musical

Artykuły - Musical (445)

Filmy - Musical (9)

 • Mary Poppins na ulicach Londynu, przechodnie byli zachwyceni

  Dziennikarz i prezenter James Corden ćwiczył na ulicach Londynu swój najnowszy numer. Gospodarz "Late Late Show" wystąpił jako... Mary Poppins. Przechodnie, którzy wypatrzyli gwiazdora, od razu zaczęli filmować jego występ. (STORYFUL/x-news)
 • Natasza Urbańska wyjedzie do Niemiec?

  Natasza Urbańska była gościem studia programu "Świat się kręci". Aktorka i piosenkarka opowiedziała o dobrych recenzjach, jakie zebrał w Niemczech pierwszy polski spektakl w 3D - "Polita". - Grałam już po polsku, po rosyjsku, teraz uczę się roli po niemiecku - mówiła. (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny wyłącznie na terytorium Polski.
 • Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem światowej prapremiery musicalu „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”, która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka. Muzykę do spektaklu napisali izraelsko-jemeńska piosenkarka Noa oraz włoski kwartet skrzypcowy Solis String Quartet. – Nie kryłam nigdy, że Karol Wojtyła, Jan Paweł II, był dla mnie bardzo ważną osobą, jeszcze kiedy byłam dzieckiem. W ważnych momentach mojego życia bardzo wyraźnie zaznaczał swoją obecność. Cieszę się, że Włosi wpadli na taki pomysł, żeby światową premierę zrobić w Krakowie – mówi aktorka.
 • Catherine Zeta-Jones walczy z moralnym brudem!

  Patricia Whitmore to kobieta, która wie, czego chce! Jako żona burmistrza, postanawia oczyścić Los Angeles z "moralnego brudu", jakim według niej jest muzyka rockowa. - Moja bohaterka uważa, że rock to dzieło szatana - śmieje się Catherine Zeta-Jones, odtwórczyni roli Patricii w musicalu "Rock of Ages", który już 16 listopada ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.