Monica Bellucci

Synonimy:
Bellucci Monica,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monica Bellucci (90)

 • Monica Bellucci gospodynią w Cannes

  Monica Bellucci gospodynią w Cannes

  Włoska aktorka Monica Bellucci poprowadzi galę otwarcia i zamknięcia tegorocznego festiwalu w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.
 • Monica Bellucci debiutuje w serialu "Mozart in the Jungle"

  Monica Bellucci debiutuje w serialu "Mozart in the Jungle"

  Dołączenie Moniki Bellucci do obsady trzeciego sezonu serialu "Mozart in the Jungle" z pewnością podniesie oglądalność show. W ekranowym debiucie w produkcji Amazon Studios 52-letnią Włoszkę obejrzeliśmy w gorącej scenie erotycznej.
 • Monica Bellucci: Malena, Kleopatra, Persefona

  Monica Bellucci: Malena, Kleopatra, Persefona

  Najpopularniejsza włoska aktorka. Mimo że Monica Bellucci ma już ponad 50 lat, wciąż uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet świata.
 • Farrell, Bellucci i Perlman w kolejnej adaptacji komiksu

  Farrell, Bellucci i Perlman w kolejnej adaptacji komiksu

  Zbliża się realizacja, planowanej od dłuższego czasu przez studio Warner Bros., adaptacji komiksu "Justice League Dark". Portal Latino Review ujawnił, że w projekcie wystąpią prawdopodobnie Colin Farrell ("Parnassus"), Monica Bellucci ("Spectre") i Ron Perlman ("Imię róży").
 • "Spectre": Bellucci i Seydoux o kobietach w nowym Bondzie

  "Spectre": Bellucci i Seydoux o kobietach w nowym Bondzie

  Monica Bellucci i Lea Seydoux, grające główne role kobiece w "Spectre", najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, skomentowały zmiany, jakie zaszły w sposobie reprezentacji kobiet w serii na przestrzeni ostatnich lat.
 • Monica Bellucci: Dlaczego tak późno została mamą?

  Monica Bellucci: Dlaczego tak późno została mamą?

  Grająca najstarszą dziewczynę Jamesa Bonda, Monica Bellucci w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że bardzo późno doświadczyła uczucia, że wkroczyła w dorosłość. Cezurą w jej życiu było urodzenie pierwszego dziecka.
 • Monica Bellucci: Czy ona się starzeje?

  Monica Bellucci: Czy ona się starzeje?

  ​"Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. W środę, 30 września, gwiazda kończy 51 lat.
 • Monica Bellucci singielką

  Monica Bellucci singielką

  "Jakie to dziwne, jestem singielką" - to wyznanie Moniki Bellucci trafiło na okładkę najnowszego włoskiego wydania pisma "Vanity Fair". Gwiazda kina, po separacji z mężem aktorem Vincentem Casselem, opowiedziała w wywiadzie o swej nowej sytuacji życiowej.

Zdjęcia - Monica Bellucci (22)