media

Artykuły - Media (3762)

Filmy - Media (8)

  • Oto jedyna niezależna TV w Rosji

    TV Dożd to obecnie jedyna naprawdę niezależna stacja telewizyjna w Rosji. Nadaje ona... z prywatnego mieszkania. To skutek represji ze strony Kremla. Kłopoty TV Dożd („dożd" to po rosyjsku "deszcz”) zaczęły się na początku 2014 r., kiedy to pod presją władz najwięksi operatorzy kablowi działający na rosyjskim rynku wyłączyli jej sygnał. Zaraz później właściciel pomieszczeń wynajmowanych przez stację odmówił przedłużenia jej umowy najmu. Dziś TV Dożd działa dzięki wsparciu widzów i prywatnych darczyńców. Jej programy można oglądać w internecie.
  • Reporterskie wpadki - czerwiec 2014

  • Jerzy Janowicz: Mam zakaz rozmów z mediami

    - Mam zakaz rozmów z mediami - oznajmił Jerzy Janowicz przed wylotem do Monako. Polski tenisista wyjaśnił, że sam go sobie nałożył i nie będzie się wypowiadał również na tematy dotyczące jego występów sportowych. To efekt jego bardzo emocjonalnej wypowiedzi na konferencji prasowej po porażce naszej kadry w Pucharze Davisa. Orange sport/x-news
  • Media czekają na narodziny królewskiego potomka

    Przed szpitalem, w którym będzie rodzić księżna Kate, został umieszczony zakaz parkowania. To znak, że królewski potomek może przyjść na świat lada moment. Reporterzy z całego świata już od kilku dni koczują pod szpitalem St Mary's Hospital w londyńskiej dzielnicy Paddington, walcząc o każdy kawałek chodnika. Wszystko po to, aby być na miejscu, kiedy zacznie się - ten najbardziej oczekiwany - poród.