Porsche

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
porsche ,

Artykuły - Porsche (90)

 • Porsche wprowadza nowy poziom komunikacji w samochodzie

  Porsche wprowadza nowy poziom komunikacji w samochodzie

  Nowe możliwości nawigacji, nowe usługi oraz nowe aplikacje - Porsche zaprezentowało model Cayenne z udoskonalonymi funkcjami Connect.
 • Oto jacht zaprojektowany przez Porsche. Kosztuje ponad 60 mln złotych

  Oto jacht zaprojektowany przez Porsche. Kosztuje ponad 60 mln złotych

  Studio Porsche Design podjęło się zaprojektowania luksusowej łodzi, która jest inspirowana klasykami motoryzacji.
 • Porsche pomaga w budowie solarnego pojazdu wyścigowego

  Porsche pomaga w budowie solarnego pojazdu wyścigowego

  Zespół Sonnenwagen z Uniwersytetu RWTH w Akwizgranie to jedyna niemiecka ekipa, która weźmie w tym roku udział w najtrudniejszym wyścigu pojazdów solarnym – World Solar Challenge – w klasie „Challenger Class”. Porsche wspiera ten ambitny projekt zarówno finansowo, jak i merytorycznie.
 • Porsche Digital z siedzibą w Dolinie Krzemowej

  Porsche Digital z siedzibą w Dolinie Krzemowej

  Niemiecki producent otworzył nowy oddział Porsche Digital – spółki mającej pracować nad rozwojem nowych technologii i szeroko pojętej cyfryzacji w segmencie premium.
 • Ile nowych Porsche kupili Polacy? Sporo!

  Ile nowych Porsche kupili Polacy? Sporo!

  ​Kolejny rok z rzędu Porsche bije swój własny rekord sprzedaży samochodów w Polsce. Tym razem liczba rejestracji nowych aut z Zuffenhausen po raz pierwszy przekroczyła tysiąc egzemplarzy i wyniosła dokładnie 1116.
 • Porsche objęte śledztwem dotyczącym emisji spalin

  Porsche objęte śledztwem dotyczącym emisji spalin

  ​Niemieckie władze objęły Porsche śledztwem dotyczącym oszustw przy pomiarach emisji spalin.
 • 40 lat silników V8 Porsche

  40 lat silników V8 Porsche

  ​40 lat doświadczenia Porsche w budowie 8-cylindrowych silników widlastych zawarte w jednej konstrukcji - topowa jednostka nowego Gran Turismo Panamera reprezentuje czwartą generację V-ósemek ze Stuttgartu. Jej poprzednie wcielenia, stosowane w modelach 928, Cayenne, Panamera oraz 918 Spyder, zapewniały wyśmienite osiągi.
 • Świetne półrocze Porsche!

  Świetne półrocze Porsche!

  ​W ciągu pierwszego półrocza 2016 roku Porsche sprzedało 117 963 nowe samochody, o 3% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.
 • Sprzedaż Porsche pnie się w górę

  Sprzedaż Porsche pnie się w górę

  W pierwszym kwartale br. Porsche wyraźnie poprawiło swoje obroty, wyniki i liczbę dostaw względem analogicznego okresu roku 2015.
 • Projektował najlepsze silniki na świecie. Teraz szuka pracy

  Projektował najlepsze silniki na świecie. Teraz szuka pracy

  Wolfgang Hatz - szef działów projektowania silników Volkswagena i badawczo-rozwojowego Porsche - rozstał się właśnie z niemieckim koncernem. To kolejna z ofiar afery "diesel szwindel" - skandalu dotyczącego zaniżania przez Niemców rzeczywistej emisji spalin.

Filmy - Porsche (13)

 • 13 sekund i po dachu

  Oto najnowsze Porsche 911 Turbo S w wersji z otwartym nadwoziem. Samochód wyposażono w klasyczny, materiałowy dach, który składa się automatycznie w czasie 13 sekund. W jego konstrukcji wykorzystano ramę w kształcie łuku wykonaną ze stopów magnezu. Więcej na temat tego samochodu znajdziesz TUTAJ
 • Wciąż otwiera się klapa bagażnika…

  Jedziesz swoim wymarzonym wypieszczonym i ukochanym Porsche 911 do myjni samoobsługowej i okazuje się, że pod silnym strumieniem wody wciąż otwiera się klapa jego bagażnika… Więcej TUTAJ . Film udostępnił nam wortal autocentrum.pl
 • Gumball 3000 w Warszawie

  Luksusowe auta, które biorą udział w rajdzie Gumball 3000, około godziny 10.00 opuszczą Warszawę i udadzą się do Krakowa. Polska jest ósmym krajem na liczącej 3000 mil (4800 km) trasie rajdu. Kolejne przystanki dla supermaszyn to Wiedeń, Werona i Monako, gdzie Gumball będzie miał swoją metę (TVN24/x-news).
 • Najszybsze w tym sezonie

  Ten samochód to bez wątpienia marzenie niejednego wielbiciela szybkiej jazdy i nowych technologii. Najbardziej sportowy z modeli 911 - czyli GT3 - zaprezentował w Genewie swoje zupełnie nowe oblicze. Piąta generacja 911 GT3 została zaprojektowana całkowicie od nowa. Na targach marka pokazała również trzecią generację modelu Cayman. Pojazd w porównaniu z poprzednikiem jest nieco lżejszy i posiada nowe jednostki napędowe.