minister pracy

Artykuły - Minister pracy (272)

Filmy - Minister pracy (6)

 • Minister pracy o bezrobociu: Nie jest tak źle, jak oceniają eksperci

  Zdaniem Władysława Kosiniaka-Kamysza sytuacja na rynku pracy jest coraz lepsza. Świadczyć mają o tym dane dotyczące zatrudnienia z ostatnich miesięcy. Minister wyraził również nadzieję, że sytuacja poprawi się znacząco w przyszłym roku. - Polecam raport KPMG, który pokazuje, że w Polsce bezrobocie będzie spadać szybciej niż w Czechach czy na Słowacji - przekonywał minister (TVN24/x-news).
 • Ostatnie 2 miesiące ciąży na L4? Są wątpliwości

  Zdaniem ministra pracy i polityki społecznej, pomysł PKPP Lewiatan, by każda kobieta w ciąży miała zagwarantowane w dwóch ostatnich miesiącach ciąży świadczenia chorobowe, trzeba wnikliwie przeanalizować. - Ciąża jest stanem fizjologicznym (...) Jeżeli są wskazania medyczne, to oczywiście kobiecie należy się zwolnienie - mówi Władysław Kosiniak-Kamysz (źródło: Newseria).
 • Jolanta Fedak: Chcę zostać w rządzie

  Chcę pozostać w rządzie, jeśli tylko padnie taka propozycja - deklaruje Jolanta Fedak, minister pracy i gość Kontrwywiadu RMF FM. Rozmowy trwają. - Myśmy się z Tuskiem na chemię nie umawiali, umawialiśmy się na pracę i to wychodziło całkiem nieźle - dodaje.
 • Emerytalny projekt minister pracy

  Rząd znowu chce zabrać pieniądze z Otwartych Funduszy Emerytalnych. Już w przyszłym tygodniu taki projekt chce ogłosić minister pracy. Zgodnie z planami Jolanty Fedak, nasze składki miałyby być przenoszone w całości z OFE do ZUS-u na dziesięć lat przed emeryturą.