nC+

Artykuły - NC+ (110)

 • Adventure HD - nowy kanał w ofercie nc+

  Adventure HD - nowy kanał w ofercie nc+

  Od 1. września nc+ zaoferuje swoim abonentom kolejny nowy kanał, Adventure HD. Wśród platform cyfrowych będzie on dostępny wyłącznie w nc+. Przez pierwszy miesiąc wszyscy abonenci nc+ będą mogli go oglądać za darmo.
 • Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Platforma nc+ poinformowała, że na przełomie lipca i sierpnia wprowadzi do sprzedaży nowy dekoder wifibox+. Według operatora cyfrowej platformy, sprzęt ma bardzo atrakcyjny wygląd oraz wyjątkowe funkcje, które doceni każdy fan telewizji i technologii.
 • Michał Jarocki nowym dyrektorem ds. sportu platformy nc+

  Michał Jarocki nowym dyrektorem ds. sportu platformy nc+

  Michał Jarocki obejmie od 1 lipca stanowisko dyrektora ds. sportu platformy nc+. Będzie on odpowiedzialny za strategię kanałów sportowych nc+ (CANAL+ Sport i nSport), pozyskiwanie praw telewizyjnych oraz zarządzanie pracą redakcji sportowej.
 • Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony na wyłączność w nc+

  Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony na wyłączność w nc+

  Na ostatniej prostej przed wielkim finałem tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, kibice piłki nożnej otrzymali ważną informację dotyczącą przyszłości. Począwszy od sezonu 2015/2016, przez trzy kolejne lata, mecze Ligi Mistrzów UEFA będą w Polsce transmitowane na wyłączność w kanałach sportowych platformy nc+.
 • Liga Mistrzów przez kolejne trzy lata na wyłączność w nc+

  Liga Mistrzów przez kolejne trzy lata na wyłączność w nc+

  Przez kolejne trzy lata, począwszy od sezonu 2015/16, kibice w Polsce będą mogli oglądać mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów tylko na kanałach sportowych platformy nc+.
 • nc+ przyśpiesza przejście na HD

  nc+ przyśpiesza przejście na HD

  W czwartek, 10 kwietnia 2014 roku platforma satelitarna nc+, w celu przyśpieszenia przejścia z SD na HD, wprowadza specjalną ofertę na dekoder HD lub HD PVR dla abonentów posiadających dekoder SD - „Przejście na HD”. Ma to umożliwić klientom dostęp do większej liczby kanałów, w tym HD. Oferty są skierowane do abonentów CYFRY+ oraz abonentów nc+, którzy przeszli z CYFRY+, ale nadal korzystają z dekoderów SD.
 • Platforma nc+ i kanały Universal jej w ofercie

  Platforma nc+ i kanały Universal jej w ofercie

  12 marca 2014 roku klienci platformy nc+ zyskają możliwość oglądania czterech nowych kanałów Universal Networks International. Do oferty platformy wejdą: 13 Ulica, E! Entertainment Television, Universal Channel i Scifi Universal.
 • nc+ i większa elastyczność w nowych pakietach

  nc+ i większa elastyczność w nowych pakietach

  Od 3 marca klienci podpisujący umowę z platformą nc+ mają możliwość dodania do bazowego pakietu Comfort+ aż sześciu różnych opcji. Pakiety z opcją Premium Sport lub Premium Film będą też tańsze. Teraz aby mieć zestaw zawierający po trzy sportowe lub filmowe kanały z rodziny CANAL+ wystarczy 69,90 zł miesięcznie.
 • CANAL+ w nowej odsłonie dla abonentów UPC

  CANAL+ w nowej odsłonie dla abonentów UPC

  Platforma nc+, która jest nadawcą programów z rodziny CANAL+, oraz UPC Polska podpisały umowę, dzięki której klienci UPC przez kolejne trzy lata będą mogli cieszyć się dostępem do sportowej i filmowej rozrywki na najwyższym poziomie.
 • Kurs Vakomteku wzrósł w debiucie na NC o 50 procent

  Kurs Vakomteku wzrósł w debiucie na NC o 50 procent

  Kurs spółki Vakomtek, dystrybutora sprzętu elektronicznego, wzrósł na otwarciu w debiucie na NewConect o 50 proc., do 1,8 zł. Vakomtek to 443. firma kwotowana na NewConnect. Jej dzisiejsze wejście jest 4. tegorocznym debiutem na NewConnect.