Mundial 2014

Synonimy:
MŚ w piłce nożnej 2014, Mundial Mundial w Brazylii
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mundial 2014 (2576)

 • Chińczycy myślą o organizacji piłkarskich mistrzostw świata

  Chińczycy myślą o organizacji piłkarskich mistrzostw świata

  Prezydent Chin Xi Jinping spotkał się w środę w Pekinie z szefem FIFA Giannim Infantino. Obserwatorzy twierdzą, że Pekin stara się o organizację piłkarskich mistrzostw świata.
 • Mundial 2026. Meksyk oburzony planem podziału meczów

  Mundial 2026. Meksyk oburzony planem podziału meczów

  Meksyk chce zorganizować piłkarskie MŚ 2026 wspólnie z USA i Kanadą. Póki co, meksykańskie media i fani są oburzeni po tym jak ogłoszono, że w tym kraju ma odbyć się zaledwie 10 z 80 spotkań mundialu.
 • 48 drużyn na mundialu. Liga hiszpańska zaskarży decyzję FIFA

  48 drużyn na mundialu. Liga hiszpańska zaskarży decyzję FIFA

  Rzuty karne w... fazie grupowej? FIFA podjęła kontrowersyjną decyzję o rozszerzeniu mundialu do 48 drużyn od 2026 roku. Zdecydowanie zareagowała w tej sprawie Hiszpania, która grozi zaskarżeniem decyzji do dwóch europejskich trybunałów!
 • Jose Mourinho za zwiększeniem liczby uczestników mundialu

  Jose Mourinho za zwiększeniem liczby uczestników mundialu

  Jeden z najsłynniejszych trenerów piłkarskich Jose Mourinho wsparł szefa Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) Gianniego Infantino, który dąży do zwiększenia liczby uczestników mundialu.
 • Mundial 2026 poza Europą i Azją

  Mundial 2026 poza Europą i Azją

  Jak ujawnił członek Rady FIFA Sunil Gulati, Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej zdecydowała, że mundial w 2026 roku nie odbędzie się w Europie ani Azji.
 • Blatter krytykuje pomysł zwiększenia liczby drużyn na mundialu

  Blatter krytykuje pomysł zwiększenia liczby drużyn na mundialu

  Gianni Infantino, prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej zapowiada zwiększenie liczby drużyn występujących w mistrzostwach świata. Szwajcar chce, żeby na mundialu zagrało aż 48 reprezentacji. Pomysł skrytykował jego rodak, poprzedni prezydent FIFA, Joseph Blatter.
 • Aż 40 drużyn na mundialu? Joachim Loew jest przeciwny

  Aż 40 drużyn na mundialu? Joachim Loew jest przeciwny

  Szefowie FIFA noszą się z zamiarem powiększenia liczby drużyn uczestniczących w mundialu z 32 do 40, ale ich pomysł ma wielu przeciwników. Jednym z nich jest selekcjoner mistrzów świata - Joachim Loew.
 • Brazylia w centrum uwagi

  Brazylia w centrum uwagi

  Im gorzej dzieje się w Brazylii, tym giełda zachowuje się lepiej. Paradoks? Nie - rynek liczy, że może być już tylko lepiej. Na zdecydowaną poprawę trzeba będzie jednak poczekać. Brazylię osłabia afera korupcyjna o epickiej skali, obejmująca dochodzeniem i zarzutami 150 parlamentarzystów, przewodniczącego parlamentu, wiceprezydenta, wielu biznesmenów w tym szefostwo państwowego giganta naftowego Petrobras. Tymczasem brazylijski real należy od początku roku do najsilniejszych walut rynków wschodzących.
 • Niesamowity plan Chińczyków. Chcą wygrać mundial

  Niesamowity plan Chińczyków. Chcą wygrać mundial

  Chińczycy mają precyzyjny plan rozwoju piłki nożnej. Do 2050 roku chcą być najlepsi na świecie i wygrać mundial.
 • Zmarł Raul Cardenas

  Zmarł Raul Cardenas

  Raul Cardenas nie żyje. Trener, który doprowadził reprezentację Meksyku do ćwierćfinału piłkarskich mistrzostw świata w 1970 roku, zmarł w wieku 87 lat.

Filmy - Mundial 2014 (307)

 • FIFA rozszerzyła mundial do 48 drużyn. Memy i komentarze

  Decyzją FIFA od 2026 roku w mistrzostwach świata w piłce nożnej będzie występowało aż 48 zespołów, które utworzą 16 grup. Zmiana, której gorącym zwolennikiem był prezydent federacji Gianni Infantino, wywołała sporo kontrowersji i stała się pożywką dla internautów oraz twórców memów. Agencja TVN/x-news
 • Infantino chce 40 drużyn na mundialu

  Nowy szef FIFA, Gianni Infantino, mówi o zmianach, jakie chciałby wprowadzić w futbolu.
 • Stadion w Brasilii przekształcony w zajezdnię autobusową

  Jeszcze kilka miesięcy temu gościli tu najlepsi piłkarze i kibice z całego świata. Dziś stadion w Brasilii odwiedzają wyłącznie… autobusy. Jedna z aren ostatniego mundialu została przekształcona w zajezdnię dla ponad 400 pojazdów. Koszt budowy Estadio Mane Garrnicha wyniósł ponad 900 milionów dolarów, co sprawia, że obiekt był drugim najdroższym w historii po londyńskim Wembley. Natomiast miesięczne utrzymanie stadionu to wydatek około 250 tysięcy dolarów. Od czasu mundialu w Brasilii rozegrano jedynie dwa mecze towarzyskie, dlatego decyzją lokalnych władz sportową arenę przekształcono w parking dla miejskich autobusów.
 • Aśka szyny zawija . Ukryty Polski . Misheard lyrics .

  Filmik to produkcja typu Misheard Lyrics ( Np. Ala nie wali mu ...).Po minięciu złotej ery Misheardów jaką był rok 2010 coś się cicho zrobiło w polskim necie,a jak już to tylko mixy fragmentów.Mam nadzieje ,że ten filmik to zmieni.