Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (49)

 • Małgorzata Rozenek: Zdrowy egoizm

  Małgorzata Rozenek: Zdrowy egoizm

  "Perfekcyjna pani domu", czyli Małgorzata Rozenek, napisała właśnie czwartą książkę, tym razem o dbaniu o siebie. - Nie mam poczucia winy, gdy część czasu poświęcam sobie - mówi Rozenek i tłumaczy, że zdrowy egoizm jest bardzo dobry.
 • "Damą być": Małgorzata Rozenek znowu rządzi!

  "Damą być": Małgorzata Rozenek znowu rządzi!

  Małgorzata Rozenek radziła już sobie z właścicielami hoteli z piekła rodem i nieporządkiem w domach. Czy uda jej się poprowadzić nieokrzesane Polki ku przemianie w damy? Już wkrótce w TVN zobaczymy nowy program "Damą być".
 • Małgorzata Rozenek poprowadzi program "Damą być"

  Małgorzata Rozenek poprowadzi program "Damą być"

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy reality show TVN-u "Damą być" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie, do którego zdjęcia ruszą w listopadzie, "Perfekcyjna Pani Domu" będzie uczyć kobiety dobrych manier.
 • "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  W niedzielę, 29 marca, widzowie stacji TVN obejrzą kolejny odcinek nowego programu "Piekielny Hotel". Tym razem Małgorzata Rozenek pojawi się w hotelu w Ostrowie. Co tam się wydarzy?
 • Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Piąty sezon "Perfekcyjnej pani domu" to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości - zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których zdaniem Małgorzaty Rozenek dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN już 1 września.
 • Urszula Chincz konkurencją dla Małgorzaty Rozenek?

  Urszula Chincz konkurencją dla Małgorzaty Rozenek?

  Urszula Chińcz, dziennikarka i córka Andrzeja Turskiego, jako Ula Pedantula dzieli się z widzami "Pytania na śniadanie" sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Prezenterka zaprzecza jednak, że w ten sposób chce ściągnąć na siebie zainteresowanie producentów i reklamodawców, a w efekcie odebrać Małgorzacie Rozenek tytuł "Perfekcyjnej pani domu".
 • Czy da się dziecko wychować bez kar i nagród?

  Czy da się dziecko wychować bez kar i nagród?

  Amerykański badacz Alfie Kohn specjalizujący się w dziedzinie edukacji i wychowania wydał książkę "Wychowanie bez nagród i kar. Rodzicielstwo bezwarunkowe". Prowadząca program "Perfekcyjna pani domu" Małgorzata Rozenek i psycholog Magdalena Chorzewska-Panuś rozmawiały w studiu "Dzień Dobry TVN" o tym, czy w ogóle możliwe jest wychowanie dziecka bez kar, nagród i ocen w szkole.- Staram się przesadn

Filmy - Małgorzata Rozenek (18)

 • Tak zmieniła się Perfekcyjna Pani Domu

  Małgorzata Rozenek zawsze prezentuje się nienagannie. O swój wygląd dba poddając się zabiegom upiększającym oraz zdrowo się odżywiając. Media obiegła także plotka, że celebrytka powiększyła sobie biust. Czy na wizerunek gwiazdy wpływa popularność, czy może związek z Radosławem Majdanem? Jedno jest pewne - Pani Perfekcyjna wygląda olśniewająco.
 • „Piekielny hotel”: Kto tu rządzi?

  Najbliższy odcinek programu „Piekielny hotel” będzie rozgrywał się w Ostrowcu, w hotelu Granada. Właściciele od kilku lat nie mają gości i nie wiedzą dlaczego... Nie widzą problemu. Czy Małgorzata Rozenek wskaże im problem? Prowadząca ujawnia też, kto tak naprawdę rządzi w związku… Emisja: niedziela (29 marca), godz. 18.00 w TVN.
 • Małgorzata Rozenek w nowej roli

  Małgorzata Rozenek poprowadzi wiosną nowy program - "Piekielny Hotel". - Widzowie zobaczą Małgorzatę Rozenek piekielną, ale i perfekcyjną, wzruszoną, radosną, a także ciężko zmęczoną. To jest bardzo duża produkcja: biorą w niej udział eksperci, ekipy remontowe, właściciele hoteli i ich rodziny. Tam się bardzo wiele dzieje, nie ma chwili wytchnienia, a emocje są naprawdę bardzo gorące, żywe i prawdziwe - opowiada o nowym formacie Rozenek. (Agencja TVN/x-news)
 • Małgorzata Rozenek o swoich wakacjach

  Małgorzata Rozenek zdradziła, że pomimo bardzo napiętych grafików zawodowych znalazła czas na wypoczynek wspólnie z dziećmi i swoim życiowym partnerem, Radosławem Majdanem. - Udało nam się wygospodarować dwa tygodnie i spędziliśmy naprawdę cudowne wakacje - zapewniła. (Dzień Dobry TVN/x-news)