małpka

Artykuły - Małpka (13)

Filmy - Małpka (7)

  • Co rozzłościło małpę?

    La Senda Verde, Boliwia. Ta małpa zdecydowanie nie zgadza się na rozpowszechnianie swojego wizerunku w sieci. Postanowiła więc jasno zamanifestować swoją niechęć do kamery, atakując operatora. Kto by pomyślał, że urocze kapucynki mogą być tak niebezpieczne? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Bohaterska małpka ratuje życie koleżance

  • Uparta małpka nie chce odpuścić. Walczy o...

    Nieustraszona małpka postanowiła zabrać smakołyk swojemu koledze. Przez długi czas nie dawała za wygraną i uparcie starała się przejąć soczysty owoc. Chęci jednak nie wystarczyły i zwierzę musiało odejść z pustymi łapkami. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Urocza małpka zachęca do ćwiczeń manualnych

    Poznajcie Chino, uroczą kapucynkę, mieszkającą w ratującym małpy centrum International Primate Rescue Centre. Chino przyzwyczaił się do obecności ludzi, polubił się z nimi bawić, a od czasu do czasu prosi ich o bardziej pożyteczne czynności, np. gniecenie liści. Człowiek ćwiczy chwytność, a małpka dostaje smaczne kąski - i wszyscy zadowoleni (Louise Smith/x-news).