małpka

Artykuły - Małpka (13)

Filmy - Małpka (5)

  • Uparta małpka nie chce odpuścić. Walczy o...

    Nieustraszona małpka postanowiła zabrać smakołyk swojemu koledze. Przez długi czas nie dawała za wygraną i uparcie starała się przejąć soczysty owoc. Chęci jednak nie wystarczyły i zwierzę musiało odejść z pustymi łapkami. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Urocza małpka zachęca do ćwiczeń manualnych

    Poznajcie Chino, uroczą kapucynkę, mieszkającą w ratującym małpy centrum International Primate Rescue Centre. Chino przyzwyczaił się do obecności ludzi, polubił się z nimi bawić, a od czasu do czasu prosi ich o bardziej pożyteczne czynności, np. gniecenie liści. Człowiek ćwiczy chwytność, a małpka dostaje smaczne kąski - i wszyscy zadowoleni (Louise Smith/x-news).
  • Co się stało z małpką porzuconą przez Justina Biebera?

    Małpka Justina Biebera - kapucynka Mally, porzucona przez gwiazdora muzyki pop, znalazła nowy dom. Zamieszka w parku tematycznym Serengeti w mieście Hodenhagen niedaleko Hannoveru. Specjalnie dla małpki wybudowano wysepkę. Mally był prezentem urodzinowym dla Biebera od producenta muzycznego. Podczas tournee po Europie piosenkarz porzucił małpkę po tym, jak władze niemieckie odebrały ją ze względu na 30-dniową kwarantannę i brak odpowiednich dokumentów zezwalających na transport zwierzęcia. Poszukiwanie odpowiedniego zoo, w którym mogłaby zamieszkać kapucynka, trwało kilka tygodni. - Justin Bieber nie wiedział, z czym wiąże się posiadanie małpki. Mam nadzieję, że więcej nie popełni tego błędu - powiedział Fabrizio Sepe, dyrektor Serengeti Park (DE RTL TV/x-news).