małpka

Artykuły - Małpka (13)

Filmy - Małpka (11)

 • Mała małpka, która rozczuli każdego

  Urocza małpka została uratowana po tym jak została przywieziona do weterynarza z braku nawodnienia. Nie miała sił nawet oddychać. Na szczęście trafiła w dobre ręce i wszystko dobrze się skończyło.
 • Małpka stawia swoje pierwsze kroki

  Dwumiesięczna małpka przebywająca w ośrodku adopcyjnym Jaguar Rescue Center zaczyna się usamodzielniać. Pracownicy przygotowali dla niej specjalną drabinkę, przy której zwierzak stawia swoje pierwsze kroki. Prawda, że urocza? (STORYFUL/x-news)
 • Małpka ma bzika na punkcie suszarki do włosów

  Ohio, Stany Zjednoczone. Ta małpka uwielbia gorące powietrze z suszarki do włosów. Zwierzę ogrzewa sobie nim nie tylko futerko, lecz także gardło. Jej rytuał wygląda naprawdę zabawnie! (STORYFUL/n-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Małpka adoptowała szczeniaka. Nie rozstaje się z nim na krok

  Allahabad, Indie. Ta małpka wzbudziła prawdziwą sensację na ulicach miasta Allahabad w Indiach. Przygarnęła małego pieska i za nic nie chciała się z nim rozstać. Obydwoje na tym zyskali - otrzymali bardzo dużo uwagi oraz smakołyków. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.