MALKOWSKI

Synonimy:
MMA,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - MALKOWSKI (498)

 • Mariusz Pudzianowski: Jeśli wrogowie piszą te słowa, to znaczy...

  Mariusz Pudzianowski: Jeśli wrogowie piszą te słowa, to znaczy...

  Od ośmiu lat Mariusz Pudzianowski (12-5, 1 NC, 5 KO, 2 SUB) zapisuje piękną kartę w historii polskiego MMA, udowadniając, że uprawiając przez lata inny sport, dzięki ciężkiej pracy można stać się pełnoprawnym wojownikiem mieszanych sztuk walki. "Pudzian" jest zbudowany, że nawet jego wrogowie zaczynają wypowiadać słowa uznania.
 • Szymon Kołecki zaczyna karierę w MMA. Seria nokautów

  Szymon Kołecki zaczyna karierę w MMA. Seria nokautów

  Były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki z impetem wszedł do oktagonu, powszechnie zwanego klatką. Były prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów prędko udowodnił, że ma smykałkę do mieszanych sztuk walki. 36-latek prędko nokautuje kolejnych rywali, ale ostatni pojedynek był dla niego sporym wyzwaniem.
 • Mariusz Pudzianowski bohaterem tatuażu. "Pudzian" zachwycony

  Mariusz Pudzianowski bohaterem tatuażu. "Pudzian" zachwycony

  Mariusz Pudzianowski wśród dziesiątek tysięcy fanów doczekał się sympatyka, który na cześć idola zdecydował się przyozdobić swoje ciało tatuażem z podobizną siłacza. Ten gest tak spodobał się "Pudzianowi", że sportowiec opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych i wyraził uznanie.
 • Krzysztof Zimnoch w MMA? "Może zobaczycie mnie w klatce"

  Krzysztof Zimnoch w MMA? "Może zobaczycie mnie w klatce"

  Pięściarz Krzysztof Zimnoch zapewnia, że nadal kocha boks, ale coraz bliżej mu do postawienia pierwszego kroku w klatce. Białostoczanin nosi się z zamiarem debiutu w mieszanych sztukach walk, a zadanie z pewnością może ułatwić mu promotor Tomasz Babiloński, który właśnie wziął się za organizację gal MMA.
 • Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  W sportach walki, w którym zaciekłą rywalizację o kibiców i popularność toczą pięściarze z zawodnikami MMA, coraz częstsze staje się wyzywanie na pojedynek jednych zawodników przez drugich. Na polskim podwórku gotowość skrzyżowania rękawic w ringu właśnie zgłosili były bokserski mistrz Europy Mateusz Masternak oraz mistrz wagi półciężkiej federacji KSW Tomasz Narkun.
 • McGregor ma 100 mln powodów, by już nie walczyć

  McGregor ma 100 mln powodów, by już nie walczyć

  Dana White, prezydent UFC, zakłada, że najbardziej rozpoznawalny zawodnika MMA na świecie Conor McGregor może już nie wrócić do walk w oktagonie. Irlandczyk był pierwszym w historii wojownikiem UFC, który posiadał mistrzowskie pasy w dwóch kategoriach wagowych. McGregor w sierpniu zmienił dyscyplinę i walczył w kasowej walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem.
 • Mamed Chalidow nieszybko wróci do klatki MMA. Wojownik zabrał głos

  Mamed Chalidow nieszybko wróci do klatki MMA. Wojownik zabrał głos

  To nie jest dobra informacja dla fanów Mameda Chalidowa. Czeczen z polskim obywatelstwem właśnie poinformował w wywiadzie z rosyjskim dziennikarzem, że nie wróci do oktagonu przynajmniej do września. To realizacja jednego z wariantów, jaki "Kanibal" rodem z Groznego przedstawił w ostatniej rozmowie z Interią. Stwierdził też, że po ostatniej walce gwizdali na niego narodowcy związani z Legią Warszawa.
 • KSW 41. Fernando Rodrigues Jr. zmierzy się z Michałem Andryszakiem

  KSW 41. Fernando Rodrigues Jr. zmierzy się z Michałem Andryszakiem

  Federacja KSW nie zwalnia tempa i ogłosiła kolejne starcie, do którego dojdzie podczas gali KSW 41 w Katowicach. 23 grudnia w Spodku zmierzą się Fernando Rodrigues Jr. (11-3) i Michał Andryszak (19-6). W walce wieczoru Borys Mańkowski będzie bronił tytułu kategorii półśredniej w konfrontacji z Dricusem Du Plesisem.
 • KSW. Potężna wycena wartości federacji mieszanych sztuk walki

  KSW. Potężna wycena wartości federacji mieszanych sztuk walki

  Gale mieszanych sztuk walki, organizowane przez federację KSW, cieszą się olbrzymią popularnością. Włodarze organizacji umiejętnie łączą sport, typowo dla sympatyków MMA, z elementami bogatego widowiska, które przyciąga szeroką publiczność do hal, na stadiony i przed telewizory, mimo dystrybucji wielu gal w płatnym systemie pay-per-view.
 • Szef UFC: Wchodzę w boks, już wyrabiam licencję promotora

  Szef UFC: Wchodzę w boks, już wyrabiam licencję promotora

  Dana White, prezydent najsłynniejszej federacji mieszanych sztuk walki UFC, potwierdził krążące od jakiegoś czasu pogłoski, że zamierza zacząć promować walki bokserskie.

Filmy - MALKOWSKI (2)

 • W każdym sporcie zawodowym jest doping

  Zawodnik i komentator MMA Łukasz ‘’JURAS’’ Jurkowski w maju zmierzy się z Rameau Sokoudjou w gali KSW na Stadionie Narodowym. Natomiast nam opowiedział o dopingu, który jego zdaniem jest nieodłącznym elementem każdego sportu zawodowego.
 • Mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk wróciła do Polski. Wideo

  Zapraszamy do wysłuchania wywiadu oraz relacji wideo z przylotu naszej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk, który po raz drugi broniła swojego tytułu na gali UFC 193 w Australii. Zawodniczka Berkut Arrachion Olsztyn niedawno została ogłoszona numerem jeden w kobiecym rankingu P4P portalu Sherdog. To zwycięstwo Polka okupiła złamaniem ręki, kontuzji tej doznała w trzeciej rundzie pojedynku z Valerie Letournau.