najdroższa ulica

Artykuły - Najdroższa ulica (0)

 • Nowy Świat najdroższą ulicą w Polsce

  Nowy Świat najdroższą ulicą w Polsce

  Warszawski Nowy Świat jest najdroższą ulicą handlową w Polsce i 45 na świecie - tak wynika z raportu firmy doradczej Cushman & Wakefield.
 • Nowy Świat i Chmielna wśród najdroższych ulic świata

  Nowy Świat i Chmielna wśród najdroższych ulic świata

  Ponad 300 złotych miesięcznie za metr kwadratowy - taki jest koszt wynajmu powierzchni na najdroższej ulicy w Polsce, czyli warszawskim Nowym Świecie. To daje jej 40. miejsce wśród najdroższych ulic na świecie.
 • Nowy Świat najdroższą ulicą w Polsce

  Nowy Świat najdroższą ulicą w Polsce

  Polska zajęła 40. miejsce w rankingu najdroższych ulic handlowych świata, według raportu firmy Cushman & Wakefield. Najwięcej za wynajem powierzchni trzeba u nas zapłacić na warszawskim Nowym Świecie. Pierwsze miejsce w globalnym zestawieniu zajęła nowojorska Piąta Aleja.
 • To najdroższa ulica w Katowicach

  To najdroższa ulica w Katowicach

  Ulica 3 Maja w Katowicach należy do najdroższych w Polsce - wynika z raportu Cushman & Wakefield. Dodajmy, że także do najmniej reprezentacyjnych.
 • Najdroższe ulice świata

  Najdroższe ulice świata

  Nowojorska Piąta Aleja pozostaje najdroższą ulicą świata od ośmiu lat. Warszawski Nowy Świat znalazł się na 38 miejscu w rankingu 60 najdroższych ulic.
 • To najdroższa ulica w Polsce

  To najdroższa ulica w Polsce

  Nowy Świat w Warszawie jest najdroższą ulicą w Polsce, 38. - na świecie. To jedyna ulica w całym kraju, gdzie wynajęcie lokalu kosztuje więcej niż tysiąc euro rocznie, za metr kwadratowy. Mieszczą się tu kawiarnie, restauracje czy sklepy. Jest ich naprawdę sporo. Ten, kto chciałby tu handlować, może mieć problemy ze znalezieniem pustego lokalu.
 • Prezent z najdroższej ulicy Niemiec

  Szał zakupów nie ominął najdroższej ulicy handlowej w Niemczech. Na Maximilianstrasse w Monachium tegorocznym hitem jest biżuteria - najchętniej naszyjniki z białych pereł, ale i na ciemne znajdują się chętni.