lista dłużników

Artykuły - Lista dłużników (9)

 • "Gazeta Wyborcza": Gapa na aukcji w Częstochowie

  "Gazeta Wyborcza": Gapa na aukcji w Częstochowie

  Na internetowej giełdzie wierzytelności Dlugi.info pojawiły się ostatnio dziesiątki nowych ofert sprzedaży długów mieszkańców Częstochowy, informuje "Gazeta Wyborcza".
 • "Puls Biznesu": CBA chce mieć podatników na oku

  "Puls Biznesu": CBA chce mieć podatników na oku

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zażyczyło sobie i uzyska łatwy oraz pełny dostęp do czarnej listy dłużników podatkowych - pisze "Puls Biznesu".
 • BIG bat na dłużników

  BIG bat na dłużników

  Sąsiad nie spłacił długu? Sklep nie oddał pieniędzy za towar? Biuro podróży ociąga się ze zwrotem zadatku? Ich wszystkich będzie można wpisać na czarną listę. I to bez wyroku sądu.
 • Wpisani na czarno

  Wpisani na czarno

  Można zostać dłużnikiem, nie mając żadnych długów. Firmy egzekucyjne często ściągają przedawnione długi, których spłacenia poszkodowany nie może udowodnić z racji upływu lat - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Na listę dłużników trafisz gratis

  Na listę dłużników trafisz gratis

  Świąteczne promocje potrafią mieć różne wymiary. Jeśli nie możesz dostać kredytu na Boże Narodzenie, to możliwe, że twój wierzyciel skorzystał z promocyjnej oferty i właśnie wpisał cię do rejestru dłużników Biura Informacji Gospodarczej.
 • Lepiej zapłać za użytkowanie wieczyste

  Lepiej zapłać za użytkowanie wieczyste

  Na czarne listy dłużników gmin trafiają ci, którzy nie płacą za użytkowanie wieczyste. Coraz częściej właściciele z powodu podwyżek opłat nie są w stanie ich regulować - donosi "Dziennik Gazeta Prawna" .
 • Wyrzucasz telewizor? Wyrejestruj go

  Wyrzucasz telewizor? Wyrejestruj go

  Dzięki groźbie wpisania na listę dłużników KRRiT odzyskała ponad 100 tys. zł z abonamentu.
 • Trafiłeś na czarną listę dłużników? Możesz wyczyścić swoją historię

  Trafiłeś na czarną listę dłużników? Możesz wyczyścić swoją historię

  Problemy z terminową spłatą kredytów czy zapłatą faktur mogą uniemożliwić zaciągnięcie nowych zobowiązań. Możemy trafić do różnych rejestrów niesolidnych dłużników. Jeśli w przeszłości powinęła nam się noga, bądź sytuacja życiowa doprowadziła do tego, że nie regulowaliśmy płatności w terminie, a dziś wszystkie długi są już spłacone, możemy zadbać o wykreślenie z "czarnej" listy. Nie mówiąc już o tym, że na taką listę można się dostać w wyniku pomyłki.
 • Czarna lista dłużników

  Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z usług biur informacji gospodarczej. Często niesłusznie są one nazywane "czarnymi listami dłużników". Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że można w nich nie tylko sprawdzać rzetelność przyszłych kontrahentów i przy ich pomocy odzyskiwać zaległe należności, ale również budować własną, pozytywną historię kredytową i płatniczą.

Filmy - Lista dłużników (1)

 • Młodzi Polacy chętnie się zadłużają

  Średni niespłacony dług osób w wieku 18-25 lat to 4 tys. zł. Około 48 proc. złych długów Polaków w tym wieku dotyczy zobowiązań wobec banków, a 25 proc. - nieopłaconych rachunków telefonicznych. - W grupie kapitałowej KRUK dłużników w przedziale wiekowym 18-25 lat, którzy nie regulują swoich zobowiązań mamy ponad 60 tys. osób - mówi Agencji Informacyjnej Newseria Anna Pakulska, dyrektor sprzedaży w obszarze klienta strategicznego Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A., który jest częścią Grupy KRUK.