludzi połączy "chemia"? Takie zapewnienia mogą wyczytać na stronach serwisów randkowych ich użytkownicy. Od niedawna jednak największe portale tego rodzaju próbują kojarzyć samotne osoby w pary, stosując chwyty w stylu retro.
 • Jak zyskać powodzenie na portalach randkowych

  Jak zyskać powodzenie na portalach randkowych

  Rejestrując się na portalu obiecującym pomoc w znalezieniu "drugiej połówki", panie powinny przyjąć następującą strategię: na wszystkie pytania odpowiedzieć "bla, bla, bla", a skupić się na znalezieniu fotografii, na której wyglądają najbardziej atrakcyjnie. Dopracowywanie pozostałych części profilu to strata czasu.
 • Najczęstsze kłamstwa z portali randkowych

  Najczęstsze kłamstwa z portali randkowych

  Szukając prawdziwego uczucia na portalach randkowych można doświadczyć całej serii rozczarowań. Lepiej więc zawczasu wiedzieć, które elementy profili ewentualnych partnerów bywają poddawane liftingowi.