Netflix

Artykuły - Netflix (107)

 • Test LG SJ850V i serwisu Netflix

  Test LG SJ850V i serwisu Netflix

  Testujemy telewizor LG SJ850V, jeden z kilku tegorocznych modeli, oficjalnie rekomendowanych przez serwis Netflix. Jak radzi sobie w filmami z serwisów takich jak Netflix? A jak po podłączeniu do niego konsoli?
 • Canal+ i HBO będą jak Netflix?

  Canal+ i HBO będą jak Netflix?

  Drugi sezon serialu "Belfer" przyciąga wielu widzów. Canal+ to stacja dostępna jedynie dla wybranych - posiadaczy droższych pakietów, więc powinna wyciągnąć z tego wnioski, żeby platforma nc+ zwiększyła liczbę abonentów.
 • Ponad 8 mln widzów ogląda seriale "na wyścigi"

  Ponad 8 mln widzów ogląda seriale "na wyścigi"

  Wśród użytkowników serwisu Netflix pojawiła się nowa grupa fanów - ich celem jest jak najszybsze zobaczenie całych udostępnianych seriali, takich jak "Stranger Things" czy "House of Cards". Wygląda na to, że błyskawiczne oglądanie premierowych treści staje się współczesnym symbolem statusu.
 • Netflix ze specjalną ofertą dla abonentów Orange

  Netflix ze specjalną ofertą dla abonentów Orange

  Grupa Orange i Netflix odnowiły podpisaną w 2014 roku umowę, dotyczącą dystrybucji serwisu Netflix dla klientów Orange TV we Francji. Jednocześnie firmy rozszerzyły partnerstwo na wszystkie państwa, w których obecna jest Grupa Orange. W ciągu kilku miesięcy także klienci Orange w Polsce będą mogli skorzystać z oferty Netflix w Orange TV.
 • Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  ​Robert De Niro wyznał, że gdyby nie platforma streamingowa Netflix, to długo dojrzewający projekt filmowy "The Irishman", nigdy nie zostałby zrealizowany.
 • "Nago": Nowa komedia Netflixa

  "Nago": Nowa komedia Netflixa

  Netflix zaprezentował zwiastun swojej nowej produkcji - komedii "Nago".
 • Netflix startuje z interaktywnymi filmami

  Netflix startuje z interaktywnymi filmami

  Netflix startuje z nową formą - filmami interaktywnymi (interaktywne historie), w trakcie oglądania których widzowie będą mogli podejmować decyzje na temat dalszych kroków głównych bohaterów.
 • Pierwszy turecki serial Netflixa

  Pierwszy turecki serial Netflixa

  Netflix ogłosił właśnie rozpoczęcie prac nad swoim pierwszym oryginalnym serialem z Turcji. W pełnym akcji, 10-odcinkowym serialu będą przewijały się wątki znane z otomańskich i tureckich legend i historii, a cała seria powstanie i zostanie wyprodukowana w Turcji. Światową premierę serialu zaplanowano na 2018 rok.
 • Netflix wyprodukuje "Wiedźmina"!

  Netflix wyprodukuje "Wiedźmina"!

  To wspaniała wiadomość dla fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Netflix wraz z firmami Platige Image i Sean Daniel Company wyprodukują serial na podstawie "Wiedźmina".

Filmy - Netflix (1)

 • Najlepszy serial w historii? Tak twierdzą niemal wszyscy!

  "House of Cards", serial ukazujący "brudne" kulisy amerykańskiej polityki na najwyższym szczeblu, powraca! - Drugi sezon ma być jeszcze mroczniejszy niż pierwszy - zapowiadają gwiazdy tej bijącej rekordy popularności produkcji. Wśród tych ostatnich na plan pierwszy wysuwa się oczywiście Kevin Spacey, grający bezwzględnego kongresmena Franka Underwooda, który w pogoni za władzą nie cofnie się przed niczym...