Netflix

Artykuły - Netflix (102)

 • Netflix ze specjalną ofertą dla abonentów Orange

  Netflix ze specjalną ofertą dla abonentów Orange

  Grupa Orange i Netflix odnowiły podpisaną w 2014 roku umowę, dotyczącą dystrybucji serwisu Netflix dla klientów Orange TV we Francji. Jednocześnie firmy rozszerzyły partnerstwo na wszystkie państwa, w których obecna jest Grupa Orange. W ciągu kilku miesięcy także klienci Orange w Polsce będą mogli skorzystać z oferty Netflix w Orange TV.
 • Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  ​Robert De Niro wyznał, że gdyby nie platforma streamingowa Netflix, to długo dojrzewający projekt filmowy "The Irishman", nigdy nie zostałby zrealizowany.
 • "Nago": Nowa komedia Netflixa

  "Nago": Nowa komedia Netflixa

  Netflix zaprezentował zwiastun swojej nowej produkcji - komedii "Nago".
 • Netflix startuje z interaktywnymi filmami

  Netflix startuje z interaktywnymi filmami

  Netflix startuje z nową formą - filmami interaktywnymi (interaktywne historie), w trakcie oglądania których widzowie będą mogli podejmować decyzje na temat dalszych kroków głównych bohaterów.
 • Pierwszy turecki serial Netflixa

  Pierwszy turecki serial Netflixa

  Netflix ogłosił właśnie rozpoczęcie prac nad swoim pierwszym oryginalnym serialem z Turcji. W pełnym akcji, 10-odcinkowym serialu będą przewijały się wątki znane z otomańskich i tureckich legend i historii, a cała seria powstanie i zostanie wyprodukowana w Turcji. Światową premierę serialu zaplanowano na 2018 rok.
 • Netflix wyprodukuje "Wiedźmina"!

  Netflix wyprodukuje "Wiedźmina"!

  To wspaniała wiadomość dla fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Netflix wraz z firmami Platige Image i Sean Daniel Company wyprodukują serial na podstawie "Wiedźmina".
 • Netflix przez rok za darmo? Nie daj się nabrać – to oszustwo!

  Netflix przez rok za darmo? Nie daj się nabrać – to oszustwo!

  Obietnica dostępu do ulubionych filmów i seriali za darmo okazuje się być na tyle kusząca, że cyberprzestępcy postanowili wykorzystać ją w swoim najnowszym oszustwie. Eksperci ostrzegają przed wiadomościami rozprzestrzeniającymi się za pomocą komunikatora WhatsApp, w których użytkownicy skłaniani są do aktywacji darmowej usługi w serwisie Netflix. Celem oszustów jest wysyłanie wiadomości na numery SMS Premium z urządzenia ofiary.
 • Nowa aplikacja Netflixa nie obsługuje urządzeń z rootem

  Nowa aplikacja Netflixa nie obsługuje urządzeń z rootem

  Netflix na Androida został ostatnio zaktualizowany do wersji 5.0. Oprócz kilku nowości, aplikacja przestała być dostępna dla użytkowników posiadających odblokowane urządzenia.
 • "Ania, nie Anna": Nowy serial Netflix

  "Ania, nie Anna": Nowy serial Netflix

  "Ania, nie Anna" to nowy serial, wyprodukowany przez Netflix na podstawie słynnej powieści Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". Zobacz zwiastun serialu!
 • ShowMax - wystartował nowy serwis VoD

  ShowMax - wystartował nowy serwis VoD

  15 lutego startuje ShowMax - nowy serwis VOD, w którym za 19,90zł miesięcznie użytkownicy obejrzą polskie hity filmowe prosto z kina, premiery hollywoodzkich seriali i bibliotekę znanych tytułów filmowych i telewizyjnych. Czy Netflix i HBO GO mają się czego obawiać?

Filmy - Netflix (1)

 • Najlepszy serial w historii? Tak twierdzą niemal wszyscy!

  "House of Cards", serial ukazujący "brudne" kulisy amerykańskiej polityki na najwyższym szczeblu, powraca! - Drugi sezon ma być jeszcze mroczniejszy niż pierwszy - zapowiadają gwiazdy tej bijącej rekordy popularności produkcji. Wśród tych ostatnich na plan pierwszy wysuwa się oczywiście Kevin Spacey, grający bezwzględnego kongresmena Franka Underwooda, który w pogoni za władzą nie cofnie się przed niczym...