Marlon Brando

Synonimy:
Brando Marlon,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marlon Brando (0)

 • Historia pewnego skandalu

  Historia pewnego skandalu

  "Przełom w filmie wreszcie nastąpił. Bertolucci i Brando odmienili oblicze jednej z dziedzin sztuki" - pisała w entuzjastycznej recenzji "Ostatniego tanga w Paryżu" nestorka amerykańskiej krytyki filmowej - Pauline Kael.
 • Podróż wszech czasów?

  Podróż wszech czasów?

  Liz Taylor, Michael Jackson i Marlon Brando w jednym samochodzie, uciekającym z Nowego Jorku dzień po zamachu terrorystycznym z 11 września 2001 roku? To się zdarzyło naprawdę - przekonuje w rozmowie z "Vanity Fair" były asystent Liz Taylor.
 • Walka o prochy Marlona Brando

  Walka o prochy Marlona Brando

  Prochy gwiazdora amerykańskiego kina, Marlona Brando stały się obiektem walki pomiędzy rodziną Brando a Donną Lopez Geon, kobietą, która przetrzymuje pozostałości po zmarłym ponad 6 lat temu aktorze.
 • Marlon Brando miał bulimię

  Marlon Brando miał bulimię

  Przez większą część dorosłego życia Marlon Brando walczył z bulimią - wynika z nowej książki o legendarnym aktorze.
 • "Zasrana gwiazda filmowa"

  "Zasrana gwiazda filmowa"

  Czy praca z Brando czegoś cię nauczyła? - Nauczyłem się, że jeżeli zjadasz zbyt dużo ulubionych lodów pistacjowych, będziesz bardzo gruby - to Al Pacino z wydanych w ubiegłym roku rozmów z Lawrencem Grobelem. Marlon Brando byłby dumny z tej odpowiedzi.
 • W hołdzie dla Marlona Brando

  W hołdzie dla Marlona Brando

  Przyjaciele Marlona Brando postanowili jeszcze raz złożyć mu hołd w postaci dwuczęściowego dokumentu, który amerykańska telewizja pokaże w maju.
 • Podstępny Marlon Brando

  Podstępny Marlon Brando

  Legendarny aktor, Marlon Brando ("Ojciec chrzestny") po kryjomu nagrywał swoje spotkania z przyjaciółmi, podczas których namawiał ich do osobistych zwierzeń - ujawnił mediom przyjaciel zmarłego już aktora.
 • Anthony Hopkins zagra Marlona Brando

  Anthony Hopkins zagra Marlona Brando

  Sir Anthony Hopkins ("Okruchy dnia") wcieli się w postać legendarnego hollywoodzkiego aktora, Marlona Brando ("Czas Apokalipsy"). Planowany jest bowiem biograficzny film o zmarłym niedawno gwiazdorze.
 • Marlon Brando: Film po śmierci

  Marlon Brando: Film po śmierci

  Wznowione zostały prace nad filmem-wywiadem z udziałem Marlona Brando ("Ojciec Chrzestny"). Zmarły w lipcu 2004 roku legendarny aktor zdążył wziąć udział w zdjęciach do"Brando on Brando". Reżyser Ridha Behi ("Tajne obsesje"), który zamknął projekt po śmierci gwiazdora, postanowił wrócić do filmu.
 • Marlon Brando jak James Dean

  Marlon Brando jak James Dean

  Mało znany materiał z castingu do "Buntownika bez powodu" ujrzy w maju światło dzienne. Nie chodzi jednak o casting Jamesa Deana, tylko Marlona Brando, który w 1947 roku przeszedł próbne zdjęcia do roli "buntownika" Jima Starka. Teraz rarytasowy materiał trafi jako dodatek do najnowszego wydania DVD filmu "Tramwaj zwany pożądaniem".