mężczyzna

Artykuły - Mężczyzna (362)

Filmy - Mężczyzna (60)

 • Mężczyzna pływa wśród setek meduz. Magiczne nagranie

  To jezioro nie bez powodu nosi nazwę Jellyfish Lake, czyli Jezioro Meduz. Popularne miejsce nurkowań słynie z dużej populacji tych zwierząt. Zobaczcie magiczne nagranie podwodnego świata. (STORYFUL/x-news)
 • Robił zdjęcia przez niemal 25 lat. Efekt jest niesamowity

  Karl Baden stworzył niezwykłe nagranie. Przez niemal 25 lat tworzył projekt o nazwie 'Every Day'. Mężczyzna postarał się aby każde codziennie zrobione zdjęcie było maksymalnie do siebie podobne. Podjął się takiego zadania, jak sam stwierdził, by mierzyć w sposób obsesyjny i nieustanny wszelkie zmiany które odbijają się na jego twarzy i ciele, aż do końca życia. Baden w unikalnej formie pokazał upływ czasu zawierając: 24 lata 8 miesięcy i 11 dni w niecałych dwóch minutach.(STORYFUL/x-news)
 • Kamery nagrały mężczyznę, który zapatrzył się na kobietę. Jak się to skończy?

  Jedna z kamer z monitoringu nagrała zabawną sytuację. Na samym początku widzimy kobietę w spódnicy przechadzającą się chodnikiem. Kiedy dochodzi do "krawędzi" nagrania z naprzeciwka przechodzi obok niej mężczyzna. Najwyraźniej był to jego typ, ponieważ stracił on orientację w terenie i...? Jak się to dla niego skończy?
 • Ryk silnika przestraszył mężczyznę z telefonem

  Mężczyzna wystraszył się potężnego ryku silnika jednego z samochodów obok, których przechodził. W efekcie, upuścił on swój telefon, który roztrzaskał się na chodniku.