Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (114)

 • Kolejny program Małgorzaty Rozenek

  Kolejny program Małgorzaty Rozenek

  Mimo że kariera Małgorzaty Rozenek trwa zaledwie pięć lat, to celebrytka zdążyła się już wznieść na wyżyny. Prezenterce chętnie powierzane są kolejne projekty, a te, które dotychczas prowadziła, odniosły ogromny sukces.
 • Gosia Rozenek wrzuciła selfie z gwiazdami

  Gosia Rozenek wrzuciła selfie z gwiazdami

  Trzeciego października telewizja TVN obchodziła swoje 20. urodziny. Z tej okazji wiele gwiazd stacji zdecydowało się na sentymentalne wspominki oraz zamieszczenie w mediach społecznościowych zdjęć z przeszłości.
 • Małgorzata Rozenek: Czuję się coraz mniejsza

  Małgorzata Rozenek: Czuję się coraz mniejsza

  Moi synowie zaczynają być prawdziwymi chłopaczyskami - mówi Małgorzata Rozenek. Twierdzi, że wyraźnie zauważa zmiany, jakie zachodzą m.in w charakterach i zachowaniu wkraczających w wiek nastoletni chłopców. Prezenterka nie ukrywa też, że coraz trudniej jest jej zaznać chwili spokoju w domu pełnym mężczyzn.
 • Małgorzata Rozenek: Polki mają skłonność do bycia perfekcyjnymi

  Małgorzata Rozenek: Polki mają skłonność do bycia perfekcyjnymi

  Zdaniem Małgorzaty Rozenek moment, w którym kobieta zaczyna żyć dla siebie i najbliższych jej osób, jest równoznaczny z czerpaniem radości nawet z podstawowych wykonywanych codziennie czynności. Dlatego tak ważne jest, by nie zmuszać się do rzeczy, które w danym momencie nie dają satysfakcji, a także niekaranie się za chwile poświęcone wyłącznie samym sobie. Gwiazda TVN Style namawia kobiety do udzielenia sobie zgody na niespełnianie oczekiwań innych ludzi.
 • Małgorzata Rozenek o nowej serii "W dobrym stylu"

  Małgorzata Rozenek o nowej serii "W dobrym stylu"

  Małgorzata Rozenek zdradza, że w nowym sezonie swojego programu "W dobrym stylu" sporo uwagi poświęci m.in. zarządzaniu finansami. Doradzi widzom, w co inwestować i jak efektywnie oszczędzać pieniądze. Zostaną również poruszone kwestie zakupu i wynajmu nieruchomości.
 • Małgorzata Rozenek: Przydałaby się córka

  Małgorzata Rozenek: Przydałaby się córka

  Nowy rok szkolny jest dla Małgorzaty Rozenek wyjątkowy, jej starszy syn rozpoczął bowiem naukę w gimnazjum. Gwiazda jeszcze w tym tygodniu uzupełniała wyprawkę szkolną, obecnie organizuje dzieciom zajęcia pozalekcyjne. Twierdzi przy tym, że jest jedyną osobą w rodzinie, która naprawdę przejmuje się początkiem szkoły.
 • Małgorzata Rozenek: Bardzo chciałabym być w ciąży

  Małgorzata Rozenek: Bardzo chciałabym być w ciąży

  Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że myśli o kolejnym dziecku. Nie wie jednak, czy plany te uda się zrealizować. Medialne doniesienia o jej rzekomej ciąży traktuje natomiast jako dowód sympatii. Uważa, że ludzie chcą jej szczęścia i życzą jej dziecka.
 • Małgorzata Rozenek: Po każdej ciąży tyłam 30 kg

  Małgorzata Rozenek: Po każdej ciąży tyłam 30 kg

  Powrót do formy po dwóch ciążach kosztował mnie dużo wysiłku - twierdzi Małgorzata Rozenek. Jest zadowolona ze swojej obecnej figury i chętnie chwali się nią w mediach społecznościowych. Zmysłowe zdjęcia na Instagramie gwiazda traktuje jako nagrodę za pracę, jaką wykonała, by schudnąć i wymodelować ciało.
 • Małgorzata Rozenek: ​To będzie petarda

  Małgorzata Rozenek: ​To będzie petarda

  ​To będzie petarda - zapowiada Małgorzata Rozenek, która zaczęła kręcić zdjęcia do nowego programu TVN. Gwiazda podkreśla, że format stanowi dla niej ogromne wyzwanie. Nie zna bowiem kolejnych zadań, jakie postawią przed nią producenci. Bywa zaskoczona wiarą, jaką pokładają w nią twórcy show.
 • Małgorzata Rozenek: Pierwsza rocznica ślubu

  Małgorzata Rozenek: Pierwsza rocznica ślubu

  Małgorzata Rozenek marzy o imprezie z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Twierdzi, że miniony rok był dla niej wspaniałym czasem i chciałaby go godnie uczcić. Nie wie jednak, czy zdoła przygotować imprezę. Oboje z mężem są bowiem pochłonięci pracą.

Zdjęcia - Małgorzata Rozenek (2)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Małgorzata Rozenek (40)

 • Małgorzata Rozenek: Czuję się coraz mniejsza

  Moi synowie zaczynają być prawdziwymi chłopaczyskami - mówi Małgorzata Rozenek. Prezenterka nie ukrywa też, że coraz trudniej jest jej zaznać chwili spokoju w domu pełnym mężczyzn.
 • Małgorzata Rozenek: Polki mają skłonność do bycia perfekcyjnymi

  Zdaniem Małgorzaty Rozenek moment, w którym kobieta zaczyna żyć dla siebie i najbliższych jej osób, jest równoznaczny z czerpaniem radości nawet z podstawowych wykonywanych codziennie czynności.
 • Małgorzata Rozenek: Stresujący początek roku szkolnego

  Nowy rok szkolny jest dla Małgorzaty Rozenek wyjątkowy, jej starszy syn rozpoczął bowiem naukę w gimnazjum. Gwiazda jeszcze w tym tygodniu uzupełniała wyprawkę szkolną, obecnie organizuje dzieciom zajęcia pozalekcyjne.
 • Małgorzata Rozenek: Bardzo chciałabym być w ciąży

  Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że myśli o kolejnym dziecku. Nie wie jednak, czy plany te uda się zrealizować.