nudyści

Artykuły - Nudyści (16)

 • Naturyści na polskich plażach

  Naturyści na polskich plażach

  Dębki, Rowy, Pogorzelica, Świnoujście - to najpopularniejsze polskie plaże dla naturystów. Są one oznaczone tablicami informacyjnymi. Ostrzegają one tych, dla których opalanie się nago budzi zgorszenie.
 • Margaret: Polska szafiarka zrobi światową karierę?

  Margaret: Polska szafiarka zrobi światową karierę?

  Dowcipny teledysk "Thank You Very Much" debiutującej wokalistki Margaret ma szansę stać się międzynarodowym przebojem. Na razie jednak klip ma problemy z cenzurą.
 • Barcelona walczy z nagością

  Barcelona walczy z nagością

  Straż Miejska w stolicy Katalonii, Barcelonie, zaczęła od niedzieli karać mandatami osoby, które będą pojawiać się na ulicach miasta nagie lub półnagie, niczym na plażach.
 • Tacy nudyści to twardziele

  Tacy nudyści to twardziele

  Na Antarktydzie powstała niedawno specyficzna, jak na panujące tam warunki pogodowe, subkultura - śnieżnych nudystów (choć niektórzy woleliby ich raczej nazywać rozebranymi morsami).
 • Radnemu PiS przeszkadzali nudyści. W Niemczech

  Radnemu PiS przeszkadzali nudyści. W Niemczech

  Dwujęzyczne tablice informujące o naturystach zostaną ustawione na plaży w Świnoujściu. Ma to być ostrzeżenie przed golizną po niemieckiej stronie granicy. Dwujęzycznym znakiem zainteresował się już cały świat.
 • Nudyści "na fali"

  Bez strojów kąpielowych (a nawet kapoków) i w dodatku skradzionym rowerem wodnym pływały po zalewie w Chańczy (Świętokrzyskie) dwie pary mieszkańców Kielc.

Filmy - Nudyści (1)

 • Alternatywne igrzyska w Rio. Sportowcy są całkiem nadzy!

  Grupa odważnych nudystów bierze udział w Nagich Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Ubrani wyłącznie w swoją opaleniznę walczą o medale w piłce nożnej, siatkówce plażowej, pływaniu, bieganiu i chodzeniu. Są również dodatkowe nieolimpijskie dziedziny, takie jak przeciąganie liny, surfing i… polteca, znana również jako peteca lub volleybird. Opiera się na odbijaniu dłońmi lotki. Nagie igrzyska są – według organizatorów – nawiązaniem do starożytnych greckich sportowców, którzy również grali nago na cześć bogów. Igrzyska przyciągają ludzi w każdym wieku, o różnych kształtach i rozmiarach.