Porsche

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
porsche ,

Artykuły - Porsche (86)

 • Porsche pomaga w budowie solarnego pojazdu wyścigowego

  Porsche pomaga w budowie solarnego pojazdu wyścigowego

  Zespół Sonnenwagen z Uniwersytetu RWTH w Akwizgranie to jedyna niemiecka ekipa, która weźmie w tym roku udział w najtrudniejszym wyścigu pojazdów solarnym – World Solar Challenge – w klasie „Challenger Class”. Porsche wspiera ten ambitny projekt zarówno finansowo, jak i merytorycznie.
 • Porsche Digital z siedzibą w Dolinie Krzemowej

  Porsche Digital z siedzibą w Dolinie Krzemowej

  Niemiecki producent otworzył nowy oddział Porsche Digital – spółki mającej pracować nad rozwojem nowych technologii i szeroko pojętej cyfryzacji w segmencie premium.
 • Ile nowych Porsche kupili Polacy? Sporo!

  Ile nowych Porsche kupili Polacy? Sporo!

  ​Kolejny rok z rzędu Porsche bije swój własny rekord sprzedaży samochodów w Polsce. Tym razem liczba rejestracji nowych aut z Zuffenhausen po raz pierwszy przekroczyła tysiąc egzemplarzy i wyniosła dokładnie 1116.
 • Porsche objęte śledztwem dotyczącym emisji spalin

  Porsche objęte śledztwem dotyczącym emisji spalin

  ​Niemieckie władze objęły Porsche śledztwem dotyczącym oszustw przy pomiarach emisji spalin.
 • 40 lat silników V8 Porsche

  40 lat silników V8 Porsche

  ​40 lat doświadczenia Porsche w budowie 8-cylindrowych silników widlastych zawarte w jednej konstrukcji - topowa jednostka nowego Gran Turismo Panamera reprezentuje czwartą generację V-ósemek ze Stuttgartu. Jej poprzednie wcielenia, stosowane w modelach 928, Cayenne, Panamera oraz 918 Spyder, zapewniały wyśmienite osiągi.
 • Świetne półrocze Porsche!

  Świetne półrocze Porsche!

  ​W ciągu pierwszego półrocza 2016 roku Porsche sprzedało 117 963 nowe samochody, o 3% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.
 • Sprzedaż Porsche pnie się w górę

  Sprzedaż Porsche pnie się w górę

  W pierwszym kwartale br. Porsche wyraźnie poprawiło swoje obroty, wyniki i liczbę dostaw względem analogicznego okresu roku 2015.
 • Projektował najlepsze silniki na świecie. Teraz szuka pracy

  Projektował najlepsze silniki na świecie. Teraz szuka pracy

  Wolfgang Hatz - szef działów projektowania silników Volkswagena i badawczo-rozwojowego Porsche - rozstał się właśnie z niemieckim koncernem. To kolejna z ofiar afery "diesel szwindel" - skandalu dotyczącego zaniżania przez Niemców rzeczywistej emisji spalin.
 • Lubisz niemieckie klasyki? Oto coś dla ciebie!

  Lubisz niemieckie klasyki? Oto coś dla ciebie!

  Około 70 proc. spośród wszystkich wyprodukowanych samochodów ze znaczkiem Porsche wciąż zachowuje sprawność i nadaje się do jazdy. Firma z Zuffenhausen bardzo dba o właścicieli klasycznych modeli.
 • Rekordowe wyniki. Polacy pokochali nowe Porsche!

  Rekordowe wyniki. Polacy pokochali nowe Porsche!

  Porsche ma za sobą najlepszy pierwszy kwartał w historii firmy. W pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku niemiecki producent dostarczył swoim klientom aż 55 974 nowe samochody.

Filmy - Porsche (13)

 • 13 sekund i po dachu

  Oto najnowsze Porsche 911 Turbo S w wersji z otwartym nadwoziem. Samochód wyposażono w klasyczny, materiałowy dach, który składa się automatycznie w czasie 13 sekund. W jego konstrukcji wykorzystano ramę w kształcie łuku wykonaną ze stopów magnezu. Więcej na temat tego samochodu znajdziesz TUTAJ
 • Wciąż otwiera się klapa bagażnika…

  Jedziesz swoim wymarzonym wypieszczonym i ukochanym Porsche 911 do myjni samoobsługowej i okazuje się, że pod silnym strumieniem wody wciąż otwiera się klapa jego bagażnika… Więcej TUTAJ . Film udostępnił nam wortal autocentrum.pl
 • Gumball 3000 w Warszawie

  Luksusowe auta, które biorą udział w rajdzie Gumball 3000, około godziny 10.00 opuszczą Warszawę i udadzą się do Krakowa. Polska jest ósmym krajem na liczącej 3000 mil (4800 km) trasie rajdu. Kolejne przystanki dla supermaszyn to Wiedeń, Werona i Monako, gdzie Gumball będzie miał swoją metę (TVN24/x-news).
 • Najszybsze w tym sezonie

  Ten samochód to bez wątpienia marzenie niejednego wielbiciela szybkiej jazdy i nowych technologii. Najbardziej sportowy z modeli 911 - czyli GT3 - zaprezentował w Genewie swoje zupełnie nowe oblicze. Piąta generacja 911 GT3 została zaprojektowana całkowicie od nowa. Na targach marka pokazała również trzecią generację modelu Cayman. Pojazd w porównaniu z poprzednikiem jest nieco lżejszy i posiada nowe jednostki napędowe.