Patricia Arquette

Synonimy:
Arquette Patricia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Patricia Arquette (0)

 • Patricia Arquette i jej matczyne rozterki

  Patricia Arquette i jej matczyne rozterki

  Dla większości aktorów trzy miesiące pracy na planie filmowym to długo. Sześć miesięcy to już udręka. "Boyhood", nowy film Richarda Linklatera, przewartościowuje jednak te pojęcia. Prace nad nim trwały... 12 lat.
 • Zrezygnowała z rozwodu

  Zrezygnowała z rozwodu

  Aktorka Patricia Arquette i jej partner Thomas Jane pozostaną małżeństwem. Gwiazda serialu "Medium" poprosiła sąd o oddalenie wniosku rozwodowego, który złożyła w styczniu.
 • Patricia Arquette chce rozwodu

  Patricia Arquette chce rozwodu

  Amerykańska aktorka Patricia Arquette jest zdecydowana zakończyć swoje małżeństwo z aktorem Thomasem Janem. Gwiazda złożyła w poniedziałek pozew o rozwód w sądzie w Los Angeles.
 • Filmowa rodzina Arquette'ów

  Filmowa rodzina Arquette'ów

  Aktorstwo to rzecz powszechna w rodzinie Arquette'ów. Teraz zostaną za to nagrodzeni przez Amerykański Instytut Filmowy. W skład filmowej rodziny wchodzą: Clifford, Lewis, Richmond, David, Rosanna, Patricia i Alexis. Najbardziej znani z nich to była żona Nicolasa Cage'a - Patricia ("Zagubiona autostrada"), Rosanna ("Jak ugryźć 10 milionów") oraz David ("Krzyk 3").
 • Zwyczajne życie Patricii Arquette

  Zwyczajne życie Patricii Arquette

  Bycie gospodynią domową - to wymarzony sposób na życie amerykańskiej aktorki Patricii Arquette (36 l.), byłej żony Nicolasa Cage'a, znanej choćby z "Prawdziwego romansu" czy "Zagubionej autostrady". Hollywoodzki blichtr zupełnie jej nie interesuje.
 • Patricia Arquette planuje ślub

  Patricia Arquette planuje ślub

  Patricia Arquette już dawno zaleczyła rany po rozpadzie małżeństwa z Nicolasem Cagem. Aktorka doczekała się na początku marca narodzin drugiego dziecka, a teraz planuje wyjść za mąż za jego ojca, aktora Thomasa Jane'a.
 • "Tiptoes" - niezależna produkcja w gwiazdorskiej obsadzie

  "Tiptoes" - niezależna produkcja w gwiazdorskiej obsadzie

  Hollywoodzkie gwiazdy coraz częściej i coraz chętniej biorą udział w niezależnych produkcjach. Tym razem na planie takiego właśnie filmu spotkają się Patricia Arquette ("Mały Nicky"), Gary Oldman ("Hannibal"), Kate Beckinsale ("Pearl Harbor") i Matthew McConaughey ("Powiedz tak"). Historię opowiedzianą w obrazie zatytułowanym "Tiptoes" opisuje się jako "love story o karłach".
 • "Stygmaty" nareszcie w Polsce!

  "Stygmaty" nareszcie w Polsce!

  W piątek, 17 sierpnia, na ekrany polskich kin wszedł kontrowersyjny film Ruperta Wainwrighta "Stygmaty". Obraz pojawił się w naszym kraju dopiero w dwa lata po jego premierze w Stanach Zjednoczonych, a opowiada o młodej, niewierzącej kobiecie, która miewa niezwykłe wizje religijne i odkrywa na swym ciele stygmaty.
 • Koniec małżeństwa Nicolasa Cage'a i Patricii Arquette

  Koniec małżeństwa Nicolasa Cage'a i Patricii Arquette

  18 maja Nicolas Cage ("Zostawić Las Vegas") i Patricia Arquette ("Prawdziwy romans") złożyli podpisy pod dokumentami rozwodowymi. Pozew o rozwód wniosła gwiazda "Zagubionej autostrady" w listopadzie ubiegłego roku. Dopiero po blisko miesiącu od sfinalizowania rozwodu, fakt ten wyszedł na jaw. Małżeństwo aktorów przetrwało sześć lat.
 • Hiszpańska miłość Nicolasa Cage'a

  Hiszpańska miłość Nicolasa Cage'a

  Niedługo po tym, jak Patricia Arquette, żona Nicolasa Cage'a, wniosła pozew o rozwód, słynny aktor znalazł nową miłość. Jego serce bije szybciej, kiedy obok niego znajduje się piękna hiszpańska aktorka Penelope Cruz, znana z filmów Pedro Almodovara ("Drżące ciało", "Wszystko o mojej matce").