Michał Szpak

Artykuły - Michał Szpak (444)

Zdjęcia - Michał Szpak (40)

 • muzyka.interia.pl
  Michał Szpak w duecie z siostrą
 • muzyka.interia.pl
  Michał Szpak w duecie z siostrą
 • muzyka.interia.pl
  Michał Szpak w duecie z siostrą
 • muzyka.interia.pl
  Michał Szpak w duecie z siostrą
 • muzyka.interia.pl
  Michał Szpak w duecie z siostrą
 • film.interia.pl
  "Agent - Gwiazdy": 14 celebrytów w RPA

Filmy - Michał Szpak (17)

 • Michał Szpak odpowiada na zarzuty Majki Jeżowskiej

  Niedawno Majka Jeżowska zarzuciła Michałowi Szpakowi, że nie przywitał się z nią po jednym z koncertów. Nie okazał tym samym szacunku wobec starszej koleżanki po fachu. Wokalista w wywiadzie dla Wideoportalu odpowiedział, że nie ma takiej możliwości, żeby się komuś nie ukłonił. Wiedzą o tym doskonale jego sąsiadki. Stwierdził, że szanuje Majkę tak, jak wszystkich innych. I nawet nie wiedział, że piosenkarka wystąpiła podczas tego samego wydarzenia, co on.
 • Michał Szpak przygotowuje się do nagrania nowej płyty

  To będzie bardzo eklektyczny materiał. Nie chciałbym się zamykać w jednym gatunku muzycznym, dlatego że sam jestem dość różnorodny - podkreśla Michał Szpak.
 • Nowa twarz Michała Szpaka. "Postanowiłem być dorosły"

  Michał Szpak - po niezbyt udanym płytowym debiucie - zrywa z dotychczasowym ekscentrycznym wizerunkiem! "Postanowiłem być dorosły, zrezygnowałem z Piotrusia Pana" - mówi młody artysta. Wokalista nie ukrywa, że jego życie diametralnie zmieniło się po śmierci jego ukochanej mam, którą niedawno pożegnał na zawsze. Szpak pracuje obecnie nad swoją drugą płytą, która będzie jego pierwszym dużym solowym projektem. Czym zaskoczy swoich fanów i jaka muzyka znajdzie się na krążku? Posłuchajcie! (Dzień Dobry TVN/x-news) Zobacz też: Michał Szpak powraca! Co zaserwuje fanom?
 • Michał Szpak pracuje nad debiutancką płytą. Wytwórnia odrzuciła pierwsze demo artysty

  W 2015 roku ukazać ma się pierwsza długogrająca płytą wokalisty i uczestnika pierwszej edycji programu „X Factor” Michała Szpaka. Pracę nad krążkiem mają zakończyć się pod koniec wakacji. Młody artysta zapowiada na płycie sporo zmian brzmieniowych i stylistycznych. – Prace nad moim krążkiem są bardzo zintensyfikowane. Nowa płyta będzie eklektyczna, nie chciałem zamykać się w jednym stylu, bo nie jestem osobą, którą można jakkolwiek zdefiniować. Niektórzy mówią, że jestem królem vintage, a inni, że jestem po prostu zwariowanym człowiekiem. Dlatego też na albumie pojawi się wiele dźwięków, wiele gatunków będzie się przenikało i wszystko będzie bardzo płynne. Całość zamknie jeden producent, ale na razie nie mogę zdradzić jaki – wyjaśnia Szpak.