nowym

Artykuły - Nowym (0)

 • Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Za dalszym rozwojem kolei bezpiecznej, wygodnej i szybkiej, a po 2020 roku Kolei Dużych Prędkości, opowiadał się podczas EKG w Katowicach Krzysztof Celiński, dyrektor branży Mobility Siemens. Dyrektor Celiński uczestniczył w panelu dyskusyjnym "Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)".
 • Nietrafione pomysły w nowym rządowym programie mieszkaniowym

  Nietrafione pomysły w nowym rządowym programie mieszkaniowym

  Rządowy program Mieszkanie Plus nadal jest na etapie bardzo wstępnych założeń, choć prace trwają ponad rok. Opcja, aby były to mieszkania na własność, jest nietrafiona, a pomysł ich budowania w małych miastach jest zły.
 • Nowy pomysł ratowania frankowiczów

  Nowy pomysł ratowania frankowiczów

  Jak podaje dzisiejszy "Dziennik Gazeta Prawna", rząd szykuje nowe rozwiązanie dla frankowiczów. Chce zmusić banki, które będą musiały same porozumieć się z walutowymi kredytobiorcami. Jeśli tego nie zrobią, stracą część swoich pieniędzy.
 • Projekt nowego Prawa wodnego przesłany do Sejmu

  Projekt nowego Prawa wodnego przesłany do Sejmu

  W zeszłym tygodniu został przesłany projekt nowego Prawa wodnego - poinformował PAP rzecznik resortu środowiska Paweł Mucha. Nowe przepisy mają pozwolić m.in. na odblokowanie 3,5 mld euro na inwestycje w gospodarce wodnej.
 • Koniec lex Szyszko: Wycinka drzew na nowych zasadach

  Koniec lex Szyszko: Wycinka drzew na nowych zasadach

  To już ostatnie chwile, kiedy właściciele nieruchomości, którzy chcą usunąć drzewa na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej, będą mogli to zrobić bez żadnych formalności.
 • Grażyna Torbicka z nowym programem w Telewizji Kino Polska

  Już 9 maja o godz. 20 widzowie Kino Polska obejrzą nowy program Grażyny Torbickiej, przygotowany z okazji przypadającego w tym roku 50-lecia Studia Filmowego TOR.
 • Podpisanie nowego kontraktu.

 • Podpisanie nowego kontraktu

 • Przewozy Regionalne odebrały nowy pociąg od Pesy

  Przewozy Regionalne odebrały nowy pociąg od Pesy

  Przewozy Regionalne, największy polski przewoźnik kolejowy, odebrały najnowszy pociąg. Skład został wyprodukowany przez Pesę Bydgoszcz. Nowa jednostka jest jednym z kilku pojazdów typu Link, które już wkrótce będą jeździć w barwach przewoźnika - poinformowały w czwartek w komunikacie Przewozy Regionalne.
 • Nic nowego

  Z dużej chmury mały deszcz. Kolejny "fenomenalny" (w teorii) plan gospodarczy administracji Trumpa traci blask, gdy przychodzi do jego przedstawienia. Rynek plotkował sporo w środę, a na koniec "sprzedał fakty". Dziś uwaga przenosi się na Europę, gdzie decyzje podejmują Riksbank i ECB. Widzimy szanse na jastrzębie zaskoczenia w pierwszym i gołębie w drugim.

Filmy - Nowym (1)