Michael Douglas

Artykuły - Michael Douglas (182)

 • Catherine Zeta-Jones: Piękność udomowiona

  Catherine Zeta-Jones: Piękność udomowiona

  Niejednokrotnie tytułowana "najpiękniejszą kobietą na świecie". Catherine Zeta-Jones to utalentowana, brytyjska aktorka. Za swoją grę zdobyła wiele prestiżowych nagród, choć nierzadko oceniana była jedynie ze względu na atrakcyjny wygląd. Od wielu lat nie jest o niej raczej głośno - gwiazda unika bowiem medialnej wrzawy, a swój czas poświęca mężowi i dzieciom.
 • Legendy kina: Michael i Kirk Douglas

  Legendy kina: Michael i Kirk Douglas

  Bez Michaela Douglasa i jego ojca Kirka, gwiazdora złotej ery Hollywood, amerykańskie kino byłoby uboższe. Oni przyczynili się do jego blasku, przysporzyli widzów, a wytwórniom dużych zysków.
 • Michael Douglas: Choroba uczyniła go lepszym człowiekiem

  Michael Douglas: Choroba uczyniła go lepszym człowiekiem

  Michael Douglas przyznał w jednym z najnowszych wywiadów, że ostatnie poważne problemy ze zdrowiem uczyniły go lepszym człowiekiem.
 • Michael Douglas: Dzieci uważają, że wreszcie coś osiągnąłem

  Michael Douglas: Dzieci uważają, że wreszcie coś osiągnąłem

  Dobrej rozrywki i zaskakującego humoru - tego zdaniem Michaela Douglasa powinni spodziewać się widzowie "Ant-Mana" - najnowszej produkcji Marvel Studios, która trafi do polskich kin już w najbliższy piątek, 17 lipca.
 • ​Michael Douglas krytycznie o amerykańskich aktorach

  ​Michael Douglas krytycznie o amerykańskich aktorach

  Michael Douglas udzielił ostatnio rady wszystkim młodym aktorom z USA. Brzmiała ona: "Wyłącz Twittera!".
 • Zmarła Diana Douglas, matka Michaela Douglasa

  Zmarła Diana Douglas, matka Michaela Douglasa

  Aktorka Diana Douglas, pierwsza żona Kirka Douglasa i matka Michaela, zmarła w piątek, 3 lipca, w szpitalu w Woodland Hills w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Diana Douglas od kilku lat chorowała na raka. Miała 92 lata.
 • "Last Vegas": Powrót bohaterów

  "Last Vegas": Powrót bohaterów

  Czy Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline powrócą w kontynuacji komedii "Last Vegas"? Pojawiła się informacja, że studio CBS Films zamierza wyprodukować sequel tej produkcji, nazywanej "kacem geriatrycznym".
 • Michael Douglas chwali Rosati

  Michael Douglas chwali Rosati

  Na ekranach kin od tygodnia możemy śledzić imprezowe przygody czwórki kumpli, którzy wybrali się do Miasta Grzechu na wieczór kawalerski ostatniego, nieżonatego kolegi.

Zdjęcia - Michael Douglas (2)

Filmy - Michael Douglas (1)

 • "Last Vegas"

  Czterej przyjaciele po sześćdziesiątce postanawiają udać się do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.