Lionel Messi

Artykuły - Lionel Messi (2092)

Zdjęcia - Lionel Messi (0)

 • Rozrywka
  Lionel Messi i Shakira na gali z okazji przyznania Złotej Piłki. To właśnie kolumbijska wokalistka wręczyła wyróżnienie zawodnikowi Barcelony

Filmy - Lionel Messi (22)

 • "Messi, płać podatki". Kibice Getafe drwili z Argentyńczyka

  „Wszyscy płacimy podatki, Messi, płać je i ty!”- takie okrzyki słyszał z trybun gwiazdor Barcelony podczas wyjazdowego meczu 15. kolejki Primera Divison pomiędzy jego drużyną a Getafe. Fani podmadryckiego klubu znani są z nietypowych, acz bardzo grzecznych docinek kierowanych do rywali. Często zwracają się do arbitra słowami: „Panie sędzio, nie zgadzamy się z decyzją”, a Cristiano Ronaldo starali się zdeprymować, wołając: „To Portugalczyk, którego nie lubimy”. W przypadku Messiego miejscowi fani odnieśli się do ostatnich problemów argentyńskiego piłkarza z prawem. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Dla kogo "Złota Piłka", a kto wygra Ligę Mistrzów? Wróżbici już wiedzą

  Ligę Mistrzów wygra Real Madryt lub któryś z angielskich klubów. Tak przynajmniej twierdzą eksperci, którzy kilka dni temu spotkali się w Barcelonie podczas międzynarodowego święta magii. Specjaliści od tarota, jasnowidzenia, wróżenia z gwiazd i pisma runicznego nie byli jednomyślni, ale obrońca trofeum i reprezentant Premier League pojawiali się w typowaniach najczęściej. Jeżeli chodzi o Anglików, to szanse na triumf wciąż mają trzy zespoły: londyńskie Arsenal i Chelsea oraz Manchester City. Uczestnicy zjazdu zgodzili się też odpowiedzieć na pytanie, kto zdobędzie „Złotą Piłkę”, Leo Messi czy Cristiano Ronaldo? Co ciekawe, większość stwierdziła, że żaden z nich, a nagroda trafi w ręce tego trzeciego, czyli Manuela Neuera. O tym, czy mieli rację, przekonamy się 12 stycznia gdy w Zurychu zostanie wręczone okazałe trofeum.
 • Messi w Chelsea? Sponsor i przyjaźń z Fabregasem mogą mieć decydujące znaczenie

  Nie czuje odpowiedniego wsparcia ze strony klubu, przyjaźni się z Fabregasem i chce spróbować sił w Premier League – to zdaniem Fabiana Godoya argumenty przemawiające za przenosinami Leo Messiego do Londynu. Dziennikarz DirecTV jest przekonany, że jeżeli Barcelona nie wywalczy w obecnym sezonie żadnego istotnego trofeum, Argentyńczyk odejdzie z klubu. Na zmianę barw klubowych namawiają Messiego także przedstawiciele firmy, w której butach biega po murawie 27-latek. Tak się składa, że to samo logo widnieje na strojach Chelsea, a sponsor jest ponoć gotowy wyłożyć pieniądze na transfer.
 • Rekordy Messiego w Lidze Mistrzów

  Lionel Messi zdobył hat-tricka w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów z APOEL-em Nikozja. Dzięki temu osiągnięciu Argentyńczyk został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców tych rozgrywek. To jednak nie jedyny rekord ustalony przez Messiego w Lidze Mistrzów. Zobacz inne niewiarygodne osiągnięcia napastnika Barcelony!