Patricia Arquette

Synonimy:
Arquette Patricia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Patricia Arquette (5)

 • Patricia Arquette i jej matczyne rozterki

  Patricia Arquette i jej matczyne rozterki

  Dla większości aktorów trzy miesiące pracy na planie filmowym to długo. Sześć miesięcy to już udręka. "Boyhood", nowy film Richarda Linklatera, przewartościowuje jednak te pojęcia. Prace nad nim trwały... 12 lat.
 • Zrezygnowała z rozwodu

  Zrezygnowała z rozwodu

  Aktorka Patricia Arquette i jej partner Thomas Jane pozostaną małżeństwem. Gwiazda serialu "Medium" poprosiła sąd o oddalenie wniosku rozwodowego, który złożyła w styczniu.
 • Patricia Arquette chce rozwodu

  Patricia Arquette chce rozwodu

  Amerykańska aktorka Patricia Arquette jest zdecydowana zakończyć swoje małżeństwo z aktorem Thomasem Janem. Gwiazda złożyła w poniedziałek pozew o rozwód w sądzie w Los Angeles.
 • Filmowa rodzina Arquette'ów

  Filmowa rodzina Arquette'ów

  Aktorstwo to rzecz powszechna w rodzinie Arquette'ów. Teraz zostaną za to nagrodzeni przez Amerykański Instytut Filmowy. W skład filmowej rodziny wchodzą: Clifford, Lewis, Richmond, David, Rosanna, Patricia i Alexis. Najbardziej znani z nich to była żona Nicolasa Cage'a - Patricia ("Zagubiona autostrada"), Rosanna ("Jak ugryźć 10 milionów") oraz David ("Krzyk 3").
 • Zwyczajne życie Patricii Arquette

  Zwyczajne życie Patricii Arquette

  Bycie gospodynią domową - to wymarzony sposób na życie amerykańskiej aktorki Patricii Arquette (36 l.), byłej żony Nicolasa Cage'a, znanej choćby z "Prawdziwego romansu" czy "Zagubionej autostrady". Hollywoodzki blichtr zupełnie jej nie interesuje.
 • Patricia Arquette planuje ślub

  Patricia Arquette planuje ślub

  Patricia Arquette już dawno zaleczyła rany po rozpadzie małżeństwa z Nicolasem Cagem. Aktorka doczekała się na początku marca narodzin drugiego dziecka, a teraz planuje wyjść za mąż za jego ojca, aktora Thomasa Jane'a.
 • "Tiptoes" - niezależna produkcja w gwiazdorskiej obsadzie

  "Tiptoes" - niezależna produkcja w gwiazdorskiej obsadzie

  Hollywoodzkie gwiazdy coraz częściej i coraz chętniej biorą udział w niezależnych produkcjach. Tym razem na planie takiego właśnie filmu spotkają się Patricia Arquette ("Mały Nicky"), Gary Oldman ("Hannibal"), Kate Beckinsale ("Pearl Harbor") i Matthew McConaughey ("Powiedz tak"). Historię opowiedzianą w obrazie zatytułowanym "Tiptoes" opisuje się jako "love story o karłach".