małpa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Małpa (raper) ,

Artykuły - Małpa (72)

Filmy - Małpa (16)

 • Małpa próbuje czarować

  Magik pokazał małpie sztuczkę karcianą. Zwierze też próbowało poczarować, używając patyka jako różdżki.
 • Nietypowa małpa. Od bananów woli słoninę

  Chersoń, Ukraina. Joni - małpa wąskonosa z zoo w Chersoniu - ze smakiem je słoninę, którą częstują ją odwiedzający. Jak przyznają pracownicy zoo, zwierzę od bananów woli nieco bardziej "ludzką" dietę - oprócz słoniny uwielbia gotowane ziemniaki i cukierki, ale wyłącznie czekoladowe. - Joni po prostu wie, co dobre - mówią opiekunowie. (News Channel "24"/x-news)
 • Niesforna małpka przyłapana na...

  Mała małpka o imieniu Horacy została przyłapana przez właścicieli na… potajemnej próbie spania. Kapucynka dzielnie walczy, ale w końcu wygrywa sen. Poza tym, że Horacy uwielbia ucinać drzemki, jest też zawodowym złodziejem. Jak mówią jego właściciele, podkrada niepostrzeżenie wszystko, co napotka na swojej drodze. – Potrafi zabrać jedzenie, ale nawet kawałek kartki – mówi Sarah Carter, właścicielka małpki. Jak dodaje, poza tym, Horacy jest niezwykle czuły i zabawny.
 • Ocalona małpka wraca do zdrowia

  Mały orangutan Gito miał sporo szczęścia po tym jak został porzucony w kartonie na Borneo. Gdy został znaleziony, przedstawiciele organizacji Animal Rescue byli przekonani, że małpa nie żyje. Udało im się jednak pomóc Gito. Powrót do pełni zdrowia będzie trwał jeszcze długo, ale teraz orangutan może to robić w idealnych warunkach. Dzięki zaangażowaniu pracowników organizacji ma zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie.