niebezpieczeństwo

Synonimy:
niebezpieczne, niebezpiecznie
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Niebezpieczeństwo (1859)

Filmy - Niebezpieczeństwo (46)

 • Nagranie ryzykownego manewru pilota Air Berlin nad lotniskiem w Düsseldorfie

  Niemcy. Pilot linii lotniczych Air Berlin, które niedawno ogłosiły bankructwo, wykonywał ostatni długodystansowy lot ze Stanów Zjednoczonych do Düsseldorfu. Postanowił uczcić go, wykonując widowiskowy przelot nad lotniskiem. Akrobacja wyglądała dramatycznie, nagranie błyskawicznie obiegło sieć, a pilot został zawieszony za wykonywanie ryzykownych manewrów nad lotniskiem, bez wyraźnej konieczności. Na wszystko mieli jednak zgodzić się niemieccy kontrolerzy lotów - sprawa jest w tej chwili wyjaśniana. (STORYFUL/x-news)
 • Czy kot zawsze spada na cztery łapy?

  Przechodnie zauważyli kota, który był w miejscu w którym go być nie powinno. Nie zastanawiając się długo, ruszyli mu z pomocą i go uratowali.
 • Dziewczyna uratowała małego kotka z ruchliwej ulicy

  Dzielna dziewczyna widząc kota, który znalazł się w niebezpieczeństwie rzuciła wszystko, by go uratować. Weszła na ruchliwą ulicę i zgarnęła malucha z drogi.
 • Zwierzęta utknęły na wodach Oceanu Indyjskiego

  Trincomalee, Sri Lanka. W niebezpieczeństwie znalazły się dwa młode słonie. Zwierzęta utknęły na wodach Oceanu Indyjskiego. Na pomoc od razu ruszyły służby ratownicze. Ssakom przy odpowiedniej asekuracji udało się bezpiecznie znaleźć na lądzie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.