Marcel Sabat

Artykuły - Marcel Sabat (18)

 • "Twoja twarz brzmi znajomo 8": Znamy wszystkich uczestników

  "Twoja twarz brzmi znajomo 8": Znamy wszystkich uczestników

  "Tele Tydzień" ujawnił wszystkich uczestników ósmej edycji show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • Patryk Kumór z teledyskiem "Ogień i lód"

  Patryk Kumór z teledyskiem "Ogień i lód"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Ogień i lód" Patryka Kumóra, który zapowiada nowy album wokalisty.
 • Marcel Sabat: Nuda rozleniwia

  Marcel Sabat: Nuda rozleniwia

  Marcel Sabat rozwija własną markę odzieżową. Twierdzi, że projektowanie mody daje mu możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych ludzi. Sam prowadzi swoją firmę, oprócz projektowania zajmuje się rachunkami, a nawet pakowaniem zakupionych przez internautów modeli.
 • Marcel Sabat u Filipa Bajona

  Marcel Sabat u Filipa Bajona

  Marcel Sabat w filmie "Kamerdyner" zagra niemieckiego arystokratę, który nie godzi się z życiowymi wyborami siostry. Zdjęcia do nowej produkcji mają być wznowione w listopadzie.
 • Marcel Sabat: Lubię mroczne produkcje

  Marcel Sabat: Lubię mroczne produkcje

  Marcel Sabat przyznaje, że lubi grać w mrocznych produkcjach, dlatego rola w serialu "Komisja morderstw" była dla niego sporym zawodowym wyzwaniem. Aktor wspomina, że wiele miejsc, w których kręcone były poszczególne sceny, napawało grozą. Fabuła serialu to dwanaście historii niewyjaśnionych zbrodni. Dowody i narzędzia dawno już przepadły w zakurzonych archiwach, każda ze spraw jest więc żmudną rekonstrukcją zatartych śladów niegdysiejszych przestępstw.
 • ​Marcel Sabat w "Komisji morderstw"

  ​Marcel Sabat w "Komisji morderstw"

  ​Marcela Sabata, aktora znanego z "Kamieni na szaniec", jesienią zobaczymy w nowym serialu Jedynki. W "Komisji morderstw" wcieli się w aspiranta policji, który rozwiązuje kryminalne zagadki z przeszłości.
 • Marcel Sabat: Nowy idol Polek?

  Marcel Sabat: Nowy idol Polek?

  W walentynki do kin weszła komedia romantyczna "Facet (nie)potrzebny od zaraz" z udziałem Marcela Sabata, a w marcu zobaczymy 24-letniego aktora w dramacie wojennym "Kamienie na szaniec". Młody debiutant przyznaje, że nie miałby nic przeciwko temu, aby zostać idolem Polek. Nie to jest jednak jego główny cel, dla którego wybrał zawód aktora.
 • "Kamienie na szaniec": Debiutanci na ekranie

  "Kamienie na szaniec": Debiutanci na ekranie

  Debiutujący w pierwszoplanowych rolach aktorzy Kamieni na szaniec to nowe gorące nazwiska w polskim filmie. Marcel Sabat, Tomasz Ziętek i Kamil Szeptycki to młodzi aktorzy, których talent, już w marcu, będzie można podziwiać w jednej z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

Filmy - Marcel Sabat (5)

 • Marcel Sabat: Nuda rozleniwia

  Marcel Sabat rozwija własną markę odzieżową. Twierdzi, że projektowanie mody daje mu możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych ludzi.
 • Marcel Sabat u Filipa Bajona

  Marcel Sabat w filmie "Kamerdyner" zagra niemieckiego arystokratę, który nie godzi się z życiowymi wyborami siostry. Zdjęcia do nowej produkcji mają być wznowione w listopadzie.
 • Marcel Sabat: Lubię mroczne produkcje

  Marcel Sabat przyznaje, że lubi grać w mrocznych produkcjach, dlatego rola w serialu "Komisja morderstw" była dla niego sporym zawodowym wyzwaniem. Aktor wspomina, że wiele miejsc, w których kręcone były poszczególne sceny, napawało grozą.
 • Bohaterowie „Kamieni na szaniec”: Chcieliśmy odbrązowić Zośkę, Rudego i Alka

  W obsadzie nowego filmu "Kamienie na szaniec" znaleźli się głównie debiutanci. Reżyser filmu Robert Gliński odtwórców głównych ról szukał w szkołach teatralnych i filmowych. Udział w projekcie był dla młodych aktorów bardzo emocjonalnym przeżyciem, do którego przygotowywali się przez wiele miesięcy. – Szczególnie zależało nam na ukazaniu tych bohaterów od ludzkiej strony, odbrązowieniu ich. Udało mi się znaleźć kilka bardzo cennych materiałów, na przykład list „Rudego” do „Alka” - mówi Kamil Szeptycki, odtwórca roli „Alka”. Dla Tomasza Ziętka, odtwórcy roli „Rudego”, najważniejszym etapem przygotowania do pracy była lektura książek związanych z tematyką Szarych Szeregów oraz AK. – Najpierw przygotowaliśmy się do scen katowania. Uczyłem się języka niemieckiego, żeby płynnie porozumiewać się z niemieckimi aktorami i jak najlepiej zagrać - wspomina. – Przez cały czas mentalnie żyliśmy z naszymi bohaterami. Czytaliśmy książki, oglądaliśmy filmy, dyskutowaliśmy z reżyserem. Wymienialiśmy się poglądami, informacjami, a potem przyszedł żmudny okres prób od rana do wieczora – dodaje Marcel Sabat, filmowy „Zośka”.