Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (41)

 • "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  W niedzielę, 29 marca, widzowie stacji TVN obejrzą kolejny odcinek nowego programu "Piekielny Hotel". Tym razem Małgorzata Rozenek pojawi się w hotelu w Ostrowie. Co tam się wydarzy?
 • Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Piąty sezon "Perfekcyjnej pani domu" to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości - zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których zdaniem Małgorzaty Rozenek dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN już 1 września.
 • Urszula Chincz konkurencją dla Małgorzaty Rozenek?

  Urszula Chincz konkurencją dla Małgorzaty Rozenek?

  Urszula Chińcz, dziennikarka i córka Andrzeja Turskiego, jako Ula Pedantula dzieli się z widzami "Pytania na śniadanie" sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Prezenterka zaprzecza jednak, że w ten sposób chce ściągnąć na siebie zainteresowanie producentów i reklamodawców, a w efekcie odebrać Małgorzacie Rozenek tytuł "Perfekcyjnej pani domu".
 • Czy da się dziecko wychować bez kar i nagród?

  Czy da się dziecko wychować bez kar i nagród?

  Amerykański badacz Alfie Kohn specjalizujący się w dziedzinie edukacji i wychowania wydał książkę "Wychowanie bez nagród i kar. Rodzicielstwo bezwarunkowe". Prowadząca program "Perfekcyjna pani domu" Małgorzata Rozenek i psycholog Magdalena Chorzewska-Panuś rozmawiały w studiu "Dzień Dobry TVN" o tym, czy w ogóle możliwe jest wychowanie dziecka bez kar, nagród i ocen w szkole.- Staram się przesadn
 • Małgorzata Rozenek królową polskich okładek

  Małgorzata Rozenek królową polskich okładek

  W ciągu ostatniego roku najczęściej na okładkach kolorowych pism pojawiała się Małgorzata Rozenek, bo aż 30 razy. Zaraz za nią w rankingu uplasowały się Małgorzata Socha oraz Małgorzata Kożuchowska. Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Piotr Adamczyk.

Filmy - Małgorzata Rozenek (17)

 • „Piekielny hotel”: Kto tu rządzi?

  Najbliższy odcinek programu „Piekielny hotel” będzie rozgrywał się w Ostrowcu, w hotelu Granada. Właściciele od kilku lat nie mają gości i nie wiedzą dlaczego... Nie widzą problemu. Czy Małgorzata Rozenek wskaże im problem? Prowadząca ujawnia też, kto tak naprawdę rządzi w związku… Emisja: niedziela (29 marca), godz. 18.00 w TVN.
 • Małgorzata Rozenek w nowej roli

  Małgorzata Rozenek poprowadzi wiosną nowy program - "Piekielny Hotel". - Widzowie zobaczą Małgorzatę Rozenek piekielną, ale i perfekcyjną, wzruszoną, radosną, a także ciężko zmęczoną. To jest bardzo duża produkcja: biorą w niej udział eksperci, ekipy remontowe, właściciele hoteli i ich rodziny. Tam się bardzo wiele dzieje, nie ma chwili wytchnienia, a emocje są naprawdę bardzo gorące, żywe i prawdziwe - opowiada o nowym formacie Rozenek. (Agencja TVN/x-news)
 • Małgorzata Rozenek o swoich wakacjach

  Małgorzata Rozenek zdradziła, że pomimo bardzo napiętych grafików zawodowych znalazła czas na wypoczynek wspólnie z dziećmi i swoim życiowym partnerem, Radosławem Majdanem. - Udało nam się wygospodarować dwa tygodnie i spędziliśmy naprawdę cudowne wakacje - zapewniła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Rozenek: Mężczyznę łatwiej nauczyć sprzątania

  Piąty sezon „Perfekcyjnej pani domu” to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości – zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których- zdaniem Rozenek - dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety.