nC+

Artykuły - NC+ (126)

 • nc+ od czerwca 2015 wyłącznie w MPEG-4

  nc+ od czerwca 2015 wyłącznie w MPEG-4

  W czerwcu 2015 roku platforma satelitarna nc+ planuje zakończenie nadawania w standardzie DVB-S MPEG-2. Dotychczasowy standard nadawania zostanie zastąpiony przez nowocześniejszy MPEG-4.
 • Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  Tuż przed Bożym Narodzeniem i okresem sylwestrowo-noworocznym operatorzy dostarczający abonentom płatną telewizję intensyfikują swoje działania w walce o nowych użytkowników. W tym świątecznym czasie klienci są bowiem bardziej skłonni podarować sobie prezent w postaci np. dodatkowego pakietu. Czekają więc na nich specjalne promocje przygotowane przez operatorów. Czy w tym wszystkim abonenci platform satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+ mogą liczyć również na nowe kanały?
 • Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  ​Tuż przed Bożym Narodzeniem i okresem sylwestrowo-noworocznym operatorzy dostarczający abonentom płatną telewizję intensyfikują swoje działania w walce o nowych użytkowników. W tym świątecznym czasie klienci są bowiem bardziej skłonni podarować sobie prezent w postaci np. dodatkowego pakietu. Czekają więc na nich specjalne promocje przygotowane przez operatorów. Czy w tym wszystkim abonenci platform satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+ mogą liczyć również na nowe kanały?
 • Rok internetu za darmo dla abonentów nc+

  Rok internetu za darmo dla abonentów nc+

  W nowej ofercie łączonej nc+ i Orange klienci mogą otrzymać mobilny Internet przez rok za darmo. Oferta jest adresowana zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów nc+. Przy podpisaniu umowy abonent może wybrać jeden z pakietów telewizji od nc+ i otrzymać 12 miesięcy mobilnego internetu gratis. Za kolejne 12 miesięcy dostępu do sieci płaci 49,90 zł miesięcznie. Przy 2-letnim kontrakcie daje to miesięczny koszt na poziomie 24,95 zł.
 • Cyfrowy Polsat w MPEG-2 tylko do 31 maja 2015

  Cyfrowy Polsat w MPEG-2 tylko do 31 maja 2015

  Jak wynika z informacji rozsyłanej operatorom sieci kablowych przez Telewizję Polsat, 31 maja 2015 roku wszystkie kanały należące do grupy Polsat zmienią format kompresji obrazu z przestarzałego i nieefektywnego systemu MPEG-2 na rzecz dającego nowe możliwości i lepszą jakość sygnału standardu MPEG-4. Co to oznacza dla widzów?
 • nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  Spółka ITI Neovision, operator platformy nc+, poinformowała, iż już niedługo nastąpi zmiana oprogramowania dekoderów Pace PVR oraz Philips PVR. Stanie się to odpowiednio - 25 września i 29 września br.
 • Platforma nc+ przygotowała ofertę pre-paid

  Platforma nc+ przygotowała ofertę pre-paid

  Od 1. października platforma nc+ zaoferuje nowy produkt pre-paid, czyli „nc+ telewizja na kartę”, umożliwiający oglądanie ponad 50 kanałów, w tym 19 w jakości HD. „nc+ telewizja na kartę” będzie dostępna już od 19,90 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania umowy
 • Nowa platforma mogłaby namieszać na polskim rynku

  Nowa platforma mogłaby namieszać na polskim rynku

  Platforma cyfrowa działająca na największych rynkach Europy? Jeszcze niedawno taki scenariusz wydawał się nierealny. Tymczasem Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie Sky Deutschland AG i Sky Italia S.r.l. przez Sky Broadcasting Group plc w Wielkiej Brytanii. Tym samym coraz bliżej do powstania Sky Europe, platformy z 20 milionami abonentów. Na razie obejmującej swoim zasięgiem Wielką Brytanię, Irlandię, Niemcy, Austrię i Włochy. W dalszej perspektywie być może inne rynki. Czy Sky weźmie pod uwagę także Polskę?
 • nc+: Możliwa zmiana danych abonenta

  nc+: Możliwa zmiana danych abonenta

  - W związku z przeprowadzanymi zmianami technicznymi niektórym abonentom mogą zmienić się następujące dane: numer abonenta, numer konta, termin dokonywania wpłat. Zapewniamy, że zmiany mają charakter czysto techniczny i nie wpływają na ofertę, z której państwo obecnie korzystają ani na wysokość opłat. Szczegółowe informacje otrzymają państwo na adres e-mail lub listownie - informuje w wydanym komunikacie ITI Neovision, operator platformy nc+.
 • Czas na większą aktualizację listy kanałów nc+!

  Czas na większą aktualizację listy kanałów nc+!

  Tworzenie listy kanałów platformy cyfrowej to bardziej skomplikowana operacja niż wszystkim się wydaje. Zależy od szeregów umów operator-kanał, czynników marketingowych i technicznych. Nie mniej jednak postanowiłem napisać o liście nc+, ponieważ od pojawienia się wspólnej oferty CYFRY+ i n rewolucji nie było. Były natomiast zmiany kosmetyczne. Najwyższy czas, żeby uporządkować kanały, bo w niektórych przypadkach ich pozycje są absurdalne.