Olga Bołądź

Artykuły - Olga Bołądź (183)

 • Takiej Olgi Bołądź jeszcze nie widzieliście

  Takiej Olgi Bołądź jeszcze nie widzieliście

  Bodo Kox - twórca wielokrotnie nagradzanej "Dziewczyny z szafy", najlepszego polskiego filmu MFF Camerimage, rozpoczyna pracę nad kolejnym projektem.
 • Olga Bołądź zagra w filmie Anię Przybylską?

  Olga Bołądź zagra w filmie Anię Przybylską?

  Olga Bołądź ("Słaba płeć", "Zaćma", "Las, 4 rano", "Czas honoru", "Lekarze") jest najpoważniejszą kandydatką do głównej roli w nowej produkcji Radosława Piwowarskiego. Reżyser rozpocznie niebawem realizację filmu o Annie Przybylskiej.
 • Olga Bołądź o "Grze o tron", nowych produkcjach i sytuacji kobiet w kinie

  Olga Bołądź o "Grze o tron", nowych produkcjach i sytuacji kobiet w kinie

  Olga Bołądź zadebiutowała niedawno w dubbingu - jej głos możemy usłyszeć w najnowszej produkcji Stevena Spielberga "BFG: Bardzo Fajny Gigant". W rozmowie z Interią, przy okazji naszej wizyty w studiu dubbingowym, aktorka opowiedziała o swoich nowych produkcjach. Przyznała też, że jest wielką fanką "Gry o tron".
 • Olga Bołądź o "BFG": Kiedyś pokażę ten film synkowi

  Olga Bołądź o "BFG": Kiedyś pokażę ten film synkowi

  To świetny czas dla Olgi Bołądź. Możemy oglądać ją w kinach w filmach "Kochaj" i "W spirali", na premierę czekają kolejne tytuły - "Las, 4 rano" Jana Jakuba Kolskiego i "Zaćma" Ryszarda Bugajskiego. W dodatku aktorka zaliczyła swój debiut w dubbingu - jej głos usłyszymy w najnowszej produkcji Stevena Spielberga, "BFG: Bardzo Fajny Gigant".
 • Lady Pank: "Miłość" z Olgą Bołądź

  Lady Pank: "Miłość" z Olgą Bołądź

  Grupa Lady Pank zaprezentowała pierwszy singel z nadchodzącej płyty "Władza i miłość".
 • Ósme urodziny Olgi Bołądź?

  Ósme urodziny Olgi Bołądź?

  Jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Znają ją nie tylko fani komedii "Słaba płeć", ale i miłośnicy serialu "Czas honoru". Mało kto wie, że Olga Bołądź ma dopiero... 8 lat. Aktorka urodziła się bowiem 29 lutego 1984 roku i świętuje swoje urodziny raz na cztery lata!
 • Olga Bołądź: Egzamin z człowieczeństwa

  Olga Bołądź: Egzamin z człowieczeństwa

  ​Wzruszający widok schorowanej staruszki uwięzionej w swoim mieszkaniu, nastolatka z podejrzeniem złamania kręgosłupa oraz obcokrajowiec z silnym wstrząsem anafilaktycznym... Nowy odcinek programu "Gwiazdy w karetce" to kolejna odsłona trudnej pracy ratowników medycznych. Dla Olgi Bołądź - aktorki, która dołączyła na 24 godziny do zespołu pogotowia ratunkowego to prawdziwy egzamin z człowieczeństwa oraz próba dla jej wytrzymałości względem obcowania z ludzkim cierpieniem. Nowy odcinek programu już w środę, 2 grudnia o godz. 22.30 w telewizji TLC.
 • Olga Bołądź prostytutką w nowym filmie Kolskiego

  Olga Bołądź prostytutką w nowym filmie Kolskiego

  Olga Bołądź podkreśla, że w życiu zawodowym nie boi się wyzwań, bo kwintesencją aktorstwa są role trudne i niejednoznaczne, które wymagają poświeceń, szerokiego wachlarza umiejętności, a czasem diametralnej zmiany wizerunku. Aktorka już nie raz udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i doskonale nadaje się do tego, by grać skomplikowane postacie. Teraz przed nią kolejna nietuzinkowa rola - właśnie ruszyły zdjęcia do nowego filmu Jana Jakuba Kolskiego "Las, 4 rano", w którym zagra prostytutkę.
 • Olga Bołądź: Pierwsza pomoc

  Olga Bołądź: Pierwsza pomoc

  Zdaniem Olgi Bołądź nowy cykl dokumentalny stacji TLC "Gwiazdy w karetce" ma dużą wartość edukacyjną. Dla niej samej był swoistą lekcją pokory. Dzięki niemu zdobyła niezwykle cenne umiejętności potrzebne podczas udzielania pierwszej pomocy. Aktorka dołączyła do profesjonalnej ekipy ratowników medycznych i miała szansę sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach. Premiera programu 4 listopada.

Zdjęcia - Olga Bołądź (236)

Filmy - Olga Bołądź (15)

 • Olga Bołądź: Sporo wyzwań

  Olga Bołądź o "Grze o tron", premierze filmu Jana Jakuba Kolskiego "Las, 4 rano", niezależnych produkcjach i silnych kobietach w polskim kinie.
 • Olga Bołądź o filmie "BFG: Bardzo Fajny Gigant": Gram całą sobą

  Olga Bołądź opowiada o pracy nad dubbingiem do filmu "BFG: Bardzo Fajny Gigant". "To było wyzwanie i przygoda. Zwłaszcza, że nie mogłam zobaczyć całego filmu, a jedynie swoją postać. Pozostała część ekranu była zablurowana" – mówi Bołądź, dodając, że w trakcie nagrań musiała wstawać i gestykulować, tak jakby grała całym ciałem. Opowiedziała nam także o "BFG" Roalda Dahla, na podstawie którego powstał film Spielberga. Bołądź zamierza przeczytać książkę swojemu synkowi. "W przyszłości pokażę mu też film Spielberga. Na razie jest na to za mały" – mówi aktorka. Polska premiera filmu 1 lipca 2016.
 • Olga Bołądź o roli w filmie "Kochaj"

  - To będzie opowieść w stylu „Rozważna i romantyczna”, a ja rzadko grywam takie role, więc tym bardziej się cieszę z udziału w nowej produkcji – mówi Olga Bołądź. W filmie „Kochaj” zagra plejada popularnych polskich aktorek: Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i Małgorzata Kożuchowska. Każda z nich będzie przeżywać miłosne rozterki, dokonywać mniej lub bardziej trafnych wyborów i żałować niepodjętych decyzji.
 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC „Prisoners’ Wives”. Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź. W Wielkiej Brytanii nakręcono dwa sezony tego serialu. Każdy odcinek średnio oglądało 5 milionów widzów. – Pierwowzór tego serialu, czyli „Prisoners’ Wives”, miał premierę na BBC w zeszłym roku. Nie wiemy jeszcze, jaki będzie polski tytuł. Jest to serial o kobietach, których mężczyźni trafiają do więzienia. Ja jestem bohaterką, która ma małe dziecko, urodziła je bardzo wcześnie, teraz ten synek chodzi do szkoły i żeby jej dziecko miało mamę, to jej facet idzie za nią do więzienia – mówi Olga Bołądź.