Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (74)

 • Małgorzata Rozenek: Lubię łamać zasady

  Małgorzata Rozenek: Lubię łamać zasady

  Synowie uczą ją otwartości, a ona ich tego, że każdy ma obowiązki. W nowym programie "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek wspiera dziewczyny, które marzą, by ich życie zmieniło się na lepsze.
 • Małgorzata Rozenek: Udział w "Azja Express" bardzo nas z Radkiem zbliżył

  Małgorzata Rozenek: Udział w "Azja Express" bardzo nas z Radkiem zbliżył

  Małgorzata Rozenek jest zachwycona pobytem w Azji, gdzie pracowała na planie nowego programu TVN "Azja Express". Twierdzi, że nawiązała kilka nowych, głębokich przyjaźni z innymi uczestnikami show. Wyjazd ten pogłębił także bliskość między nią a jej partnerem, Radosławem Majdanem.
 • Rozenek chce odzyskać Majdana

  Rozenek chce odzyskać Majdana

  Małgorzata Rozenek nie śledzi piłkarskich zmagań podczas Euro 2016. Gdy Radosław Majdan z jej synami ogląda mecze, gwiazda wychodzi z domu. Prezenterka twierdzi, że chciałaby, aby mistrzostwa skończyły się jak najszybciej.
 • Małgorzata Rozenek: Nowoczesna kobieta

  Małgorzata Rozenek: Nowoczesna kobieta

  Uczyła, jak być perfekcyjną panią domu, była postrachem hoteli, teraz pomaga stać się prawdziwą damą. Premiera nowego programu TVN "Projekt Lady" już 27 czerwca o godz. 20.55
 • "Projekt Lady" trafi na antenę TVN-u nie wcześniej niż w wakacje

  "Projekt Lady" trafi na antenę TVN-u nie wcześniej niż w wakacje

  Jedna z wiosennych nowości stacji TVN - program "Projekt Lady" - nie trafi na antenę wcześniej niż w wakacje - ujawnił w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl wicedyrektor programowy Grupy TVN - Bogdan Czaja.
 • Małgorzata Rozenek: Szkoła dla dam

  Małgorzata Rozenek: Szkoła dla dam

  Małgorzata Rozenek twierdzi, że w programie "Projekt Lady" pomocne okazało się jej doświadczenie związane z nauką baletu, gdzie panują podobne zasady jak w programie. Jak podkreśla ona sama może się także wiele nauczyć od uczestniczek, choćby zaangażowania i pracowitości. Jednocześnie zapewnia, że program, który wiosną zadebiutuje na antenie TVN, będzie wzruszający i będzie skłaniał widzów do refleksji nad swoim postępowaniem wobec bliskich osób.
 • Małgorzata Rozenek i dobre maniery

  Małgorzata Rozenek i dobre maniery

  Małgorzata Rozenek nie przejmuje się złośliwymi komentarzami na temat jej nauki dobrych manier w programie "Projekt Lady", a nawet przyznaje im rację. Twierdzi, że każde wyzwanie zawodowe traktuje, jak okazję do nauczenia się czegoś nowego. W "Projekcie Lady" zdobyła wiedzę nie tylko na temat zasad savoir-vivre'u czy protokołu dyplomatycznego. Nauczyła się też bardziej cenić swoich bliskich, zwłaszcza rodziców.
 • Małgorzata Rozenek: Zdrowy egoizm

  Małgorzata Rozenek: Zdrowy egoizm

  "Perfekcyjna pani domu", czyli Małgorzata Rozenek, napisała właśnie czwartą książkę, tym razem o dbaniu o siebie. - Nie mam poczucia winy, gdy część czasu poświęcam sobie - mówi Rozenek i tłumaczy, że zdrowy egoizm jest bardzo dobry.
 • "Damą być": Małgorzata Rozenek znowu rządzi!

  "Damą być": Małgorzata Rozenek znowu rządzi!

  Małgorzata Rozenek radziła już sobie z właścicielami hoteli z piekła rodem i nieporządkiem w domach. Czy uda jej się poprowadzić nieokrzesane Polki ku przemianie w damy? Już wkrótce w TVN zobaczymy nowy program "Damą być".
 • Małgorzata Rozenek poprowadzi program "Damą być"

  Małgorzata Rozenek poprowadzi program "Damą być"

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy reality show TVN-u "Damą być" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie, do którego zdjęcia ruszą w listopadzie, "Perfekcyjna Pani Domu" będzie uczyć kobiety dobrych manier.

Zdjęcia - Małgorzata Rozenek (2)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Małgorzata Rozenek (25)