nagrody

Artykuły - Nagrody (4466)

 • Koniec sporu zbiorowego w ZUS. Będą nagrody dla pracowników

  ​Porozumieniem związków zawodowych w ZUS z zarządem zakładu zakończył się spór zbiorowy w firmie. Z porozumienia przedstawicieli prezes Zakładu i szefów związków wynika, że pracownicy otrzymają nagrody od 1 do 1,5 tys, zł.
 • Oskładkowanie nagród wypłacanych na koniec roku

  Oskładkowanie nagród wypłacanych na koniec roku

  Wiele firm z tytułu podsumowania rocznej pracy wypłaca pracownikom dodatkowe wynagrodzenie roczne. Czasami jest ono również wypłacane po ustaniu zatrudnienia. Niekiedy pracodawca na koniec roku przekazuje pracownikom nagrody rzeczowe. Czy tego rodzaju świadczenia podlegają składkom ZUS?
 • Billboard Music Awards 2016: Co działo się na gali

  Billboard Music Awards 2016: Co działo się na gali

  Wielkim zwycięzcą tegorocznej gali wręczenia nagród Billboard Music Awards został The Weeknd, który zgarnął aż osiem nagród. Mimo to podczas ceremonii prym wiodły kobiety. Sprawdźcie, co działo się niedzielnego (22 maja) wieczoru w Las Vegas.
 • Nagroda roczna na zasadach ustalonych przez zarząd Kompanii Węglowej

  Nagroda roczna na zasadach ustalonych przez zarząd Kompanii Węglowej

  Kompania Węglowa wypłaciła w poniedziałek pracownikom 30 proc. należnej im nagrody rocznej (tzw. 14. pensji) za ubiegły rok. Resztę górnicy otrzymają 30 czerwca z odsetkami. Zarząd sam ustalił zasady wypłaty "czternastki" wobec braku porozumienia ze związkami.
 • Górnicy z KHW otrzymają nagrodę roczną w dwóch ratach

  Pracownicy Katowickiego Holdingu Węglowego (KHW) otrzymają nagrodę roczną - tzw. czternastą pensję - w dwóch ratach: pierwsza będzie wypłacona w piątek, druga do 2 lipca - zdecydował zarząd holdingu. Decyzję podjęto wobec braku porozumienia w tej sprawie ze związkami zawodowymi.
 • Związki z KHW: Możliwy spór zbiorowy w kontekście wypłaty nagród

  Związki z KHW: Możliwy spór zbiorowy w kontekście wypłaty nagród

  Działające w Katowickim Holdingu Węglowym związki zawodowe zapowiedziały rozpoczęcie procedury sporu zbiorowego w razie niewypłacenia przez spółkę nagród rocznych do 5 lutego. Holding akcentuje, że nie ma pieniędzy i proponuje wypłatę głównej części nagrody w lipcu.
 • IZO-BLOK: 145 proc. wzrostu wartości akcji

  145 proc. wzrostu wartości akcji, prestiżowe nagrody, nowe znaczące zamówienia i rekomendacje analityków - IZO-BLOK podsumowuje 2015 rok.
 • "Carol" i "Most szpiegów" przewodzą w nominacjach do nagród BAFTA

  "Carol" i "Most szpiegów" przewodzą w nominacjach do nagród BAFTA

  Brytyjska Akademia Filmowa ogłosiła nominacje do swoich corocznych nagród. Najwięcej - po 9 - otrzymały filmy "Carol" Todda Haynesa i "Most szpiegów" Stevena Spielberga. Oba filmy powalczą o nagrodę w kategorii najlepszy film.
 • ​MSWiA: Milion złotych na nagrody dla policjantów, strażaków i innych funkcjonariuszy

  ​MSWiA: Milion złotych na nagrody dla policjantów, strażaków i innych funkcjonariuszy

  Uratowanie życia duszącemu się niemowlęciu, szybka pomoc tonącemu mężczyźnie, ewakuowanie rodzin z płonącego budynku czy wyciągnięcie nieprzytomnego mężczyzny z zakleszczonego auta - to tylko niektóre czyny, w których funkcjonariusze służb podległych MSWiA wykazali się zdecydowaniem w działaniu, odwagą i profesjonalizmem. Kierownictwo resortu, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, wyróżniającym się funkcjonariuszom przyznało specjalne nagrody.
 • Narodowa Loteria Paragonowa: Drugie losowanie nagrody głównej

  Narodowa Loteria Paragonowa: Drugie losowanie nagrody głównej

  Kolejny Opel Astra dla zwycięskiego numeru zgłoszenia oraz iPady Air 2 dla dwóch zgłoszeń rezerwowych - to nagrody wylosowane podczas drugiego losowania w Narodowej Loterii Paragonowej. Przedsiębiorca, który wystawił zwycięski paragon, również otrzyma tablet iPad Air 2.

Filmy - Nagrody (10)

 • Polski fotograf przyrody zdobywa kolejne nagrody

  Łukasz Bożycki jest biologiem i fotografem przyrody. Jego specjalność to zdjęcia zwierząt. Skąd wie, gdzie znaleźć rzadko spotykane ptaki? Dlaczego zwierzęta są dla niego tak wdzięcznym tematem do fotografowania? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Orły 2017 rozdane. Czy aktorzy mieli tremę?

  - Dla mnie stres jest taki, że ja muszę wyjść i coś w tych światłach powiedzieć do kamery - powiedział o gali rozdania Orłów 2017 reżyser Wojciech Smarzowski. Czy aktor Andrzej Seweryn był wzruszony, gdy wręczono mu statuetkę za najlepszą rolę męską w filmie "Ostatnia rodzina"? Kto jest aktorskim guru dla aktora Arkadiusza Jakubika? Dlaczego według dziennikarki Grażyny Torbickiej aktorzy są zdetronizowani na tego typu uroczystości? (Źrodło: Dzień Dobry TVN/x-news).
 • "Gorszy" sport? Za swoje medale dostają mniej

  Kwoty, jakie niepełnosprawni sportowcy dostają za medale, są wielokrotnie niższe od nagród wręczanych ich pełnosprawnym kolegom. Dlaczego nasz wysiłek traktowany jest po macoszemu? - pyta szpadzista Radosław Stańczuk. Więcej na www.paraolympic.pl
 • Gwiazdy hiszpańskiej piłki nagrodzone

  Ceremonia wręczenia nagród dziennika "Marca" za 2011 rok przyciągnęła największe gwiazdy ligi hiszpańskiej. Wieczór obfitował w wyjątkowe momenty, kurtuazyjne gesty i wystąpienia sław. Przemawiali m.in. Cristiano Ronaldo i Jose Mourinho. /źródło: The NewsMarket/