mrągowo

Synonimy:
Mrągowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mrągowo (28)

 • Prokurator z Mrągowa skazany - sam odszedł z pracy

  Sąd Okręgowy w Olsztynie utrzymał w mocy wyrok skazujący Zbigniewa K., cenionego i znanego prokuratora z Mrągowa, który prowadził wiele głośnych spraw, za jazdę po pijanemu. Skazany sam złożył rezygnację z pracy, którą przyjął już prokurator generalny.
 • Prokurator z Mrągowa zapowiedział apelację

  Prokurator z Mrągowa, który w grudniu ubiegłego roku został skazany przez olsztyński sąd za jazdę po pijanemu, złożył w sądzie zapowiedź apelacji. Sąd sporządza teraz pisemne uzasadnienie wyroku w tej sprawie.
 • Mrągowo: Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny

  Mrągowo: Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny

  Mieszkaniec Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie) odnalazł przy brzegu jeziora Czos ciało młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki mieszkańca Warszawy, który miesiąc temu zaginął na Mazurach.
 • Powstaje szlak kajakowy na Pojezierzu Mrągowskim

  Pięć mazurskich samorządów zamierza udrożnić koryto rzeki Dajny i wypromować szklak kajakowy, który odciąży obleganą przez turystów Krutynię. W ciągu kilku miesięcy powstanie projekt budowli wodnych, umożliwiający realizację tej inwestycji.
 • Biegli: Pijany prokurator był poczytalny

  Zatrzymany na jeździe po pijanemu prokurator z Mrągowa w chwili popełniania czynu był poczytalny - uznali biegli. Dzięki tej opinii prokuratorzy z Olsztyna po 10 miesiącach będą mogli zakończyć śledztwo w tej sprawie i skierować sprawę do sądu.
 • To niesamowite zjawisko...

  To niesamowite zjawisko...

  Przed nami Piknik Country Mrągowo 2010. W najbliższą sobotę, 24 lipca, zobaczymy na scenie wielkie gwiazdy i młode talenty. Jakie atrakcje nas czekają?
 • Maciej Maleńczuk znów zaśpiewa country

  Maciej Maleńczuk znów zaśpiewa country

  Jeden z najstarszych festiwali w Polsce, Piknik Country Mrągowo znów przyciągnie wielu artystów i miłośników muzyki country. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 lipca, a pojawią się na niej m.in. Maciej Maleńczuk, Lonstar czy The Medley.
 • Karambol sześciu aut w Mrągowie

  Odblokowana została droga nr 16 w Mrągowie (woj. warmińsko-mazurskie), która po karmabolu 6 aut była całkowicie nieprzejezdna. W wypadku ranna została jedna osoba - poinformowała policja.
 • Policjanci oskarżeni o pobicie niepełnosprawnego

  Policjanci oskarżeni o pobicie niepełnosprawnego

  Do sądu w Mrągowie (Warmińsko- Mazurskie) trafił w środę prokuratorski akt oskarżenia przeciwko policjantom, którzy podczas interwencji pobili niepełnosprawnego. Oskarżeniem został też objęty dyżurny, który zataił użycie przemocy przed przełożonymi.
 • Bez samochodu w Mrągowie

  Bez samochodu w Mrągowie

  Mrągowo po raz kolejny przystąpiło do akcji "Europejski Dzień Bez Samochodu". Centrum Kultury i Turystyki jako koordynator akcji w mieście zorganizował blok imprez o charakterze edukacyjnym, w którym uczestniczyły dzieci mrągowskich przedszkoli.

Filmy - Mrągowo (1)

 • Country z gwiazdami w Mrągowie

  Już po raz 28. odbędzie się Festiwal Piknik Country Mrągowo. Podczas tegorocznej edycji (24-26.07) zagrają m.in. Blue Cafe i Lidia Kopania.