Mundial 2014

Synonimy:
MŚ w piłce nożnej 2014, Mundial Mundial w Brazylii
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mundial 2014 (2580)

Filmy - Mundial 2014 (307)

 • FIFA rozszerzyła mundial do 48 drużyn. Memy i komentarze

  Decyzją FIFA od 2026 roku w mistrzostwach świata w piłce nożnej będzie występowało aż 48 zespołów, które utworzą 16 grup. Zmiana, której gorącym zwolennikiem był prezydent federacji Gianni Infantino, wywołała sporo kontrowersji i stała się pożywką dla internautów oraz twórców memów. Agencja TVN/x-news
 • Infantino chce 40 drużyn na mundialu

  Nowy szef FIFA, Gianni Infantino, mówi o zmianach, jakie chciałby wprowadzić w futbolu.
 • Stadion w Brasilii przekształcony w zajezdnię autobusową

  Jeszcze kilka miesięcy temu gościli tu najlepsi piłkarze i kibice z całego świata. Dziś stadion w Brasilii odwiedzają wyłącznie… autobusy. Jedna z aren ostatniego mundialu została przekształcona w zajezdnię dla ponad 400 pojazdów. Koszt budowy Estadio Mane Garrnicha wyniósł ponad 900 milionów dolarów, co sprawia, że obiekt był drugim najdroższym w historii po londyńskim Wembley. Natomiast miesięczne utrzymanie stadionu to wydatek około 250 tysięcy dolarów. Od czasu mundialu w Brasilii rozegrano jedynie dwa mecze towarzyskie, dlatego decyzją lokalnych władz sportową arenę przekształcono w parking dla miejskich autobusów.
 • Aśka szyny zawija . Ukryty Polski . Misheard lyrics .

  Filmik to produkcja typu Misheard Lyrics ( Np. Ala nie wali mu ...).Po minięciu złotej ery Misheardów jaką był rok 2010 coś się cicho zrobiło w polskim necie,a jak już to tylko mixy fragmentów.Mam nadzieje ,że ten filmik to zmieni.