mucha

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mucha (Film (1986)[The Fly] Reż.David Cronenberg) ,

Artykuły - Mucha (516)

 • W Afryce odkryto nowy gatunek muchy-zabójcy

  W Afryce odkryto nowy gatunek muchy-zabójcy

  Naukowcy z Narodowego Muzeum Historii Naturalnej przy amerykańskim Smithsonian Institution odkryli nowy gatunek muchy-zabójcy z rodziny łowikowatych (Asilidae) - podał serwis Phys.org.
 • Niesiołowski ma swoją muchę

  Niesiołowski ma swoją muchę

  Stefan Niesiołowski ma powody do radości. Gruchnęła bowiem wiadomość, iż nowy gatunek muchówki, pochodzący z Indii, został nazwany na jego cześć!
 • Dymisja szefa NCS

  Dymisja szefa NCS

  - Wszystkim nam leży na sercu dobry wizerunek Stadionu Narodowego - powiedziała podczas konferencji prasowej minister sportu Joanna Mucha. Tymi słowami m. in. Mucha podsumowała podjęcie decyzji o dymisji ze stanowiska prezesa Narodowego Centrum Sportu, Roberta Wojtasia.
 • Minister Mucha oddała się do dyspozycji premiera

  Minister Mucha oddała się do dyspozycji premiera

  Minister sportu Joanna Mucha w poniedziałek oddała się do dyspozycji premiera Donalda Tuska - poinformował we wtorek na Twitterze rzecznik rządu Paweł Graś. Dodał, że - zgodnie z zapowiedzią - o wnioskach po kontroli w resorcie sportu i NCS premier poinformuje w środę.
 • SLD: Mucha i szefowie NCS do dymisji

  Premier Donald Tusk powinien odwołać minister sportu Joannę Muchę i kierownictwo Narodowego Centrum Sportu, zarządzające Stadionem Narodowym - uważają politycy SLD. Ich zdaniem mecz Polska-Anglia nie odbył się w wyniku kompromitujących zaniedbań.
 • Australijską muchę nazwano imieniem Beyonce

  Australijską muchę nazwano imieniem Beyonce

  Pokryta złocistymi włoskami rzadka australijska mucha została nazwana na cześć Beyonce, amerykańskiej gwiazdy pop - informuje "Australian Journal of Epidemiology".

Filmy - Mucha (9)

 • Jak samodzielnie zrobić muchę do koszuli?

  Muszki powoli wracają do łask! Po wielu latach znowu pojawiają się jako symbol męskiej elegancji! Muchę do koszuli możecie zrobić samodzielnie - i to bez żmudnego szycia. Zobaczcie nasz poradnik, jak w parę chwil zrobić samodzielnie muchę z dowolnego materiału - w ten sposób sami wybierzecie wzór, który najbardziej będzie wam odpowiadał. To dziecinnie proste!
 • Co zamiast krawata lub muchy?

  Jeżeli ktoś nie lubi krawata, może na swój ślub założyć ascot - mówi Oliver „Vanitas" Waimea, bloger modowy (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Mucha mi wlazla!

  Rezolutna dziewczynka w pasjonujący sposób relacjonuje pewne zdarzenie...
 • Mucha, Bobek i sceny na sianie

  Miłość, boks i pieniądze - ruszyła nowa produkcja TVN, "Prosto w serce". W serialu gra Anna Mucha, a partneruje jej - znany z "BrzydUli" - Filip Bobek.