nC+

Artykuły - NC+ (144)

 • Telewizory w prezencie od nc+ i Cyfrowego Polsatu?

  Telewizory w prezencie od nc+ i Cyfrowego Polsatu?

  Cyfrowy Polsat zawsze twardo walczył o zachowanie abonentów. Przy okazji turniejów piłkarskich, typu Euro czy mundiale, nie raz pojawiały się w mediach sugestie, że będzie można je oglądać tylko za pośrednictwem tej platformy cyfrowej. Ostatecznie było inaczej. Tym razem największa polska platforma cyfrowa przygotowała "ofertę nie do odrzucenia". Przedłużenie umowy na co najmniej 24 miesiące lub dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z meczami Euro 2016 za 79 zł. Czy to rzeczywiście zachęci abonentów do przedłużenia umowy?
 • Jaka powinna być internetowa oferta nc+?

  Jaka powinna być internetowa oferta nc+?

  Platforma nc+ wprowadzi najpóźniej na początku przyszłego roku dekoder o nazwie Freedom i zaoferuję usługę OTT, która pozwoli na korzystanie z jej oferty drogą internetową. Jak poinformował w "Rzeczpospolitej" szef platformy, będą to zupełnie inne pakiety niż dotychczas oferowane drogą satelitarną. Na czym powinna skupić się nc+, aby wygrać bitwę o internautów? Poniżej kilka propozycji.
 • Platforma nc+ jak Carrefour, Cyfrowy Polsat jak Biedronka?

  Platforma nc+ jak Carrefour, Cyfrowy Polsat jak Biedronka?

  Gdybym miał porównać dwie polskie platformy cyfrowe do hipermarketów, to w mojej ocenie nc+ najbliżej do Carrefoura, natomiast Cyfrowemu Polsatowi bliskie są ideały Biedronki albo Lidla. W pierwszym przypadku nie chodzi jedynie o francuski kapitał, ale o całą filozofię działania firmy. Platforma nc+ chce być postrzegana jako gracz premium z bardziej ambitną, a więc również nieco droższą, ofertą. Ma nie tylko w ofercie HBO, ale także CANAL+ z większą dawką hollywoodzkich filmów. Czy to wystarczy, aby przyciągać najbardziej wymagających klientów?
 • Będzie pakiet sportowy w platformie nc+?

  Będzie pakiet sportowy w platformie nc+?

  Platforma cyfrowa nc+ może uruchomić osobny pakiet dla fanów sportu. Abonenci pakietów z CANAL+, którzy przedłużają obecnie z nią umowę, mogą zatrzymać nieodpłatny dostęp do kanałów z HBO i Cinemax. Konsultanci informują ich jednak, że po przedłużeniu umowy stracą dostęp do kanału Sportklub. Ten już jest oferowany w opcji dodatkowej Man Pack z Zest TV, FightBox, Motowizją, History HD, H2 HD, Adventure HD i Hustler HD. Niewykluczone, że na tym zmiany się nie skończą i powstanie specjalny pakiet sportowy.
 • nc+ powinna ograniczyć liczbę opcji dodatkowych?

  nc+ powinna ograniczyć liczbę opcji dodatkowych?

  Druga co do wielkości platforma cyfrowa trochę przespała okres przed świętami wielkanocnymi. To była doskonała okazja, aby zaoferować nowe kanały i zainteresować nimi potencjalnych abonentów. Platforma nc+ w ostatnim czasie dołączyła tylko wersję HD kanału 13 Ulica i kanał Filmbox Arthouse. Ten ostatni wchodzi jednak w skład opcji dodatkowej Filmbox Pack. Tymczasem opcje dodatkowe stają się prawdziwą zmorą dla abonentów nc+. W dobie wszechobecnych reklam i powtórek na takiej zasadzie kanały dokumentalne nie powinny być oferowane. Powinny stanowić część droższych pakietów.
 • Prestiżowa porażka platformy cyfrowej nc+

  Prestiżowa porażka platformy cyfrowej nc+

  Najnowszego czwartego sezonu serialu "House of cards" na razie nie będzie można oglądać w Ale Kino+, CANAL+ Seriale czy bibliotece na żądanie Seriale+. Po wejściu na polski rynek wirtualna wypożyczalnia wideo Netflix zdecydowała, że to właśnie jej użytkownicy będą mogli jako pierwsi poznać dalsze losy fikcyjnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Franka Underwooda. To porażka platformy cyfrowej nc+, bo wśród jej abonentów serial cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem.
 • FilmBox Arthouse od marca w nc+

  FilmBox Arthouse od marca w nc+

  Kanał FilmBox Arthouse wchodzi do oferty platformy cyfrowej nc+ od 7 marca 2016 r.
 • Nowa stacja od CANAL+ i nc+ bez anteny satelitarnej?

  Nowa stacja od CANAL+ i nc+ bez anteny satelitarnej?

  Wygląda na to, że platforma nc+ wystraszyła się spadającej liczby abonentów i spadających przychodów. Świadczą o tym wypowiedzi prezesa operatora dla związanego z "Rzeczpospolitą" portalu. W grę wchodzi uruchomienie dodatkowego kanału z rodziny CANAL+ i uwolnienie oferty nc+ GO. Już niebawem mogłyby z niej korzystać osoby, które nie posiadają anteny satelitarnej.
 • nc+ GO - platforma nc+ ma odpowiedź na Netfliksa

  nc+ GO - platforma nc+ ma odpowiedź na Netfliksa

  Platforma nc+ w odpowiedzi na m.in. debiut Netfliksa w Polsce, wprowadza możliwość oglądania telewizji na żywo i materiałów na życzenie na urządzeniach mobilnych, w ramach abonamentu. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, można z niej korzystać bezpłatnie już od 11 stycznia.
 • nc+ przypomina o przejściu 1 października na DVB-S2/MPEG-4

  nc+ przypomina o przejściu 1 października na DVB-S2/MPEG-4

  1 października 2015 roku będzie ważną datą w historii platformy nc+. Tego dnia jej operator zakończy proces przejścia na nowy standard nadawania sygnału satelitarnego. Będzie to oznaczać, że do odbioru pełnej oferty nc+ konieczna będzie jedna z opcji: dedykowany dekoder HD od nc+, własny odbiornik HD lub telewizor z tunerem sat DVB-S2 i modułem CAM.