Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (94)

 • Drugi sezon "Projekt Lady" już wkrótce

  Drugi sezon "Projekt Lady" już wkrótce

  Od czerwca znowu będziemy oglądać, jak Małgorzata Rozenek-Majdan usiłuje zmotywować zbuntowane nastolatki do przemiany w prawdziwe damy. 12 czerwca rusza program "Projekt Lady 2".
 • Rozenek i Majdan dostaną swój program?

  Rozenek i Majdan dostaną swój program?

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dostaną prawdopodobnie swój własny reality show. Na czym miałby polegać program?
 • Małgorzata Rozenek: Nie cenię Kuby Wojewódzkiego

  Małgorzata Rozenek: Nie cenię Kuby Wojewódzkiego

  Małgorzata Rozenek twierdzi, że nie toczy wojny z Kubą Wojewódzkim. Zaznacza jednak, że nie ceni go jako człowieka. Konflikt między gwiazdami TVN odżył na początku grudnia, gdy w mediach pojawiła się informacja o kradzieży prywatnych zdjęć gospodyni "Projektu Lady".
 • Małgorzata Rozenek: Nie rywalizuję

  Małgorzata Rozenek: Nie rywalizuję

  Małgorzata Rozenek jest szczęśliwa, że udział w programie "Azja Express" zaowocował przyjaźnią z Hanną Lis i Agnieszką Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne, przyjacielskie relacje. Podkreśla też, że między nią a jej nowymi przyjaciółkami nie ma rywalizacji, każda realizuje się bowiem zawodowo.
 • Małgorzata Rozenek: To był dobry rok

  Małgorzata Rozenek: To był dobry rok

  Mijający rok Małgorzata Rozenek uważa za niezwykle ciekawy, bogaty w wydarzenia, ale też bardzo trudny. Głównie ze względu na dużą ilość pracy na planach dwóch programów, których jest gospodynią oraz reality show "Azja Express". 2017 rok również zapowiada się bardzo pracowicie, zanim nadejdzie, prezenterka zamierza jednak odpocząć podczas świąt spędzonych w rodzinnym gronie.
 • Małgorzata Rozenek: Królowa Przypału to cała ja

  Małgorzata Rozenek: Królowa Przypału to cała ja

  Prowadzi nowy magazyn poradnikowy, ściga się z czasem i pokonuje słabości w "Azja Express", ale nade wszystko jest szczęśliwą mamą i żoną. Bo, jak przyznała w show, kocha swój dom, w którym panuje tradycyjny podział obowiązków - Małgorzata Rozenek pilnuje ogniska, a mąż przynosi zwierzynę.
 • Małgorzata i Radosław Majdanowie o "Azja Express"

  Małgorzata i Radosław Majdanowie o "Azja Express"

  "Dostaliśmy za tę produkcję horrendalne wynagrodzenie" - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan na temat programu TVN "Azja Express", w którym wzięła udział ze swym mężem Radosławem Majdanem. Małżonkowie podczas rozmowy z Robertem Patoletą nie zdradzili co prawda, które miejsce zajęli w programie, ale poradzili, aby oglądać show do końca.
 • "Dramat" Rozenek: "Butów nie zmieszczę"

  "Dramat" Rozenek: "Butów nie zmieszczę"

  Małgorzata Rozenek chyba już w pierwszym odcinku wygrała nowy program TVN-u... Była jego niekwestionowaną gwiazdą, a widzowie piszą teraz tylko o niej!
 • Małgorzata Rozenek "w dobrym stylu"

  Małgorzata Rozenek "w dobrym stylu"

  Jesienią na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek. Prezenterka będzie doradzać kobietom, jak żyć w dobrym stylu na co dzień. Gwiazda twierdzi, że format będzie ewolucją "Perfekcyjnej pani domu" - programu, który uwielbia i od którego nie zamierza się odcinać. Cieszy się też, że wraca do bliskiej sobie tematyki.
 • Małgorzata Rozenek: Nie muszę nic udowadniać

  Małgorzata Rozenek: Nie muszę nic udowadniać

  Sukces "Projektu Lady" to przede wszystkim zasługa jego uczestniczek o niepokornych duszach - mówi Małgorzata Rozenek. Prezenterka twierdzi, że nie odczuwa negatywnej satysfakcji, że nie spełniły się przepowiednie osób, które wieszczyły jej programowi klęskę. Skupia się natomiast na pracy nad kolejnym sezonem show.

Zdjęcia - Małgorzata Rozenek (2)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Małgorzata Rozenek (33)

 • Małgorzata i Radosław Majdan o WOŚP

  W tym roku Majdanowie zostali wolontariuszami. Jest to dla nich nowa rola, wcześniej Radosław przekazywał na aukcje rożne przedmioty związane z jego karierą sportowca.
 • Małgorzata i Radosław Majdan o WOŚP

  W tym roku Majdanowie zostali wolontariuszami. Jest to dla nich nowa rola, wcześniej Radosław przekazywał na aukcje rożne przedmioty związane z jego karierą sportowca.
 • Małgorzata Rozenek: Nie cenię Kuby Wojewódzkiego

  Małgorzata Rozenek twierdzi, że nie toczy wojny z Kubą Wojewódzkim. Zaznacza jednak, że nie ceni go jako człowieka.
 • Małgorzata Rozenek: Nie rywalizuję

  Małgorzata Rozenek jest szczęśliwa, że udział w programie "Azja Express" zaowocował przyjaźnią z Hanną Lis i Agnieszką Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne relacje.