mężczyzna

Artykuły - Mężczyzna (362)

Filmy - Mężczyzna (31)

 • Nagrali na siłowni coś dziwnego...

  Klientowi na jednej z moskiewskiej siłowni udało się nagrać coś dziwnego. Co to takiego? To tylko mężczyzna podczas ćwiczeń...
 • Bielizna modelująca dla mężczyzn. Jaką wybrać?

  Brafitterka Monika Kołodyńska zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" bieliznę modelującą dla mężczyzn. Jak dobierać rozmiar? Co pomoże zasłonić na tzw. oponkę? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Mężczyzna pływa wśród setek meduz. Magiczne nagranie

  To jezioro nie bez powodu nosi nazwę Jellyfish Lake, czyli Jezioro Meduz. Popularne miejsce nurkowań słynie z dużej populacji tych zwierząt. Zobaczcie magiczne nagranie podwodnego świata. (STORYFUL/x-news)
 • Robił zdjęcia przez niemal 25 lat. Efekt jest niesamowity

  Karl Baden stworzył niezwykłe nagranie. Przez niemal 25 lat tworzył projekt o nazwie 'Every Day'. Mężczyzna postarał się aby każde codziennie zrobione zdjęcie było maksymalnie do siebie podobne. Podjął się takiego zadania, jak sam stwierdził, by mierzyć w sposób obsesyjny i nieustanny wszelkie zmiany które odbijają się na jego twarzy i ciele, aż do końca życia. Baden w unikalnej formie pokazał upływ czasu zawierając: 24 lata 8 miesięcy i 11 dni w niecałych dwóch minutach.(STORYFUL/x-news)