nC+

Artykuły - NC+ (128)

 • CANAL+: Zmiany w ofercie kanałów premium

  CANAL+: Zmiany w ofercie kanałów premium

  CANAL+ rozszerza ofertę premium w Polsce z sześciu do ośmiu kanałów. Będzie ona obejmowała zarówno nowe, jak i odświeżone kanały, np. CANAL+ Discovery czy CANAL+ Seriale. Wszyscy abonenci platformy nc+, którzy posiadają pakiety CANAL+, uzyskają dostęp do ośmiu kanałów bez dodatkowych opłat w ramach ich obecnej oferty do końca trwania umowy. Rodzina kanałów CANAL+ w nowej odsłonie wystartuje 11 maja 2015 roku.
 • TVN kontynuuje proces poszukiwania inwestora strategicznego

  TVN kontynuuje proces poszukiwania inwestora strategicznego

  TVN kontynuuje proces poszukiwania kupca dla akcji głównych akcjonariuszy. - Proces trwa. Jako zarząd przedstawialiśmy spółkę potencjalnym zainteresowanym w grudniu i styczniu - powiedział prezes Marcus Tellenbach.
 • Zmiany na liście kanałów nc+ od 1 lutego

  Zmiany na liście kanałów nc+ od 1 lutego

  Platforma nc+ umieściła na swoich stronach dokument prezentujący układ listy kanałów na dekoderach operatora od 1 lutego. Zmiany nie są rewolucyjne, ale można dostrzec kilka modyfikacji, które być może zapowiadają w niedalekiej przyszłości nowości.
 • nc+ od czerwca 2015 wyłącznie w MPEG-4

  nc+ od czerwca 2015 wyłącznie w MPEG-4

  W czerwcu 2015 roku platforma satelitarna nc+ planuje zakończenie nadawania w standardzie DVB-S MPEG-2. Dotychczasowy standard nadawania zostanie zastąpiony przez nowocześniejszy MPEG-4.
 • Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  Tuż przed Bożym Narodzeniem i okresem sylwestrowo-noworocznym operatorzy dostarczający abonentom płatną telewizję intensyfikują swoje działania w walce o nowych użytkowników. W tym świątecznym czasie klienci są bowiem bardziej skłonni podarować sobie prezent w postaci np. dodatkowego pakietu. Czekają więc na nich specjalne promocje przygotowane przez operatorów. Czy w tym wszystkim abonenci platform satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+ mogą liczyć również na nowe kanały?
 • Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  ​Tuż przed Bożym Narodzeniem i okresem sylwestrowo-noworocznym operatorzy dostarczający abonentom płatną telewizję intensyfikują swoje działania w walce o nowych użytkowników. W tym świątecznym czasie klienci są bowiem bardziej skłonni podarować sobie prezent w postaci np. dodatkowego pakietu. Czekają więc na nich specjalne promocje przygotowane przez operatorów. Czy w tym wszystkim abonenci platform satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+ mogą liczyć również na nowe kanały?
 • Rok internetu za darmo dla abonentów nc+

  Rok internetu za darmo dla abonentów nc+

  W nowej ofercie łączonej nc+ i Orange klienci mogą otrzymać mobilny Internet przez rok za darmo. Oferta jest adresowana zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów nc+. Przy podpisaniu umowy abonent może wybrać jeden z pakietów telewizji od nc+ i otrzymać 12 miesięcy mobilnego internetu gratis. Za kolejne 12 miesięcy dostępu do sieci płaci 49,90 zł miesięcznie. Przy 2-letnim kontrakcie daje to miesięczny koszt na poziomie 24,95 zł.
 • Cyfrowy Polsat w MPEG-2 tylko do 31 maja 2015

  Cyfrowy Polsat w MPEG-2 tylko do 31 maja 2015

  Jak wynika z informacji rozsyłanej operatorom sieci kablowych przez Telewizję Polsat, 31 maja 2015 roku wszystkie kanały należące do grupy Polsat zmienią format kompresji obrazu z przestarzałego i nieefektywnego systemu MPEG-2 na rzecz dającego nowe możliwości i lepszą jakość sygnału standardu MPEG-4. Co to oznacza dla widzów?
 • nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  Spółka ITI Neovision, operator platformy nc+, poinformowała, iż już niedługo nastąpi zmiana oprogramowania dekoderów Pace PVR oraz Philips PVR. Stanie się to odpowiednio - 25 września i 29 września br.
 • Platforma nc+ przygotowała ofertę pre-paid

  Platforma nc+ przygotowała ofertę pre-paid

  Od 1. października platforma nc+ zaoferuje nowy produkt pre-paid, czyli „nc+ telewizja na kartę”, umożliwiający oglądanie ponad 50 kanałów, w tym 19 w jakości HD. „nc+ telewizja na kartę” będzie dostępna już od 19,90 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania umowy