nC+

Artykuły - NC+ (120)

 • Cyfrowy Polsat w MPEG-2 tylko do 31 maja 2015

  Cyfrowy Polsat w MPEG-2 tylko do 31 maja 2015

  Jak wynika z informacji rozsyłanej operatorom sieci kablowych przez Telewizję Polsat, 31 maja 2015 roku wszystkie kanały należące do grupy Polsat zmienią format kompresji obrazu z przestarzałego i nieefektywnego systemu MPEG-2 na rzecz dającego nowe możliwości i lepszą jakość sygnału standardu MPEG-4. Co to oznacza dla widzów?
 • nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  Spółka ITI Neovision, operator platformy nc+, poinformowała, iż już niedługo nastąpi zmiana oprogramowania dekoderów Pace PVR oraz Philips PVR. Stanie się to odpowiednio - 25 września i 29 września br.
 • Platforma nc+ przygotowała ofertę pre-paid

  Platforma nc+ przygotowała ofertę pre-paid

  Od 1. października platforma nc+ zaoferuje nowy produkt pre-paid, czyli „nc+ telewizja na kartę”, umożliwiający oglądanie ponad 50 kanałów, w tym 19 w jakości HD. „nc+ telewizja na kartę” będzie dostępna już od 19,90 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania umowy
 • Nowa platforma mogłaby namieszać na polskim rynku

  Nowa platforma mogłaby namieszać na polskim rynku

  Platforma cyfrowa działająca na największych rynkach Europy? Jeszcze niedawno taki scenariusz wydawał się nierealny. Tymczasem Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie Sky Deutschland AG i Sky Italia S.r.l. przez Sky Broadcasting Group plc w Wielkiej Brytanii. Tym samym coraz bliżej do powstania Sky Europe, platformy z 20 milionami abonentów. Na razie obejmującej swoim zasięgiem Wielką Brytanię, Irlandię, Niemcy, Austrię i Włochy. W dalszej perspektywie być może inne rynki. Czy Sky weźmie pod uwagę także Polskę?
 • nc+: Możliwa zmiana danych abonenta

  nc+: Możliwa zmiana danych abonenta

  - W związku z przeprowadzanymi zmianami technicznymi niektórym abonentom mogą zmienić się następujące dane: numer abonenta, numer konta, termin dokonywania wpłat. Zapewniamy, że zmiany mają charakter czysto techniczny i nie wpływają na ofertę, z której państwo obecnie korzystają ani na wysokość opłat. Szczegółowe informacje otrzymają państwo na adres e-mail lub listownie - informuje w wydanym komunikacie ITI Neovision, operator platformy nc+.
 • Czas na większą aktualizację listy kanałów nc+!

  Czas na większą aktualizację listy kanałów nc+!

  Tworzenie listy kanałów platformy cyfrowej to bardziej skomplikowana operacja niż wszystkim się wydaje. Zależy od szeregów umów operator-kanał, czynników marketingowych i technicznych. Nie mniej jednak postanowiłem napisać o liście nc+, ponieważ od pojawienia się wspólnej oferty CYFRY+ i n rewolucji nie było. Były natomiast zmiany kosmetyczne. Najwyższy czas, żeby uporządkować kanały, bo w niektórych przypadkach ich pozycje są absurdalne.
 • Dziś nowa umowa na pokazywanie Ekstraklasy. Liga w paśmie otwartym?

  Dziś nowa umowa na pokazywanie Ekstraklasy. Liga w paśmie otwartym?

  Kluby Ekstraklasy dostaną większe pieniądze, a transmisje z ligi być może trafią do szerszej liczby odbiorców. Wszystko za sprawą umowy, jaką Ekstraklasa SA ma dziś podpisać z MP & Silva, sprzedając tej firmie prawa telewizyjne do polskiej ligi.
 • Adventure HD - nowy kanał w ofercie nc+

  Adventure HD - nowy kanał w ofercie nc+

  Od 1. września nc+ zaoferuje swoim abonentom kolejny nowy kanał, Adventure HD. Wśród platform cyfrowych będzie on dostępny wyłącznie w nc+. Przez pierwszy miesiąc wszyscy abonenci nc+ będą mogli go oglądać za darmo.
 • Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Platforma nc+ poinformowała, że na przełomie lipca i sierpnia wprowadzi do sprzedaży nowy dekoder wifibox+. Według operatora cyfrowej platformy, sprzęt ma bardzo atrakcyjny wygląd oraz wyjątkowe funkcje, które doceni każdy fan telewizji i technologii.
 • Michał Jarocki nowym dyrektorem ds. sportu platformy nc+

  Michał Jarocki nowym dyrektorem ds. sportu platformy nc+

  Michał Jarocki obejmie od 1 lipca stanowisko dyrektora ds. sportu platformy nc+. Będzie on odpowiedzialny za strategię kanałów sportowych nc+ (CANAL+ Sport i nSport), pozyskiwanie praw telewizyjnych oraz zarządzanie pracą redakcji sportowej.