podróże

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Podróże (Film (1999)[Voyages] Reż.Emmanuel Finkiel) ,

Artykuły - Podróże (409)

 • Lidl uruchamia w Polsce nową usługę

  Lidl uruchamia w Polsce nową usługę

  Lidl Polska uruchamia nową usługę Lidl Podróże, w ramach której jako agent turystyczny od 12 września br. będzie oferować wycieczki krajowe i zagraniczne.
 • Co zrobić, gdy zabraknie miejsca w samolocie?

  Co zrobić, gdy zabraknie miejsca w samolocie?

  Wiele linii lotniczych sprzedaje więcej biletów, niż jest miejsc dla podróżujących na pokładzie samolotu. Pasażer, który będzie z tego powodu poszkodowany, może uzyskać odszkodowanie od 250 do 600 euro. Jednak może też wynegocjować dodatkowe bonusy, nawet podwyższające atrakcyjność zaplanowanej podróży.
 • Opóźniony lub odwołany lot? Możesz dostać nawet 600 euro odszkodowania!

  Opóźniony lub odwołany lot? Możesz dostać nawet 600 euro odszkodowania!

  Latasz latem za granicę na wakacje? A może często odbywasz samolotem podróże służbowe? Jeśli tak, istnieje ryzyko, że twój lot zostanie opóźniony lub nawet odwołany. Sprawdź, jakie prawa przysługują ci w takiej sytuacji i jak uzyskać odszkodowanie.
 • Boom w biurach podróży. Rosną wydatki Polaków na różne formy spędzania czasu wolnego

  Boom w biurach podróży. Rosną wydatki Polaków na różne formy spędzania czasu wolnego

  Polacy kochają długie weekendy. Na wypoczynek na początku maja ze względu na korzystny układ kalendarza zdecydowało się znacznie więcej osób niż przed rokiem. Polacy przywiązują coraz większą wagę do tego, jak i gdzie spędzają czas wolny - ocenia dr Daniel Puciato z Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Przemysł, który pozwala nam ten czas zagospodarować, to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki.
 • Droższe podróże koleją

  Droższe podróże koleją

  Droższe podróże koleją na niektórych trasach. Dalekobieżny przewoźnik PKP Intercity zmienił niedawno swój cennik. Za bilety na wybranych połączeniach trzeba zapłacić więcej o kilka złotych.

Filmy - Podróże (71)

 • Czy dasz radę objerzeć ten klip do końca?

  Ta rodzina ma mocne nerwy! Długa podróż może stać się nie do wytrzymania w towarzystwie aplikacji Siri, która wykonuje zadanie zlecone przez właściciela. Czy wytrzymasz do końca wideo? (STORYFUL/x-news)
 • Martyna Wojciechowska o podróży w czasie. Jak żyją mennonici?

  Martyna Wojciechowska przybliżyła w "Dzień Dobry TVN" to, jak żyją mennonici w Boliwii. - Nie muszą kształcić dzieci, bo Boliwia na to pozwala - zaznaczyła dziennikarka. Czego zatem się uczą? Co ją przeraziło? - Że dzieci prawie się nie bawią, że nie mają misia, lalki - powiedziała Wojciechowska. Czy mają świadomość, jak wygląda świat zewnętrzny? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Całuśny kinkażu uwielbia rozdawać buziaki

  Dla autorki nagrania nie ma nic bardziej pasjonującego niż zwierzęta i wszystko, co z nimi związane. Gośka podróżuje, odwiedzając sanktuaria dla futrzastych przyjaciół na całym świecie. Jak się okazuje, jej miłość do zwierząt jest jak najbardziej odwzajemniona. W Boliwii spotkała rozkosznego kinkażu, który uwielbia... rozdawać buziaki. (STORYFUL/x-news)
 • Pasażer na gapę. Tanio, ale czy wygodnie?

  Na stacji kolejowej w Perth w Australii uwagę przejeżdżającego kierowcy zwróciła osoba przyklejona do tyłu ruszającego pociągu. Kierowca przez dłuższy czas filmował gapowicza, który utrzymał się na nogach nawet, gdy pociąg osiągnął prędkość 110 km/h. (STORYFUL/x-news)