Małgorzata Rozenek-Majdan

Artykuły - Małgorzata Rozenek-Majdan (8)

 • "Iron Majdan": Nowy show z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

  "Iron Majdan": Nowy show z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą bohaterami nowego telewizyjnego reality-show "Iron Majdan". Program wyemituje stacja TVN wiosną 2018 roku.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan w piżamie

  Małgorzata Rozenek-Majdan w piżamie

  Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia rozpieszczać swoich fanów na Instagramie prywatnymi fotkami. Przy okazji możemy podziwiać jej piękny dom i dowiedzieć się, co aktualnie planuje.
 • Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie po treningu

  Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie po treningu

  W pełni rozumiemy spory o wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Musimy jednak przyznać Gosi, że, niezależnie od tego, ile faktycznie ma lat, wygląda świetnie.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Cenna nauka dla każdej kobiety

  Małgorzata Rozenek-Majdan: Cenna nauka dla każdej kobiety

  - To program o tym, jak stać się pewną siebie kobietą. Ja sama też się więcej o sobie dowiedziałam – mówi o "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan. - Dotarło też do mnie, iż ciągle mówię do swoich dzieci "Szybciej!". A przecież ponaglanie nie pomaga - dodaje Perfekcyjna Pani Domu.

Filmy - Małgorzata Rozenek-Majdan (1)

 • Jak gwiazdy wspominają swoją maturę?

  - Miałam gorączkę ze zdenerwowania - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" dziennikarka Grażyna Torbicka. - Byłam tym szczęśliwcem, który nie musiał zdawać matematyki, dzięki temu w ogóle maturę mam - podkreśliła prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan. - Już nie chciałabym drugi raz tego przechodzić - dodała aktorka Katarzyna Zielińska. O czym na maturze z polskiego pisała aktorka Weronika Rosati? A jak wyglądały egzaminy aktora Michała Koterskiego? (Dzień Dobry TVN/x-news)