mapa drogowa

Artykuły - Mapa drogowa (8)

 • Dobre wieści dla "frankowiczów". Będzie taniej

  Dobre wieści dla "frankowiczów". Będzie taniej

  Porozumienie z Mińska to dobry sygnał dla złotego. Niepewność wśród inwestorów była już przecież wyraźna. Co to oznacza? Euro spadnie poniżej 4.20 zł a frank poniżej granicy oraz 4.00 zł. A jeśli w przyszłym tygodniu powstanie "mapa drogowa" w sprawie Grecji złotówka wzmocni się o ok. 3-5 groszy.
 • Blokada drogi krajowej nr 39

  Blokada drogi krajowej nr 39

  Blokada drogi krajowej nr 39. Mieszkańcy Lubszy w powiecie brzeskim na Opolszczyźnie mają dość hałasu i pędzących tirów.
 • Tragedia na drodze. Dwie osoby nie żyją, ciężarna kobieta i dziecko w szpitalu

  Tragedia na drodze. Dwie osoby nie żyją, ciężarna kobieta i dziecko w szpitalu

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 5 w Żninie (woj. kujawsko pomorskie). Zderzyły się tam dwa samochody. Na miejscu zginęły dwie osoby. Cztery - w tym kobietę w zaawansowanej ciąży i małe dziecko - przetransportowano do szpitala. O zdarzeniu poinformowała stacja TVN24.
 • Buzek: Realizacja "Mapy Drogowej 2050" osłabiłaby naszą gospodarkę

  Buzek: Realizacja "Mapy Drogowej 2050" osłabiłaby naszą gospodarkę

  - Realizacja przez Polskę zgłoszonej przez Komisję Europejską "Mapy Drogowej 2050", zakładającej daleko idącą redukcję gazów cieplarnianych osłabiłaby naszą gospodarkę i obniżyła jej konkurencyjność - powiedział we wtorek prof. Jerzy Buzek podczas konferencji w Senacie.
 • Kwiecień na rynkach - mapa drogowa Grecji

  Problemy fiskalne krajów z południa Europy nie są nowe. Od strony makroekonomicznej są podobne jak przed miesiącem. Jednak jeszcze przed miesiącem rynki wierzyły w łatwe rozwiązanie problemu.
 • "Mapa drogowa" błędów ws. śmierci Olewnika

  "Mapa drogowa" błędów ws. śmierci Olewnika

  Posłowie z sejmowej komisji śledczej do zbadania okoliczności śmierci Krzysztofa Olewnika zaczną prace od lektury "mapy drogowej" - prawie 200-stronicowego dokumentu, który analizuje niepodjęte dotąd wątki i wytyka błędy śledczych, donosi "Dziennik".
 • Mapa drogowa z granicami Polski sprzed 1939

  Samochodową mapę Polski z zaznaczonymi grubą kreską granicami z 1939 roku wydało polskie wydawnictwo Demart. Obecną granicę polsko-niemiecką ledwo widać. Obok polskich nazw miast są stare, niemieckie. Dla kogo jest ta mapa? Dla niemieckich emerytów. Ale tak się składa, że kupują ja głównie Polacy, którzy... nie kryją oburzenia.
 • Energia nas dobije

  Energia nas dobije

  Urząd Regulacji Energetyki przedstawił propozycje działań, które powinny zostać podjęte do końca br. na rzecz liberalizacji rynku energii elektrycznej. Część uczestników rynku ocenia je jako niewystarczające i nieco naiwne.

Filmy - Mapa drogowa (1)