Marta Grycan

Artykuły - Marta Grycan (14)

Filmy - Marta Grycan (10)

 • Marta Grycan: Widzę podobieństwo między moimi bliskimi a rodziną Kardashianów

  Rodzina Grycanów często porównywana jest do amerykańskiej rodziny Kardashianów, która ma nawet swój własny reality-show w Stanach Zjednoczonych. Marta Grycan zgadza się z tym porównaniem, uważa również, że jej rodzina jest zaprzeczeniem aktualnych trendów dotyczących stylu życia. U Grycanów na pierwszym miejscu jest dom, a dopiero na drugim kariera. – Widzę dużo podobieństw między nami. Wszystkie kochamy się przebierać. Stawiamy na rodzinność, tak samo jak rodzina Kardashianów. U nas jest głośno, jest gwarno, robimy wszystko razem, jesteśmy chyba takim zaprzeczeniem tego, co dzisiaj jest właśnie w modzie. Żeby mieć jedno dziecko, albo najpierw robić karierę – mówi Marta Grycan.
 • Grycan do żony: Może jakiś szybki seksik?

  "Ścianka" to jedno z najbardziej obleganych miejsc przez celebrytów na każdej imprezie. Adam Grycan, nie zważając na obecność kamer i fotografów, postanowił złożyć swojej żonie niemoralną propozycję (Agencja TVN/x-news).
 • Marta Grycan: Nie uważam, żebym była gruba

  Czułabym się gorzej w rozmiarze, który jest lansowany obecnie, czyli w rozmiarze 34-36 - mówi Marta Grycan w rozmowie z Piotrem Najsztubem.
 • "Działo się": Gwiazdy i ich tajemnice

  Kolejny tydzień za nami. W tych dniach przyjrzeliśmy się uważnie pierścionkowi zaręczynowemu Anny Czartoryskiej, poznaliśmy prawdę na temat ponownej współpracy Mai Sablewskiej z Dodą, sprawdziliśmy, co się działo z Gosią Andrzejewicz, przeczytaliśmy kilka książek i znaleźliśmy kosmetyk doskonały.