nC+

Artykuły - NC+ (148)

 • Nowa aplikacja START i nowe nc+ GO TV

  Nowa aplikacja START i nowe nc+ GO TV

  Od 18 stycznia 2017 roku na wybrane dekodery platformy nc+ wejdzie nowa, interaktywna aplikacja – START.
 • Kino Polska Muzyka dostępna dla wszystkich abonentów platformy nc+

  Kino Polska Muzyka dostępna dla wszystkich abonentów platformy nc+

  Telewizja Kino Polska Muzyka poszerzyła zasięg techniczny w ofercie platformy nc+ . Od 8 listopada kanał dostępny jest we wszystkich pakietach platformy.
 • TV Puls HD od 19.10 w ofercie nc+

  TV Puls HD od 19.10 w ofercie nc+

  Telewizja Puls zwiększa zasięg nadawania kanału TV Puls w jakości HD. Od środy, 19 października br., TV Puls HD dołączy do oferty platformy nc+. Stacja będzie dostępna na pozycji 20. - poinformowało biuro reklamy TVN Media (Scripps Networks Interactive), które zajmuje się sprzedażą reklam m.in. w kanałach Telewizji Puls, a którego właściciel jest jednym z udziałowców ITI Neovision, operatora nc+. Dodajmy, iż abonenci nc+ mają już dostęp do TV Puls w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.
 • Kiedy Non Stop People w nc+?

  Kiedy Non Stop People w nc+?

  Francuski, całodobowy kanał Non Stop People z informacjami o celebrytach odnowił swoją umowę z Grupą Canal+ i rozszerza swoją międzynarodową obecność. Stacja jest już dostępna m.in. w Hiszpanii. Czy pojawi się również w Polsce, np. w ofercie nc+, której właścicielem jest Grupa Canal+? Czy w naszym kraju jest zapotrzebowanie na taki kanał?
 • Chudsze lata platform cyfrowych

  Chudsze lata platform cyfrowych

  Kolebką płatnej telewizji są Stany Zjednoczone. To za Oceanem w 1948 roku narodziła się telewizja kablowa. Na tamtejsze trendy patrzą więc uczestnicy rynku z całego świata. Nie są one zachęcające. Henry Blodget, redaktor naczelny amerykańskiej edycji "Business Insidera", podzielił się ostatnio kilkoma prognozami dotyczącymi najbliższej przyszłości świata mediów. Zostały zaprezentowane w polskiej wersji serwisu. Jedna z nich bezpośrednio dotyczy platform cyfrowych i sieci kablowych. W 2010 roku 99 mln Amerykanów miało dostęp do oferty płatnej telewizji, a pięć lat później już o 2 mln mniej. Blodget przewiduje, że liczba abonentów platform cyfrowych typu Dish Network i DirecTV oraz sieci kablowych, jak na przykład Comcast, będzie spadać. Czy taki sam los czeka polskie platformy Cyfrowy Polsat i nc+? Utrzymają się na rynku, a może będą w sytuacji zbliżonej do borykających się z problemami finansowymi dzienników?
 • Platformy cyfrowe powinny otworzyć się na młodych

  Platformy cyfrowe powinny otworzyć się na młodych

  W ostatnich dniach sierpnia rynek płatnej telewizji nieco przyspiesza. Kończy się sezon ogórkowy i wychodzą na światło dzienne ciekawe informacje. Na przykład o tym, że nc+ straciła w ciągu roku 14 tysięcy abonentów. To w pewnym sensie dotkliwa strata w momencie, kiedy rynek jest nasycony i liczy się satysfakcja każdego, nawet pojedynczego klienta. Rynek platform cyfrowych jest jednak tak zbudowany, że jedni odchodzą, a drudzy przychodzą. Tych nowych można przyciągnąć niskimi cenami, atrakcyjnymi promocjami czy też odpowiednim wizerunkiem. Czy platforma nc+ stanęła na wysokości zadania?
 • nc+ z dekoderem UHD dopiero w drugiej połowie 2017?

  nc+ z dekoderem UHD dopiero w drugiej połowie 2017?

  W wywiadzie dla portalu Satkurier.pl z lutego 2016 roku rzecznik prasowa nc+, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, potwierdziła, że nc+ planuje jeszcze w tym roku wprowadzić do swojej oferty satelitarny dekoder UHD 4K. Dodała wtedy: - Technologia dekoderowa jest w centrum naszej uwagi. - Czy po kilku miesiącach plany operatora nc+ uległy zmianie?
 • Te kanały okazały się niewypałem?

  Te kanały okazały się niewypałem?

  W maju br. aż 8 kanałów telewizyjnych miało tylko 0,01 proc. udziału w rynku. To Wellbeing Network, Sundance Channel, Orange Sport, NTL Radomsko, Muzo.tv, Motowizja, Mango 24 i Adventure. Czy naprawdę mają taką oglądalność? Jakie są jej przyczyny?
 • Nowe kanały w nc+ GO. Będą też nowości w nc+?

  Nowe kanały w nc+ GO. Będą też nowości w nc+?

  Platforma nc+ dołączyła do swojej aplikacji internetowej nc+ GO kanały Polsat Cafe HD, Polsat JimJam, Polsat News HD, Polsat Play HD i Disco Polo Music. Choć nie są to wszystkie stacje związane z Polsatem, to operator poinformował, że wkrótce poszerzy usługę o kolejne. Tym samym za pośrednictwem nc+ GO można na żywo oglądać 85 kanałów. Jakie kolejne mogą trafić do internetowej aplikacji, a jakie do platformy cyfrowej?
 • W Polsce będzie tylko jedna platforma cyfrowa?

  W Polsce będzie tylko jedna platforma cyfrowa?

  Liberty Global, właściciel największego operatora kablowego UPC Polska, znów prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia Multimedia Polska - wynika z informacji "Pulsu Biznesu". Gdyby do połączenia doszło, to powstałby gracz z 2,2 mln abonentów, podczas gdy platforma nc+ ma ich 2,1 mln. Ewentualna fuzja kablówek może być przedsmakiem o wiele większej transakcji - połączenia platform Cyfrowy Polsat i nc+. Już niedługo dwaj satelitarni gracze mogą być skazani na połączenie.