Paweł Kukiz

Synonimy:
Kukiz Paweł,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paweł Kukiz (380)

 • Paweł Kukiz chce odwołania Jacka Kurskiego z TVP

  Paweł Kukiz chce odwołania Jacka Kurskiego z TVP

  Najwcześniej w przyszłym tygodniu Rada Mediów Narodowych zajmie się wnioskiem Pawła Kukiza o odwołanie prezesa TVP Jacka Kurskiego. Chodzi o zamieszanie związane z organizacją Festiwalu w Opolu.
 • Paweł Kukiz chce odwołania Jacka Kurskiego

  Paweł Kukiz chce odwołania Jacka Kurskiego

  Paweł Kukiz złożył do Rady Mediów Narodowych wniosek o odwołanie prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego. Polityk ma wątpliwości związane z organizacją Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jego zdaniem Kurski mógł działać na szkodę TVP.
 • Paweł Kukiz o Festiwalu w Opolu: Będzie wniosek do prokuratury

  Paweł Kukiz o Festiwalu w Opolu: Będzie wniosek do prokuratury

  Paweł Kukiz w rozmowie z RMF FM powiedział, że prawdopodobnie dziś zostanie złożone zawiadomienie do NIK-u i prokuratury. Chodzi o możliwość popełnienia przestępstwa w postaci niegospodarności w związku z organizacją Festiwalu w Opolu.
 • Paweł Kukiz spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą

  Paweł Kukiz spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą

  "Prezydent Andrzej Duda oraz politycy Kukiz'15 zgodzili się, że konstytucja musi być obywatelska; ugrupowanie zadeklarowało "pełną" chęć współpracy" - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, po spotkaniu prezydenta z politykami Kukiz'15.
 • Paweł Kukiz: Festiwal Polskiej Piosenki powinien być w Opolu

  Paweł Kukiz: Festiwal Polskiej Piosenki powinien być w Opolu

  - Zniszczyć (festiwal w Opolu) mogą tylko sami artyści swoją muzyką - natomiast z polską piosenką nie jest aż tak źle, by mówić tutaj o zaoraniu Opola. Mam nadzieję, że Opole będzie przeniesione w czasie, nie wyobrażam sobie, by Festiwal Piosenki Polskiej odbywał się w jakimkolwiek innym mieście" - mówił w RMF FM Paweł Kukiz.
 • Dlaczego Kasia Moś przegrała? Paweł Kukiz zna odpowiedź

  Dlaczego Kasia Moś przegrała? Paweł Kukiz zna odpowiedź

  W sieci rozgorzała dyskusja na temat powodów, które sprawiły, że Kasia Moś zamiast zająć czołowe miejsca na Eurowizji, zajęła piąte miejsce od końca. Paweł Kukiz uznał, że Polka nie miała przy okazji swojego występu "żadnego podtekstu".
 • Paweł Kukiz odpowiada Jurkowi Owsiakowi. Liroy gościem Przystanku Woodstock

  Paweł Kukiz odpowiada Jurkowi Owsiakowi. Liroy gościem Przystanku Woodstock

  Na facebookowy list Jurka Owsiaka w sprawie m.in. demonstracji przy miesięcznicy smoleńskiej odpowiedział wywołany do tablicy Paweł Kukiz. "Pomóżcie mi rozwalić ten system! System, który Was ze sobą skłóca i służy tylko partyjniakom i ich ciemnym interesom" - zaapelował poseł.
 • Kukiz o referendum ws. edukacji: Nigdy nie jest za późno, niech mi PiS nie wciska kitu

  Kukiz o referendum ws. edukacji: Nigdy nie jest za późno, niech mi PiS nie wciska kitu

  "Nigdy nie jest późno na referendum”"– tak Paweł Kukiz mówi w Porannej rozmowie w RMF FM o referendum ws. edukacji. "W sprawach, które są ważne dla wszystkich obywateli, należy uszanować ich głos" – podkreśla gość Roberta Mazurka. "Jestem zwolennikiem likwidacji gimnazjów. Ale to nie ja mam decydować, czy będą gimnazja, czy nie, podobnie nie jak pani premier ma decydować. To są tak ważne sprawy, że pyta się o to obywateli" – podkreśla Kukiz. "Dla mnie argumentacja, że jest już za późno, bo reforma powoli jest wdrażana i ma wejść w życie we wrześniu, jest niekonsekwencją, ponieważ PiS przywróciło poprzedni wiek emerytalny powołując się na ponad 2 mln podpisów zebranych pod wnioskiem o referendum" – mówi. "Niech mi kitu Prawo i Sprawiedliwość nie wciska" – dodaje.
 • Paweł Kukiz kontra Piersi: Koniec głośnego sporu o nazwę

  Paweł Kukiz kontra Piersi: Koniec głośnego sporu o nazwę

  Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał wyrok pierwszej instancji w sprawie głośnego sporu pomiędzy Pawłem Kukizem a zespołem Piersi. Tym samym grupa może posługiwać się nazwą Piersi.
 • Niecodzienna sytuacja w Porannej rozmowie RMF FM

  Niecodzienna sytuacja w Porannej rozmowie RMF FM

  Wskutek nieporozumienia rano do studia RMF FM zawitało dwóch politycznych gości: Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz.

Zdjęcia - Paweł Kukiz (45)

Filmy - Paweł Kukiz (33)