nagrody

Artykuły - Nagrody (4469)

Filmy - Nagrody (11)

 • Grammy Awards 2018

  Znamy już nazwiska i pseudonimy artystyczne osób nominowanych do Grammy Awards 2018, czyli najważniejszych nagród na rynku muzycznym. W kategorii: ''Najlepszy występ POP'' obyło się bez niespodzianek.
 • Polski fotograf przyrody zdobywa kolejne nagrody

  Łukasz Bożycki jest biologiem i fotografem przyrody. Jego specjalność to zdjęcia zwierząt. Skąd wie, gdzie znaleźć rzadko spotykane ptaki? Dlaczego zwierzęta są dla niego tak wdzięcznym tematem do fotografowania? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Orły 2017 rozdane. Czy aktorzy mieli tremę?

  - Dla mnie stres jest taki, że ja muszę wyjść i coś w tych światłach powiedzieć do kamery - powiedział o gali rozdania Orłów 2017 reżyser Wojciech Smarzowski. Czy aktor Andrzej Seweryn był wzruszony, gdy wręczono mu statuetkę za najlepszą rolę męską w filmie "Ostatnia rodzina"? Kto jest aktorskim guru dla aktora Arkadiusza Jakubika? Dlaczego według dziennikarki Grażyny Torbickiej aktorzy są zdetronizowani na tego typu uroczystości? (Źrodło: Dzień Dobry TVN/x-news).
 • "Gorszy" sport? Za swoje medale dostają mniej

  Kwoty, jakie niepełnosprawni sportowcy dostają za medale, są wielokrotnie niższe od nagród wręczanych ich pełnosprawnym kolegom. Dlaczego nasz wysiłek traktowany jest po macoszemu? - pyta szpadzista Radosław Stańczuk. Więcej na www.paraolympic.pl