nC+

Artykuły - NC+ (114)

 • Nowa platforma mogłaby namieszać na polskim rynku

  Nowa platforma mogłaby namieszać na polskim rynku

  Platforma cyfrowa działająca na największych rynkach Europy? Jeszcze niedawno taki scenariusz wydawał się nierealny. Tymczasem Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie Sky Deutschland AG i Sky Italia S.r.l. przez Sky Broadcasting Group plc w Wielkiej Brytanii. Tym samym coraz bliżej do powstania Sky Europe, platformy z 20 milionami abonentów. Na razie obejmującej swoim zasięgiem Wielką Brytanię, Irlandię, Niemcy, Austrię i Włochy. W dalszej perspektywie być może inne rynki. Czy Sky weźmie pod uwagę także Polskę?
 • nc+: Możliwa zmiana danych abonenta

  nc+: Możliwa zmiana danych abonenta

  - W związku z przeprowadzanymi zmianami technicznymi niektórym abonentom mogą zmienić się następujące dane: numer abonenta, numer konta, termin dokonywania wpłat. Zapewniamy, że zmiany mają charakter czysto techniczny i nie wpływają na ofertę, z której państwo obecnie korzystają ani na wysokość opłat. Szczegółowe informacje otrzymają państwo na adres e-mail lub listownie - informuje w wydanym komunikacie ITI Neovision, operator platformy nc+.
 • Czas na większą aktualizację listy kanałów nc+!

  Czas na większą aktualizację listy kanałów nc+!

  Tworzenie listy kanałów platformy cyfrowej to bardziej skomplikowana operacja niż wszystkim się wydaje. Zależy od szeregów umów operator-kanał, czynników marketingowych i technicznych. Nie mniej jednak postanowiłem napisać o liście nc+, ponieważ od pojawienia się wspólnej oferty CYFRY+ i n rewolucji nie było. Były natomiast zmiany kosmetyczne. Najwyższy czas, żeby uporządkować kanały, bo w niektórych przypadkach ich pozycje są absurdalne.
 • Dziś nowa umowa na pokazywanie Ekstraklasy. Liga w paśmie otwartym?

  Dziś nowa umowa na pokazywanie Ekstraklasy. Liga w paśmie otwartym?

  Kluby Ekstraklasy dostaną większe pieniądze, a transmisje z ligi być może trafią do szerszej liczby odbiorców. Wszystko za sprawą umowy, jaką Ekstraklasa SA ma dziś podpisać z MP & Silva, sprzedając tej firmie prawa telewizyjne do polskiej ligi.
 • Adventure HD - nowy kanał w ofercie nc+

  Adventure HD - nowy kanał w ofercie nc+

  Od 1. września nc+ zaoferuje swoim abonentom kolejny nowy kanał, Adventure HD. Wśród platform cyfrowych będzie on dostępny wyłącznie w nc+. Przez pierwszy miesiąc wszyscy abonenci nc+ będą mogli go oglądać za darmo.
 • Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Platforma nc+ poinformowała, że na przełomie lipca i sierpnia wprowadzi do sprzedaży nowy dekoder wifibox+. Według operatora cyfrowej platformy, sprzęt ma bardzo atrakcyjny wygląd oraz wyjątkowe funkcje, które doceni każdy fan telewizji i technologii.
 • Michał Jarocki nowym dyrektorem ds. sportu platformy nc+

  Michał Jarocki nowym dyrektorem ds. sportu platformy nc+

  Michał Jarocki obejmie od 1 lipca stanowisko dyrektora ds. sportu platformy nc+. Będzie on odpowiedzialny za strategię kanałów sportowych nc+ (CANAL+ Sport i nSport), pozyskiwanie praw telewizyjnych oraz zarządzanie pracą redakcji sportowej.
 • Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony na wyłączność w nc+

  Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony na wyłączność w nc+

  Na ostatniej prostej przed wielkim finałem tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, kibice piłki nożnej otrzymali ważną informację dotyczącą przyszłości. Począwszy od sezonu 2015/2016, przez trzy kolejne lata, mecze Ligi Mistrzów UEFA będą w Polsce transmitowane na wyłączność w kanałach sportowych platformy nc+.
 • Liga Mistrzów przez kolejne trzy lata na wyłączność w nc+

  Liga Mistrzów przez kolejne trzy lata na wyłączność w nc+

  Przez kolejne trzy lata, począwszy od sezonu 2015/16, kibice w Polsce będą mogli oglądać mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów tylko na kanałach sportowych platformy nc+.
 • nc+ przyśpiesza przejście na HD

  nc+ przyśpiesza przejście na HD

  W czwartek, 10 kwietnia 2014 roku platforma satelitarna nc+, w celu przyśpieszenia przejścia z SD na HD, wprowadza specjalną ofertę na dekoder HD lub HD PVR dla abonentów posiadających dekoder SD - „Przejście na HD”. Ma to umożliwić klientom dostęp do większej liczby kanałów, w tym HD. Oferty są skierowane do abonentów CYFRY+ oraz abonentów nc+, którzy przeszli z CYFRY+, ale nadal korzystają z dekoderów SD.