małpa

Artykuły - Małpa (72)

Filmy - Małpa (13)

 • Ocalona małpka wraca do zdrowia

  Mały orangutan Gito miał sporo szczęścia po tym jak został porzucony w kartonie na Borneo. Gdy został znaleziony, przedstawiciele organizacji Animal Rescue byli przekonani, że małpa nie żyje. Udało im się jednak pomóc Gito. Powrót do pełni zdrowia będzie trwał jeszcze długo, ale teraz orangutan może to robić w idealnych warunkach. Dzięki zaangażowaniu pracowników organizacji ma zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie.
 • Całuśna małpka podbija internet!

  Ta urocza małpka chyba nie zna umiaru! W ośrodku dla zwierząt w Boliwii czworonogi biegają na wolności, klatki nie istnieją, a wolontariusze nawiązują wyjątkowo silne więzi ze swoimi podopiecznymi. Tak też było w przypadku autorki nagrania - Gośki. Rudemu futrzakowi wyraźnie brakowało czułości, bo pocałunkom nie było końca! (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Ta małpa zamówiła pizzę na wynos

  Kapsztad, Republika Południowej Afryki. Obecność turystów zmusza zwierzęta do przystosowania się do nowej sytuacji. Często natarczywe zwierzęta podkradają zwiedzającym jedzenie. Podobnie było w przypadku tej małpy, która z samochodu turystów wyjęła... pizzę. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Ciekawska małpa ma parcie na szkło?

  Brazylia. Małpy uwielbiają rozrabiać. Ten ciekawski osobnik pozuje przed kamerą i próbuje się przed nią popisać. Ta małpka ma ewidentnie parcie na szkło. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.