małpa

Artykuły - Małpa (72)

Filmy - Małpa (11)

  • Całuśna małpka podbija internet!

    Ta urocza małpka chyba nie zna umiaru! W ośrodku dla zwierząt w Boliwii czworonogi biegają na wolności, klatki nie istnieją, a wolontariusze nawiązują wyjątkowo silne więzi ze swoimi podopiecznymi. Tak też było w przypadku autorki nagrania - Gośki. Rudemu futrzakowi wyraźnie brakowało czułości, bo pocałunkom nie było końca! (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Ta małpa zamówiła pizzę na wynos

    Kapsztad, Republika Południowej Afryki. Obecność turystów zmusza zwierzęta do przystosowania się do nowej sytuacji. Często natarczywe zwierzęta podkradają zwiedzającym jedzenie. Podobnie było w przypadku tej małpy, która z samochodu turystów wyjęła... pizzę. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Ciekawska małpa ma parcie na szkło?

    Brazylia. Małpy uwielbiają rozrabiać. Ten ciekawski osobnik pozuje przed kamerą i próbuje się przed nią popisać. Ta małpka ma ewidentnie parcie na szkło. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.