małpka

Artykuły - Małpka (13)

Filmy - Małpka (13)

 • Małpka stawia swoje pierwsze kroki

  Dwumiesięczna małpka przebywająca w ośrodku adopcyjnym Jaguar Rescue Center zaczyna się usamodzielniać. Pracownicy przygotowali dla niej specjalną drabinkę, przy której zwierzak stawia swoje pierwsze kroki. Prawda, że urocza? (STORYFUL/x-news)
 • Małpka ma bzika na punkcie suszarki do włosów

  Ohio, Stany Zjednoczone. Ta małpka uwielbia gorące powietrze z suszarki do włosów. Zwierzę ogrzewa sobie nim nie tylko futerko, lecz także gardło. Jej rytuał wygląda naprawdę zabawnie! (STORYFUL/n-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Małpka adoptowała szczeniaka. Nie rozstaje się z nim na krok

  Allahabad, Indie. Ta małpka wzbudziła prawdziwą sensację na ulicach miasta Allahabad w Indiach. Przygarnęła małego pieska i za nic nie chciała się z nim rozstać. Obydwoje na tym zyskali - otrzymali bardzo dużo uwagi oraz smakołyków. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Relaksująca kąpiel małpki Angel

  Po naprawdę ciężkim dniu najlepiej sprawdza się długa i relaksująca kąpiel. Doskonale wie o tym również małpka Angel. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.