Ocean

Artykuły - Ocean (334)

Filmy - Ocean (11)

 • Ocean wyrzucił na brzeg wieloryba. Ludzie ruszyli mu na ratunek

  U wybrzeży miasta Arica, na północy Chile, woda wyrzuciła na brzeg 6-metrowego wieloryba. Okoliczni mieszkańcy i rybacy przez kilkadziesiąt minut walczyli, aby uratować zwierzę. Kiedy wspólnymi siłami nie udało im się wtoczyć wieloryba na głębszą wodę, obwinęli go linami. Wtedy zwierzę "odholowała" łódź. (STORYFUL/x-news)
 • Gołymi rękami wciągnął rekina do wody

  Manly, Sydney, Australia. Na jednej z australijskich plaż pewien mężczyzna wykazał się nie lada odwagą. Gołymi rękami wciągnął młodego rekina z powrotem do wody. Zagubione zwierzę zostało wyrzucone na ląd w miejscowości Manly w stanie Nowa Południowa Walia. Ratownicy z Manly Sea Life Sanctuary zaopiekowali się rekinem, przewożąc go do specjalnego akwarium, gdzie zwierzę spędziło noc. (STORFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Nagrywali ocean. Nagle stało się to

  Podczas kręcenia oceanu, nad którym szalała burza stało się coś niesamowitego, ale zarazem niebezpiecznego. Piorun uderzył niedaleko osoby z kamerą.
 • Zapierający dech w piersiach podwodny świat

  Kalifornia, Stany Zjednoczone. Niesamowite ujęcia podwodnego świata udało się uchwycić nurkom u wybrzeży Kalifornii. Na materiale doskonale widać m.in. ośmiornicę, która zmienia kolor i wtapia się w otoczenie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.