nC+

Artykuły - NC+ (144)

 • Będzie pakiet sportowy w platformie nc+?

  Będzie pakiet sportowy w platformie nc+?

  Platforma cyfrowa nc+ może uruchomić osobny pakiet dla fanów sportu. Abonenci pakietów z CANAL+, którzy przedłużają obecnie z nią umowę, mogą zatrzymać nieodpłatny dostęp do kanałów z HBO i Cinemax. Konsultanci informują ich jednak, że po przedłużeniu umowy stracą dostęp do kanału Sportklub. Ten już jest oferowany w opcji dodatkowej Man Pack z Zest TV, FightBox, Motowizją, History HD, H2 HD, Adventure HD i Hustler HD. Niewykluczone, że na tym zmiany się nie skończą i powstanie specjalny pakiet sportowy.
 • nc+ powinna ograniczyć liczbę opcji dodatkowych?

  nc+ powinna ograniczyć liczbę opcji dodatkowych?

  Druga co do wielkości platforma cyfrowa trochę przespała okres przed świętami wielkanocnymi. To była doskonała okazja, aby zaoferować nowe kanały i zainteresować nimi potencjalnych abonentów. Platforma nc+ w ostatnim czasie dołączyła tylko wersję HD kanału 13 Ulica i kanał Filmbox Arthouse. Ten ostatni wchodzi jednak w skład opcji dodatkowej Filmbox Pack. Tymczasem opcje dodatkowe stają się prawdziwą zmorą dla abonentów nc+. W dobie wszechobecnych reklam i powtórek na takiej zasadzie kanały dokumentalne nie powinny być oferowane. Powinny stanowić część droższych pakietów.
 • Prestiżowa porażka platformy cyfrowej nc+

  Prestiżowa porażka platformy cyfrowej nc+

  Najnowszego czwartego sezonu serialu "House of cards" na razie nie będzie można oglądać w Ale Kino+, CANAL+ Seriale czy bibliotece na żądanie Seriale+. Po wejściu na polski rynek wirtualna wypożyczalnia wideo Netflix zdecydowała, że to właśnie jej użytkownicy będą mogli jako pierwsi poznać dalsze losy fikcyjnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Franka Underwooda. To porażka platformy cyfrowej nc+, bo wśród jej abonentów serial cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem.
 • FilmBox Arthouse od marca w nc+

  FilmBox Arthouse od marca w nc+

  Kanał FilmBox Arthouse wchodzi do oferty platformy cyfrowej nc+ od 7 marca 2016 r.
 • Nowa stacja od CANAL+ i nc+ bez anteny satelitarnej?

  Nowa stacja od CANAL+ i nc+ bez anteny satelitarnej?

  Wygląda na to, że platforma nc+ wystraszyła się spadającej liczby abonentów i spadających przychodów. Świadczą o tym wypowiedzi prezesa operatora dla związanego z "Rzeczpospolitą" portalu. W grę wchodzi uruchomienie dodatkowego kanału z rodziny CANAL+ i uwolnienie oferty nc+ GO. Już niebawem mogłyby z niej korzystać osoby, które nie posiadają anteny satelitarnej.
 • nc+ GO - platforma nc+ ma odpowiedź na Netfliksa

  nc+ GO - platforma nc+ ma odpowiedź na Netfliksa

  Platforma nc+ w odpowiedzi na m.in. debiut Netfliksa w Polsce, wprowadza możliwość oglądania telewizji na żywo i materiałów na życzenie na urządzeniach mobilnych, w ramach abonamentu. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, można z niej korzystać bezpłatnie już od 11 stycznia.
 • nc+ przypomina o przejściu 1 października na DVB-S2/MPEG-4

  nc+ przypomina o przejściu 1 października na DVB-S2/MPEG-4

  1 października 2015 roku będzie ważną datą w historii platformy nc+. Tego dnia jej operator zakończy proces przejścia na nowy standard nadawania sygnału satelitarnego. Będzie to oznaczać, że do odbioru pełnej oferty nc+ konieczna będzie jedna z opcji: dedykowany dekoder HD od nc+, własny odbiornik HD lub telewizor z tunerem sat DVB-S2 i modułem CAM.
 • Kanały Eleven Sports dostępne w platformie nc+

  Kanały Eleven Sports dostępne w platformie nc+

  ​Nareszcie zapadła decyzja, na którą czekało wielu kibiców w Polsce. Platforma nc+ wzbogaca swoją ofertę dla fanów sportu o dwa nowe kanały, które tego lata zadebiutowały na polskim rynku telewizyjnym - Eleven i Eleven Sports. To oznacza, że abonenci nc+ obejrzą m.in. mecze hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A, czy francuskiej Ligue 1.
 • Platforma nc+ ma nowego prezesa

  Platforma nc+ ma nowego prezesa

  Manuel Rougeron, dotychczasowy wiceprezes ds. programowych, objął stanowisko prezesa zarządu platformy nc+ na mocy decyzji rady nadzorczej. Zastąpił na tym stanowisku Juliena Verleya, który był prezesem nc+ od grudnia 2012 roku, a w minionym tygodniu został członkiem zarządu Grupy CANAL+ we Francji.
 • Polsat uruchomi 5 nowych kanałów

  Polsat uruchomi 5 nowych kanałów

  Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality oraz Polsat X - to nazwy pięciu nowych kanałów, które w przyszłości uruchomić chce Telewizja Polsat. Nadawca złożył już odpowiednie wnioski do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, dowiedział się „Presserwis”. Chodzi o koncesje na nadawanie drogą satelitarną, czyli kanały trafiłyby do oferty Cyfrowego Polsatu.