Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (84)

 • Małgorzata Rozenek: Królowa Przypału to cała ja

  Małgorzata Rozenek: Królowa Przypału to cała ja

  Prowadzi nowy magazyn poradnikowy, ściga się z czasem i pokonuje słabości w "Azja Express", ale nade wszystko jest szczęśliwą mamą i żoną. Bo, jak przyznała w show, kocha swój dom, w którym panuje tradycyjny podział obowiązków - Małgorzata Rozenek pilnuje ogniska, a mąż przynosi zwierzynę.
 • Małgorzata i Radosław Majdanowie o "Azja Express"

  Małgorzata i Radosław Majdanowie o "Azja Express"

  "Dostaliśmy za tę produkcję horrendalne wynagrodzenie" - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan na temat programu TVN "Azja Express", w którym wzięła udział ze swym mężem Radosławem Majdanem. Małżonkowie podczas rozmowy z Robertem Patoletą nie zdradzili co prawda, które miejsce zajęli w programie, ale poradzili, aby oglądać show do końca.
 • "Dramat" Rozenek: "Butów nie zmieszczę"

  "Dramat" Rozenek: "Butów nie zmieszczę"

  Małgorzata Rozenek chyba już w pierwszym odcinku wygrała nowy program TVN-u... Była jego niekwestionowaną gwiazdą, a widzowie piszą teraz tylko o niej!
 • Małgorzata Rozenek "w dobrym stylu"

  Małgorzata Rozenek "w dobrym stylu"

  Jesienią na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek. Prezenterka będzie doradzać kobietom, jak żyć w dobrym stylu na co dzień. Gwiazda twierdzi, że format będzie ewolucją "Perfekcyjnej pani domu" - programu, który uwielbia i od którego nie zamierza się odcinać. Cieszy się też, że wraca do bliskiej sobie tematyki.
 • Małgorzata Rozenek: Nie muszę nic udowadniać

  Małgorzata Rozenek: Nie muszę nic udowadniać

  Sukces "Projektu Lady" to przede wszystkim zasługa jego uczestniczek o niepokornych duszach - mówi Małgorzata Rozenek. Prezenterka twierdzi, że nie odczuwa negatywnej satysfakcji, że nie spełniły się przepowiednie osób, które wieszczyły jej programowi klęskę. Skupia się natomiast na pracy nad kolejnym sezonem show.
 • Małgorzata Rozenek: Lubię łamać zasady

  Małgorzata Rozenek: Lubię łamać zasady

  Synowie uczą ją otwartości, a ona ich tego, że każdy ma obowiązki. W nowym programie "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek wspiera dziewczyny, które marzą, by ich życie zmieniło się na lepsze.
 • Małgorzata Rozenek: Udział w "Azja Express" bardzo nas z Radkiem zbliżył

  Małgorzata Rozenek: Udział w "Azja Express" bardzo nas z Radkiem zbliżył

  Małgorzata Rozenek jest zachwycona pobytem w Azji, gdzie pracowała na planie nowego programu TVN "Azja Express". Twierdzi, że nawiązała kilka nowych, głębokich przyjaźni z innymi uczestnikami show. Wyjazd ten pogłębił także bliskość między nią a jej partnerem, Radosławem Majdanem.
 • Rozenek chce odzyskać Majdana

  Rozenek chce odzyskać Majdana

  Małgorzata Rozenek nie śledzi piłkarskich zmagań podczas Euro 2016. Gdy Radosław Majdan z jej synami ogląda mecze, gwiazda wychodzi z domu. Prezenterka twierdzi, że chciałaby, aby mistrzostwa skończyły się jak najszybciej.
 • Małgorzata Rozenek: Nowoczesna kobieta

  Małgorzata Rozenek: Nowoczesna kobieta

  Uczyła, jak być perfekcyjną panią domu, była postrachem hoteli, teraz pomaga stać się prawdziwą damą. Premiera nowego programu TVN "Projekt Lady" już 27 czerwca o godz. 20.55
 • "Projekt Lady" trafi na antenę TVN-u nie wcześniej niż w wakacje

  "Projekt Lady" trafi na antenę TVN-u nie wcześniej niż w wakacje

  Jedna z wiosennych nowości stacji TVN - program "Projekt Lady" - nie trafi na antenę wcześniej niż w wakacje - ujawnił w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl wicedyrektor programowy Grupy TVN - Bogdan Czaja.

Zdjęcia - Małgorzata Rozenek (2)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Małgorzata Rozenek (28)