piosenki

Artykuły - Piosenki (4097)

Filmy - Piosenki (14)

 • Eventim On Air: Anita Lipnicka

  Gościem Evenitm On Air była Anita Lipnicka. Artystka koncertuje obecnie w ramach trasy "Oś czasu", w przyszłym roku planuje również wydanie albumu pod tym samym tytułem. Więcej produkcji Eventim.pl znajdziesz też TUTAJ
 • Zaśpiewanie piosenki zajęło mu 5 lat!

  Internet jakiś czas temu obiegła moda na wrzucanie kompilacji zdjęć, które robiło się sobie codziennie przez kilka lat. Ten chłopak zdołał jednak być oryginalny. Przez 5 lat robił sobie zdjęcia tak, aby po ich zmontowaniu, wyglądał jakby śpiewał piosenkę "Life in technicolor" grupy Coldplay. Dobry pomysł czy strata czasu?
 • Ewolucja księżniczek Disney'a

  Wielka fanka księżniczek Disney'a postanowiła, że wcieli się w każdą z nich. W odpowiednim stroju i peruce wykonywała piosenki znane z filmów. Efekt jest niesamowity. Może ktoś zainspirowany jej występem zrobi polską wersję tego nagrania.
 • Polska Marlene Dietrich

  Marlena Uziębło z Siedlec śpiewa piosenki legendarnej bogini sceny, Marlene Dietrich. Ta nauczycielka niemieckiego jest nie tylko podobna do Dietrich fizycznie - także wokalnie "daje radę". Za swoją misję - popularyzację języka niemieckiego poprzez działalność sceniczną - Marlena Uziębło otrzymała w 2011 r. nagrodę specjalną Unii Europejskiej.