Oscary

Synonimy:
Oscar, Oskary Oskary 2011
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Oscary (2100)

 • Muzyczne Oscary 2017: Dwie statuetki dla "La La Land"

  Muzyczne Oscary 2017: Dwie statuetki dla "La La Land"

  W kategoriach muzycznych podczas gali Oscarów nie było zaskoczeń - musical "La La Land" nie miał sobie równych.
 • Bukmacherzy już wiedzą. kto z 10 Oscarami?

  Bukmacherzy już wiedzą. kto z 10 Oscarami?

  Nawet 100 mln dolarów może wynosić wartość zakładów bukmacherskich, stawianych na oscarowe rozstrzygnięcia. Zarost Jimmy'ego Kimmela i kolor sukienki najlepszej aktorki to w 2017 roku najbardziej popularne spośród nietypowych kategorii zakładów. Tegoroczny faworyt, film "La La Land", otrzyma według bukmacherów 10 statuetek.
 • Oscary 2017: Poznaliśmy nominacje muzyczne

  Oscary 2017: Poznaliśmy nominacje muzyczne

  Poznaliśmy nominacje do Oscarów 2017. O statuetkę w kategorii najlepsza piosenka filmowa powalczą m.in. Justin Timberlake i Sting. Podwójną szansę na zwycięstwo w tej kategorii ma Justin Hurwitz za utwory z głośnego musicalu "La La Land". Kompozytor może także zdobyć statuetkę za najlepszą ścieżkę dźwiękową stworzoną do tego filmu.
 • QUIZ: Muzyka i Oscary - sprawdź swoją wiedzę!

  QUIZ: Muzyka i Oscary - sprawdź swoją wiedzę!

  Oscarowa gorączka już się rozpoczęła. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić waszą wiedzę na temat muzycznych wątków w historii nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 • Gorące powitanie Brazylijczyka Oscara w Szanghaju

  Gorące powitanie Brazylijczyka Oscara w Szanghaju

  Tłumy kibiców gorąco witały na lotnisku w Szanghaju Brazylijczyka Oscara, który będzie występował w drużynie SIPG. 25-letni piłkarz będzie zarabiał około 450 tys. euro tygodniowo. Według mediów Chelsea Londyn zainkasowała za niego 60 mln euro.
 • Oscar zarobkami przebije Messiego i CR7

  Oscar zarobkami przebije Messiego i CR7

  Oscar dos Santos Emboaba Junior, który przez cztery i pół roku związany był z Chelsea Londyn, przeniósł się do chińskiego Szanghaj SIPG. Brazylijczyk ma w Azji zarabiać 400 tysięcy funtów tygodniowo, co uczyni go najlepiej zarabiającym piłkarzem świata.
 • Oscar przechodzi z Chelsea do Szanghaj SIPG za 60 milionów funtów

  Oscar przechodzi z Chelsea do Szanghaj SIPG za 60 milionów funtów

  Chelsea Londyn i Szanghaj SIPG doszły do porozumienia w sprawie transferu Brazylijczyka Oscara. Pomocnik przejdzie do chińskiego klubu w styczniowym okienku transferowym za 60 milionów funtów.
 • Oscar na "90 procent" zamieni Chelsea na Shanghai SIPG

  Oscar na "90 procent" zamieni Chelsea na Shanghai SIPG

  Oscar, brazylijski pomocnik Chelsea Londyn, w styczniu na "90 procent" przeniesie się do chińskiej ligi. Potwierdził to w mediach sam piłkarz.
 • Oscar na celowniku Zenita Sankt Petersburg

  Oscar na celowniku Zenita Sankt Petersburg

  Pomocnik Chelsea Londyn, Oscar znalazł się na celowniku Zenita Sankt Petersburg - donosi portal Sport.ru. Rosjanie twierdzą, że klub ze stadionu Pietrowskiego widzi w Brazylijczyku następcę Hulka, który kilka dni temu odszedł z zespołu.
 • Media: Chelsea Londyn w lecie czeka kadrowa rewolucja

  Media: Chelsea Londyn w lecie czeka kadrowa rewolucja

  ​Nawet dziewięciu zawodników pierwszej drużyny może odejść z Chelsea po tym sezonie, jeśli zespół nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Właściciel klubu Roman Abramowicz jest wściekły z powodu słabych wyników i stracił cierpliwość - donosi "Daily Express".

Filmy - Oscary (30)

 • Komentarz polityczny: Witold Gadowski o "Pokocie", szefowej PISF i reparacjach od Niemiec

  W kolejnym odcinku "Komentarza politycznego" Witold Gadowski o szefowej Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Magdalenie Sroce, byłej wiceprezydent Krakowa, a także o ostatniej decyzji polskiej Komisji Oskarowej, która zgłosiła film "Pokot" Agnieszki Holland do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Będzie też o sprawie reparacji wojennych od Niemiec. Program Komentarz polityczny prowadzi dla Was Witold Gadowski . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK.
 • 60 sekund: Oscar i Złota Malina

  Oscary i Złote Maliny przyznawane są co roku. Pierwsza z tych nagród to największe wyróżnienie w świecie filmu. Druga przyznawana jest najgorszym produkcjom. Czy jest możliwe, żeby ten sam film był nominowany do obydwu nagród? Oto przykłady takich sytuacji! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
 • Oscar zarobkami przebije Messiego i CR7. Piotr Nowak komentuje

  Oscar dos Santos Emboaba Junior, który przez cztery i pół roku związany był z Chelsea Londyn, przeniósł się do chińskiego Szanghaj SIPG. Brazylijczyk ma w Azji zarabiać 400 tysięcy funtów tygodniowo, co uczyni go najlepiej zarabiającym piłkarzem świata. - Nie wiem, jaki jest tego cel. Bo jakiś musi być. No jasne, że jest to duży kraj, chcą to rozpropagować, żeby to funkcjonowało, żeby można było sprzedawać bilety, żeby to zainteresowanie było jak największe, no ale to jest parę godzin do przodu. Kto w Europie będzie to oglądał? - zastanawia się Piotr Nowak, były reprezentant Polski, a obecnie trener Lechii Gdańsk. Źródło: Agencja TVN/x-news
 • "Powidoki" Wajdy polskimi kandydatem do Oscara!

  Dosyć nieoczekiwanie to nie nagrodzona na zakończonym kilka dni temu Festiwalu Filmowym w Gdyni Złotymi Lwami "Ostatnia Rodzina" Jana P. Matuszyńskiego ani wzbudzający spore kontrowersje "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego zostały polskim kandydatem do Oscara. O nominację będzie się ubiegał nowy obraz Andrzeja Wajdy "Powidoki".