motoryzacja

Artykuły - Motoryzacja (418)

Filmy - Motoryzacja (203)

 • Skoda Karoq we Frankfurcie

  Skoda Karoq to nowy crossover, mniejszy brat Kodiaqa. Jaki jest ten samochód?
 • Niedźwiedź z szczególnym zamiłowaniem do motoryzacji

  W stanie Nevada pewien niedźwiedź bez przeszkód spacerował po miejscowości Lake Tahoe. Zwierzę zobaczyło samochód i postanowiło do niego wskoczyć. Na szczęście dla misia właściciel pozostawił uchyloną szybę, dzięki czemu bez problemu niedźwiedź dostał się do środka. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Polskie firmy motoryzacyjne, meblowe i spożywcze z dużymi szansami na podbój meksykańskiego rynku

  Ponad 120 mln mieszkańców, rozwijająca się gospodarka i dobre kontakty z sąsiadami – to główne atuty Meksyku, które przyciągają na ten odległy rynek polskie firmy. Autorzy przewodnika dla polskich przedsiębiorców „Doing business in Mexico” zauważają, że jest to obiecujący kierunek eksportowy zwłaszcza dla firm z sektora motoryzacyjnego, meblowego i rolniczego, producentów maszyn, farmaceutyków i branży elektromechanicznej. W przeciwieństwie do gospodarek azjatyckich Ameryka Łacińska pozostaje bardziej otwarta na wymianę handlową.
 • Ferrari na każdą kieszeń. Zbudował własne auto z odpadków

  23-letni mechanik z Brazylii zawsze kochał markę Ferrari, dlatego z części autobusowych, motocyklowych i samochodowych postanowił zrobić własny egzemplarz. Stworzenie auta w jego obecnym kształcie kosztowało Geovane Felixa Ramosa Santosa 1580 euro. (RUPTLY/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.