most

Artykuły - Most (330)

Zdjęcia - Most (0)

Filmy - Most (13)

 • Spektakularna ucieczka z mostu

  W Indiach, niedaleko miasta Chamba, zawalił się most. Do zdarzenia doszło, gdy na moście znajdowali się motocykl, samochód osobowy i ciężarówka. Motocyklista z pojazdem wpadł do rzeki, a pozostałe samochody wpadły... na siebie. Sześć osób zostało rannych. To prawdziwy cud, że wszyscy uszli z życiem.
 • Dla tego mężczyzny nie ma rzeczy niemożliwych. Jeździł na monocyklu po stalowej konstrukcji mostu

  Dla tego mężczyzny nie ma rzeczy niemożliwych. Rumuński akrobata wybrał się na most na rzece Danube nieopodal serbskiej granicy. Jeździł tam na monocyklu po stalowej konstrukcji mostu, a także chodził po niej pieszo. Na koniec utrzymywał zwisającą narzeczoną. (STORYFUL/x-news)
 • Mieszka pod mostem. I to jak! Zbudował futurystyczną kawalerkę

  Walencja, Hiszpania. Hiszpański architekt w oryginalny sposób wykorzystał przestrzeń miejską. Pod jednym z wiaduktów w Walencji zaprojektował i samodzielnie zbudował sobie lokum. Na kilkumetrowej powierzchni mieści się biurko, krzesło oraz kilka półek. Studio to interesujące, tymczasowe przedsięwzięcie artystyczne - pozwala uciec od miejskiego zgiełku, chociaż znajduje się w centrum dużego hiszpańskiego miasta. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Skoki z mostów to jego codzienność

  Skok spadochronowy z wysokości kilkuset metrów wymaga ogromnej odwagi. Na taki wyczyn zdecydował się pewien policjant z Californiii. Przęsło mostu na rzece Baling w Chińskiej prowincji Guizhou, z którego skoczył Christopher Carnahan ma wysokość blisko czterysta metrów. Amerykanin, choć jest doświadczonym skoczkiem przyznał, że widok, jaki zobaczył stojąc na szczycie mostu był wyjątkowy i zapierał dech w piersiach. Tego typu trudne skoki wykonywane są ze specjalnym, szybko otwierającym się spadochronem, ale nie są niczym skomplikowanym dla uprawiającego ten sport od kilkunastu lat Carahana.