nękanie

Artykuły - Nękanie (14)

 • "Rzeczpospolita": Dręczyciele z zawiedzionej miłości

  "Rzeczpospolita": Dręczyciele z zawiedzionej miłości

  W erze komputerów, tabletów, internetu i portali społecznościowych rośnie liczba nękanych i prześladowanych, informuje "Rzeczpospolita". Dzięki nowoczesnym technologiom dziś łatwiej jest nękać innych.
 • Nęka Cię windykator? Są na to sposoby

  Nęka Cię windykator? Są na to sposoby

  Jeżeli czujecie się zastraszani albo nękani przez windykatora, nie wahajcie się zgłosić na policję! Firmy ściągające od nas niespłacone długi nie mają prawa straszyć nas wizytami w domu, przepytywaniem sąsiadów, czy grozić tym, że pójdą do naszego szefa i opowiedzą o naszych długach.
 • Poznań: Akt oskarżenia w sprawie nękania lokatorów

  Trzech mężczyzn zostało oskarżonych o nękanie mieszkańców pięciu poznańskich kamienic - poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur- Prus. Grożą im trzy lata więzienia.
 • Środowiska kultury będą wspierać ofiary "czyścicieli " kamienic

  Środowiska kultury będą wspierać ofiary "czyścicieli " kamienic

  W tegoroczną akcję "Solidarni z lokatorami" w dniach 14-17 marca włączą się poznańskie środowiska kultury. Będą one zbierać pieniądze na wsparcie lokatorów usuniętych z mieszkań przez "czyścicieli" kamienic, czyli wyspecjalizowane firmy, działające na zlecenie ich właścicieli.
 • Zatrzymany za stalking, bo nękał byłą żonę

  Policjanci z Zabrza i Rudy Śląskiej zatrzymali 52-latka podejrzanego o uporczywe nękanie byłej żony - poinformowała w poniedziałek śląska policja. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do trzech lat więzienia.
 • Młoda kobieta aresztowana za nękanie ukochanego

  Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował na dwa miesiące 20-letnią Annę L., która wielokrotnie złamała sądowy zakaz zbliżania się do byłego chłopaka - podała policja. Kobieta jest oskarżona o uporczywe nękanie ukochanego i naruszenia jego miru domowego.
 • Zatrzymano kobietę, która nękała dwie osoby sms-ami

  Dolnośląska policja zatrzymała kobietę, która sms-ami nękała dwie osoby. Wysłała do nich ponad 2 tys. wulgarnych i obraźliwych sms-ów. Prawdopodobnie był to odwet za zawód miłosny. Kobiecie grozi do 3 lat więzienia.
 • Oskarżono 20-latkę, która dzień i noc nękała ukochanego

  Elbląska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 20-letniej Annie L., która nachodziła byłego chłopaka, wykrzykiwała pod oknami jego mieszkania, rzucała w szyby jabłkami. Dziewczyna 76 razy złamała sądowy zakaz zbliżania się do chłopaka.
 • Zarządca "z piekła rodem" nękał ludzi w kilku kamienicach

  Zarządca "z piekła rodem" nękał ludzi w kilku kamienicach

  Zarządca kamienicy przy ulicy Stolarskiej w Poznaniu nękał mieszkańców kilku, a nie tylko jednego budynku. Policjanci namierzają kolejne osoby, które stały się ofiarami jego prześladowań. Mężczyzna był "wynajmowany" przez właścicieli innych nieruchomości i w wyjątkowo złośliwy wymuszał wyprowadzkę na ich lokatorach.
 • Karany za uporczywe nękanie znów przed sądem

  Sebastian W. karany za prześladowanie warszawskiej dentystki Andżeliki K. stanie ponownie przed sądem - poinformowała we wtorek prokuratura w Bartoszycach. Za uporczywe nękanie trzech dziewcząt i kobiety grozi mu - jako recydywiście - do 4,5 roku więzienia.

Filmy - Nękanie (1)