Mateusz Masternak

Artykuły - Mateusz Masternak (378)

 • Masternak czeka na Własowa w maju, teraz odmówił

  Masternak czeka na Własowa w maju, teraz odmówił

  Pięściarz Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) jest trochę na zakręcie, bo niby należy do światowej czołówki, ale nie ma komfortu wsparcia ze strony mocnego promotora. Niedawno koło nosa przeszły mu dwie ciekawe walki.
 • Mateusz Masternak sparuje z Aleksandrem Usykiem

  Mateusz Masternak sparuje z Aleksandrem Usykiem

  Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) ma za sobą pierwszy tydzień sparingów z Aleksandrem Usykiem (13-0, 11 KO), który kończy powoli przygotowania do starcia z Mairisem Briedisem w ramach półfinału turnieju WBSS. Przed "Masterem" jeszcze drugi tydzień sparingów z mistrzem świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej. A naoczni świadkowie relacjonują, że aż iskry tam lecą!
 • Boks. Rok 2017 - kto z Polaków na plus?

  Boks. Rok 2017 - kto z Polaków na plus?

  Końcówka roku to zawsze dogaszanie sportowych emocji i czas podsumowań. Podobnie jak w kilku ubiegłych latach, pozwoliłem sobie na zestawienie dziesięciu polskich pięściarzy, którzy mijające dwanaście miesięcy mogą zaliczyć do udanych. A jak widać w tym wyjątkowo kiepskim roku, znaleźli się tacy, którzy dali powody do radości i nadziei.
 • Mateusz Masternak będzie sparował z Aleksandrem Usykiem

  Mateusz Masternak będzie sparował z Aleksandrem Usykiem

  Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) nie jest jeszcze pewny kolejnej walki, ale już wkrótce będzie miał okazję sprawdzić się ze znakomitym zawodnikiem. Polak będzie bowiem sparował z powszechnie uważanym za najlepszego obecnie pięściarza kategorii junior ciężkiej, Aleksandrem Usykiem (13-0, 11 KO).
 • Ranking IBF. Tylko czterech Polaków

  Ranking IBF. Tylko czterech Polaków

  Federacja International Boxing Federation zaktualizowała swój ranking. Na listach znalazło się tylko czterech polskich pięściarzy.
 • Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  W sportach walki, w którym zaciekłą rywalizację o kibiców i popularność toczą pięściarze z zawodnikami MMA, coraz częstsze staje się wyzywanie na pojedynek jednych zawodników przez drugich. Na polskim podwórku gotowość skrzyżowania rękawic w ringu właśnie zgłosili były bokserski mistrz Europy Mateusz Masternak oraz mistrz wagi półciężkiej federacji KSW Tomasz Narkun.
 • Ranking WBA. Tylko dwóch Polaków w zestawieniu

  Ranking WBA. Tylko dwóch Polaków w zestawieniu

  Federacja World Boxing Association jako ostatnia z czterech liczących się w świecie boksu zawodowego opublikowała nowy ranking. A w nim doszukamy się tylko dwóch nazwisk polskich pięściarzy.
 • Adam Balski awansował w rankingu wagi junior ciężkiej

  Adam Balski awansował w rankingu wagi junior ciężkiej

  Pięściarz z Kalisza Adam Balski stoczył dramatyczny bój na gali boksu zawodowego w Częstochowie. Pod względem czysto technicznym 27-latek nie pokazał się z najlepszej strony, ale po pojedynku okazało się, że od pierwszej rundy boksował ze złamaną szczęką. Wygrana nad Demetriusem Banksem zaowocowała awansem w rankingu portalu boxrec.
 • Czterech polskich pięściarzy w rankingu WBO

  Czterech polskich pięściarzy w rankingu WBO

  Federacja World Boxing Organization opublikowała najnowszy ranking. W zestawieniu znaleźć można nazwiska czterech polskich bokserów.
 • Efektowne zwycięstwo Mateusza Masternaka nad Stivensem Bujajem w Newark

  Efektowne zwycięstwo Mateusza Masternaka nad Stivensem Bujajem w Newark

  Mateusz Masternak (40-4) pokonał pochodzącego z Albanii Stivensa Bujaja (16-2-1) w walce rezerwowej turnieju World Boxing Super Series, która odbyła się na gali w Newark. Polak zaprezentował bardzo dobry boks.