nC+

Artykuły - NC+ (138)

 • Polsat uruchomi 5 nowych kanałów

  Polsat uruchomi 5 nowych kanałów

  Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality oraz Polsat X - to nazwy pięciu nowych kanałów, które w przyszłości uruchomić chce Telewizja Polsat. Nadawca złożył już odpowiednie wnioski do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, dowiedział się „Presserwis”. Chodzi o koncesje na nadawanie drogą satelitarną, czyli kanały trafiłyby do oferty Cyfrowego Polsatu.
 • Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Platforma nc+ będzie do końca sezonu 2018/2019 głównym nadawcą telewizyjnym meczów piłkarskiej ekstraklasy - poinformowała w piątek w komunikacie spółka prowadzącą rozgrywki. Z każdej kolejki dwa mecze kibice będą mogli obejrzeć również na antenie Eurosportu 2.
 • Ekstraklasa na kolejne cztery lata w nc+ i Eurosporcie! Szczegóły kontraktu!

  Ekstraklasa na kolejne cztery lata w nc+ i Eurosporcie! Szczegóły kontraktu!

  ​Prezes spółki Ekstraklasa SA Bogusław Biszof poinformował na swoim Twitterze, że w piątek podpisano umowę na prawa do transmisji meczów Ekstraklasy na kolejne cztery lata. Prawa do pokazywania meczów pozostały w stacjach nc+ i Eurosport.
 • Platforma nc+ przechodzi na DVB-S2/MPEG-4

  Platforma nc+ przechodzi na DVB-S2/MPEG-4

  ​Platforma nc+ konsekwentnie zmierza do zakończenia procesu, jakim jest przejście na standard DVB-S2/MPEG-4. Tym samym kończy się okres równoległej transmisji sygnałów w standardzie DVB-S i DVB-S2, który umożliwił stopniową wymianę sprzętu odbiorczego przed ostatecznym wyłączeniem wycofywanego standardu od października 2015 roku.
 • Platforma nc+ i problem z uruchamianiem dekoderów Sagemcom

  Platforma nc+ i problem z uruchamianiem dekoderów Sagemcom

  Od wczesnych godzin rannych abonenci nc+ informują o problemach z uruchamianiem dekoderów Sagemcom. Zgodnie z informacjami od operatora, jest to skutkiem problemów z aktualizacją tych modeli dekoderów, występującej od godzin nocnych. Skutkiem awarii jest zanikające zasilanie (brak świecących się diod, czarny ekran).
 • nc+: Pierwsze kanały przechodzą do MPEG-4

  nc+: Pierwsze kanały przechodzą do MPEG-4

  Bez zapowiedzi 8 czerwca pięć kanałów SD na transponderach nc+ przełączono do MPEG-4, co oznacza, że kończy się dostęp do nich na dekoderach SD i potrzebne są odbiorniki HD. Dotyczy to stacji: HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax i Cinemax 2.
 • CANAL+: Zmiany w ofercie kanałów premium

  CANAL+: Zmiany w ofercie kanałów premium

  CANAL+ rozszerza ofertę premium w Polsce z sześciu do ośmiu kanałów. Będzie ona obejmowała zarówno nowe, jak i odświeżone kanały, np. CANAL+ Discovery czy CANAL+ Seriale. Wszyscy abonenci platformy nc+, którzy posiadają pakiety CANAL+, uzyskają dostęp do ośmiu kanałów bez dodatkowych opłat w ramach ich obecnej oferty do końca trwania umowy. Rodzina kanałów CANAL+ w nowej odsłonie wystartuje 11 maja 2015 roku.
 • TVN kontynuuje proces poszukiwania inwestora strategicznego

  TVN kontynuuje proces poszukiwania inwestora strategicznego

  TVN kontynuuje proces poszukiwania kupca dla akcji głównych akcjonariuszy. - Proces trwa. Jako zarząd przedstawialiśmy spółkę potencjalnym zainteresowanym w grudniu i styczniu - powiedział prezes Marcus Tellenbach.
 • Zmiany na liście kanałów nc+ od 1 lutego

  Zmiany na liście kanałów nc+ od 1 lutego

  Platforma nc+ umieściła na swoich stronach dokument prezentujący układ listy kanałów na dekoderach operatora od 1 lutego. Zmiany nie są rewolucyjne, ale można dostrzec kilka modyfikacji, które być może zapowiadają w niedalekiej przyszłości nowości.
 • nc+ od czerwca 2015 wyłącznie w MPEG-4

  nc+ od czerwca 2015 wyłącznie w MPEG-4

  W czerwcu 2015 roku platforma satelitarna nc+ planuje zakończenie nadawania w standardzie DVB-S MPEG-2. Dotychczasowy standard nadawania zostanie zastąpiony przez nowocześniejszy MPEG-4.