plan filmowy

Artykuły - Plan filmowy (1)

 • Sanok zamienił się w plan filmowy

  Sanok zamienił się w plan filmowy

  Sanok i jego okolice, a zwłaszcza Muzeum Budownictwa Ludowego, zamieniły się w plan filmowy. Od 5 stycznia w tym mieście są kręcone bowiem zdjęcia do filmu "Als der Tod ins Leben wuchs" ("Kiedy śmierć wrosła w życie").
 • Almodovar znów na planie filmowym

  Almodovar znów na planie filmowym

  Ikona kina Pedro Almodovar rozpoczął zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Przelotni kochankowie". W obsadzie znalazły się największe hiszpańskie gwiazdy - Penelope Cruz i Antonio Banderas.
 • Smutniak wraca do pracy w kinie

  Smutniak wraca do pracy w kinie

  Modelka i aktorka Kasia Smutniak, rok po tragicznej śmierci swego życiowego partnera i ojca jej córki, Pietro Taricone, ma wrócić na plan filmowy - podały włoskie media.
 • "Jumacze" znów plądrują sklepy?

  "Jumacze" znów plądrują sklepy?

  W ciągu ostatnich dni Krosno Odrzańskie, malowniczo położone w dorzeczu Odry, zamieniło się w plan filmowy. To tutaj, rzut beretem od granicy polsko-niemieckiej (30 km), są kręcone ostatnie zdjęcia do filmu sensacyjnego Piotra Mularuka "Yuma", który w kinach zobaczymy jesienią.
 • Piraci wracają na plan filmowy

  Piraci wracają na plan filmowy

  Geoffrey Rush ujawnił, że zdjęcia do czwartej części przygód "Piratów z Karaibów" prawdopodobnie rozpoczną się już na wiosnę 2010 roku.
 • Kownacka wraca do pracy

  Kownacka wraca do pracy

  Radosna nowina dla wielbicieli talentu Gabrieli Kownackiej (56 l.). Aktorka po wielomiesięcznej walce z rakiem wraca do serialu "Rodzina zastępcza".
 • Kownacka wraca do pracy

  Kownacka wraca do pracy

  Radosna nowina dla wielbicieli talentu Gabrieli Kownackiej (56 l.). Aktorka po wielomiesięcznej walce z rakiem wraca do serialu "Rodzina zastępcza".
 • Plan filmowy rozwścieczył Turków

  Turecka ekipa kręcąca film o imperium bizantyjskim musiała uciekać z tureckiego miasta Kayseri. Mieszkańcy wpadli w szał, gdy filmowcy wywiesili flagi z krzyżem na murach twierdzy - informuje "Rzeczpospolita".
 • Plan filmowy w domu gwiazdy

  Plan filmowy w domu gwiazdy

  Aktorka Marcia Cross, znana z serialu "Gotowe na wszystko", musi leżeć do końca ciąży. Dlatego na dwa dni plan filmowy przeniesie się do jej domu w Los Angeles.

Filmy - Plan filmowy (8)

 • "Love, Rosie": Widz musi poczuć emocje

  Nie pracowałam jeszcze z kimś takim jak Christian Ditter -mówi Lily Collins o reżyserze filmu "Love, Rosie". - Nie siedział nigdy przed monitorem, był zawsze z nami, dodawał nam otuchy. Obserwował scenę tak, jak ona się rozgrywała, uczestniczył w niej niemalże fizycznie. Jeśli nie czuł żadnych emocji, kazał nam powtarzać całość do momentu aż wyszło dobrze.
 • "Iluzja": Szaleństwa na planie filmowym

  Dave Franco mówi o śmiesznych i ciężkich sytuacjach, które spotkały go przy pracy nad filmem "Iluzja", który opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.
 • "Iluzja": Dzwonkowe sztuczki magiczne

  Film "Iluzja" opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów. Zobacz, jak Melanie Laurent radzi sobie z magią kart...
 • Pazura opowiada anegdoty o Wajdzie

  Cezary Pazura opowiada o pracy na planie filmów, reżyserowanych przez Andrzeja Wajdę (TVN Style/x-news).