nC+

Artykuły - NC+ (144)

 • nc+ GO - platforma nc+ ma odpowiedź na Netfliksa

  nc+ GO - platforma nc+ ma odpowiedź na Netfliksa

  Platforma nc+ w odpowiedzi na m.in. debiut Netfliksa w Polsce, wprowadza możliwość oglądania telewizji na żywo i materiałów na życzenie na urządzeniach mobilnych, w ramach abonamentu. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, można z niej korzystać bezpłatnie już od 11 stycznia.
 • nc+ przypomina o przejściu 1 października na DVB-S2/MPEG-4

  nc+ przypomina o przejściu 1 października na DVB-S2/MPEG-4

  1 października 2015 roku będzie ważną datą w historii platformy nc+. Tego dnia jej operator zakończy proces przejścia na nowy standard nadawania sygnału satelitarnego. Będzie to oznaczać, że do odbioru pełnej oferty nc+ konieczna będzie jedna z opcji: dedykowany dekoder HD od nc+, własny odbiornik HD lub telewizor z tunerem sat DVB-S2 i modułem CAM.
 • Kanały Eleven Sports dostępne w platformie nc+

  Kanały Eleven Sports dostępne w platformie nc+

  ​Nareszcie zapadła decyzja, na którą czekało wielu kibiców w Polsce. Platforma nc+ wzbogaca swoją ofertę dla fanów sportu o dwa nowe kanały, które tego lata zadebiutowały na polskim rynku telewizyjnym - Eleven i Eleven Sports. To oznacza, że abonenci nc+ obejrzą m.in. mecze hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A, czy francuskiej Ligue 1.
 • Platforma nc+ ma nowego prezesa

  Platforma nc+ ma nowego prezesa

  Manuel Rougeron, dotychczasowy wiceprezes ds. programowych, objął stanowisko prezesa zarządu platformy nc+ na mocy decyzji rady nadzorczej. Zastąpił na tym stanowisku Juliena Verleya, który był prezesem nc+ od grudnia 2012 roku, a w minionym tygodniu został członkiem zarządu Grupy CANAL+ we Francji.
 • Polsat uruchomi 5 nowych kanałów

  Polsat uruchomi 5 nowych kanałów

  Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality oraz Polsat X - to nazwy pięciu nowych kanałów, które w przyszłości uruchomić chce Telewizja Polsat. Nadawca złożył już odpowiednie wnioski do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, dowiedział się „Presserwis”. Chodzi o koncesje na nadawanie drogą satelitarną, czyli kanały trafiłyby do oferty Cyfrowego Polsatu.
 • Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Platforma nc+ będzie do końca sezonu 2018/2019 głównym nadawcą telewizyjnym meczów piłkarskiej ekstraklasy - poinformowała w piątek w komunikacie spółka prowadzącą rozgrywki. Z każdej kolejki dwa mecze kibice będą mogli obejrzeć również na antenie Eurosportu 2.
 • Ekstraklasa na kolejne cztery lata w nc+ i Eurosporcie! Szczegóły kontraktu!

  ​Prezes spółki Ekstraklasa SA Bogusław Biszof poinformował na swoim Twitterze, że w piątek podpisano umowę na prawa do transmisji meczów Ekstraklasy na kolejne cztery lata. Prawa do pokazywania meczów pozostały w stacjach nc+ i Eurosport.
 • Platforma nc+ przechodzi na DVB-S2/MPEG-4

  Platforma nc+ przechodzi na DVB-S2/MPEG-4

  ​Platforma nc+ konsekwentnie zmierza do zakończenia procesu, jakim jest przejście na standard DVB-S2/MPEG-4. Tym samym kończy się okres równoległej transmisji sygnałów w standardzie DVB-S i DVB-S2, który umożliwił stopniową wymianę sprzętu odbiorczego przed ostatecznym wyłączeniem wycofywanego standardu od października 2015 roku.
 • Platforma nc+ i problem z uruchamianiem dekoderów Sagemcom

  Platforma nc+ i problem z uruchamianiem dekoderów Sagemcom

  Od wczesnych godzin rannych abonenci nc+ informują o problemach z uruchamianiem dekoderów Sagemcom. Zgodnie z informacjami od operatora, jest to skutkiem problemów z aktualizacją tych modeli dekoderów, występującej od godzin nocnych. Skutkiem awarii jest zanikające zasilanie (brak świecących się diod, czarny ekran).
 • nc+: Pierwsze kanały przechodzą do MPEG-4

  nc+: Pierwsze kanały przechodzą do MPEG-4

  Bez zapowiedzi 8 czerwca pięć kanałów SD na transponderach nc+ przełączono do MPEG-4, co oznacza, że kończy się dostęp do nich na dekoderach SD i potrzebne są odbiorniki HD. Dotyczy to stacji: HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax i Cinemax 2.