Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (61)

 • Małgorzata Rozenek: Szkoła dla dam

  Małgorzata Rozenek: Szkoła dla dam

  Małgorzata Rozenek twierdzi, że w programie "Projekt Lady" pomocne okazało się jej doświadczenie związane z nauką baletu, gdzie panują podobne zasady jak w programie. Jak podkreśla ona sama może się także wiele nauczyć od uczestniczek, choćby zaangażowania i pracowitości. Jednocześnie zapewnia, że program, który wiosną zadebiutuje na antenie TVN, będzie wzruszający i będzie skłaniał widzów do refleksji nad swoim postępowaniem wobec bliskich osób.
 • Małgorzata Rozenek i dobre maniery

  Małgorzata Rozenek i dobre maniery

  Małgorzata Rozenek nie przejmuje się złośliwymi komentarzami na temat jej nauki dobrych manier w programie "Projekt Lady", a nawet przyznaje im rację. Twierdzi, że każde wyzwanie zawodowe traktuje, jak okazję do nauczenia się czegoś nowego. W "Projekcie Lady" zdobyła wiedzę nie tylko na temat zasad savoir-vivre'u czy protokołu dyplomatycznego. Nauczyła się też bardziej cenić swoich bliskich, zwłaszcza rodziców.
 • Małgorzata Rozenek: Zdrowy egoizm

  Małgorzata Rozenek: Zdrowy egoizm

  "Perfekcyjna pani domu", czyli Małgorzata Rozenek, napisała właśnie czwartą książkę, tym razem o dbaniu o siebie. - Nie mam poczucia winy, gdy część czasu poświęcam sobie - mówi Rozenek i tłumaczy, że zdrowy egoizm jest bardzo dobry.
 • "Damą być": Małgorzata Rozenek znowu rządzi!

  "Damą być": Małgorzata Rozenek znowu rządzi!

  Małgorzata Rozenek radziła już sobie z właścicielami hoteli z piekła rodem i nieporządkiem w domach. Czy uda jej się poprowadzić nieokrzesane Polki ku przemianie w damy? Już wkrótce w TVN zobaczymy nowy program "Damą być".
 • Małgorzata Rozenek poprowadzi program "Damą być"

  Małgorzata Rozenek poprowadzi program "Damą być"

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy reality show TVN-u "Damą być" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie, do którego zdjęcia ruszą w listopadzie, "Perfekcyjna Pani Domu" będzie uczyć kobiety dobrych manier.
 • "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  W niedzielę, 29 marca, widzowie stacji TVN obejrzą kolejny odcinek nowego programu "Piekielny Hotel". Tym razem Małgorzata Rozenek pojawi się w hotelu w Ostrowie. Co tam się wydarzy?
 • Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Piąty sezon "Perfekcyjnej pani domu" to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości - zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których zdaniem Małgorzaty Rozenek dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN już 1 września.

Zdjęcia - Małgorzata Rozenek (2)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Małgorzata Rozenek (23)

 • Małgorzata Rozenek: Być damą

  Małgorzata Rozenek: Być damą
 • Jak Małgorzata Rozenek wychowuje synów?

  Małgorzata Rozenek, prowadząca program „Projekt Lady”, uczy "niegrzeczne" nastolatki dobrych manier. A jak sama wychowuje swoje dzieci? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Małgorzata Rozenek o programie "Projekt Lady"

 • Małgorzata Rozenek postanowiła założyć fundację

  Prezenterka za pośrednictwem fundacji zamierza pomagać uczestniczkom programu „Projekt Lady”. Małgorzata Rozenek nie chce zdradzać szczegółów, twierdzi jednak, że jeden z pomysłów na działanie fundacji podsunęła jej podczas wywiadu dziennikarka. Małgorzata Rozenek została gospodynią nowego edukacyjno-rozrywkowego programu stacji TVN. W reality show „Projekt Lady” weźmie udział dwanaście kobiet o trudnej przeszłości i zachowaniu, które cechuje agresja i wulgarność. Dzięki programowi mają nauczyć się, jak być damą i nabrać sił do całkowitej zmiany swojego życia. Małgorzata Rozenek zapewnia, że uczestniczki show otrzymają wsparcie nie tylko w czasie trwania programu.