Patricia Arquette

Synonimy:
Arquette Patricia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Patricia Arquette (0)

 • Zrezygnowała z rozwodu

  Zrezygnowała z rozwodu

  Aktorka Patricia Arquette i jej partner Thomas Jane pozostaną małżeństwem. Gwiazda serialu "Medium" poprosiła sąd o oddalenie wniosku rozwodowego, który złożyła w styczniu.
 • Patricia Arquette chce rozwodu

  Patricia Arquette chce rozwodu

  Amerykańska aktorka Patricia Arquette jest zdecydowana zakończyć swoje małżeństwo z aktorem Thomasem Janem. Gwiazda złożyła w poniedziałek pozew o rozwód w sądzie w Los Angeles.
 • Filmowa rodzina Arquette'ów

  Filmowa rodzina Arquette'ów

  Aktorstwo to rzecz powszechna w rodzinie Arquette'ów. Teraz zostaną za to nagrodzeni przez Amerykański Instytut Filmowy. W skład filmowej rodziny wchodzą: Clifford, Lewis, Richmond, David, Rosanna, Patricia i Alexis. Najbardziej znani z nich to była żona Nicolasa Cage'a - Patricia ("Zagubiona autostrada"), Rosanna ("Jak ugryźć 10 milionów") oraz David ("Krzyk 3").
 • Zwyczajne życie Patricii Arquette

  Zwyczajne życie Patricii Arquette

  Bycie gospodynią domową - to wymarzony sposób na życie amerykańskiej aktorki Patricii Arquette (36 l.), byłej żony Nicolasa Cage'a, znanej choćby z "Prawdziwego romansu" czy "Zagubionej autostrady". Hollywoodzki blichtr zupełnie jej nie interesuje.
 • Patricia Arquette planuje ślub

  Patricia Arquette planuje ślub

  Patricia Arquette już dawno zaleczyła rany po rozpadzie małżeństwa z Nicolasem Cagem. Aktorka doczekała się na początku marca narodzin drugiego dziecka, a teraz planuje wyjść za mąż za jego ojca, aktora Thomasa Jane'a.
 • "Tiptoes" - niezależna produkcja w gwiazdorskiej obsadzie

  Hollywoodzkie gwiazdy coraz częściej i coraz chętniej biorą udział w niezależnych produkcjach. Tym razem na planie takiego właśnie filmu spotkają się Patricia Arquette ("Mały Nicky"), Gary Oldman ("Hannibal"), Kate Beckinsale ("Pearl Harbor") i Matthew McConaughey ("Powiedz tak"). Historię opowiedzianą w obrazie zatytułowanym "Tiptoes" opisuje się jako "love story o karłach".
 • "Stygmaty" nareszcie w Polsce!

  W piątek, 17 sierpnia, na ekrany polskich kin wszedł kontrowersyjny film Ruperta Wainwrighta "Stygmaty". Obraz pojawił się w naszym kraju dopiero w dwa lata po jego premierze w Stanach Zjednoczonych, a opowiada o młodej, niewierzącej kobiecie, która miewa niezwykłe wizje religijne i odkrywa na swym ciele stygmaty.
 • Koniec małżeństwa Nicolasa Cage'a i Patricii Arquette

  Koniec małżeństwa Nicolasa Cage'a i Patricii Arquette

  18 maja Nicolas Cage ("Zostawić Las Vegas") i Patricia Arquette ("Prawdziwy romans") złożyli podpisy pod dokumentami rozwodowymi. Pozew o rozwód wniosła gwiazda "Zagubionej autostrady" w listopadzie ubiegłego roku. Dopiero po blisko miesiącu od sfinalizowania rozwodu, fakt ten wyszedł na jaw. Małżeństwo aktorów przetrwało sześć lat.
 • Hiszpańska miłość Nicolasa Cage'a

  Hiszpańska miłość Nicolasa Cage'a

  Niedługo po tym, jak Patricia Arquette, żona Nicolasa Cage'a, wniosła pozew o rozwód, słynny aktor znalazł nową miłość. Jego serce bije szybciej, kiedy obok niego znajduje się piękna hiszpańska aktorka Penelope Cruz, znana z filmów Pedro Almodovara ("Drżące ciało", "Wszystko o mojej matce").
 • Patricia Arquette pomaga bezdomnym

  Patricia Arquette pomaga bezdomnym

  Amerykańska aktorka Patricia Arquette ("Zagubiona autostrada", "Prawdziwy romans"), żona Nicolasa Cage'a, nie zawsze opływała w dostatki. Jako dziecko poznała smak biedy. Teraz, kiedy jest sławna i bogata, postanowiła podzielić się częścią swojego majątku z bezdomnymi z Los Angeles.