Lionel Messi

Artykuły - Lionel Messi (2196)

Zdjęcia - Lionel Messi (0)

 • Rozrywka
  Lionel Messi i Shakira na gali z okazji przyznania Złotej Piłki. To właśnie kolumbijska wokalistka wręczyła wyróżnienie zawodnikowi Barcelony

Filmy - Lionel Messi (27)

 • Messi, Pique i Fabregas przyłapani w kasynie

  W niedzielę, tuż przed północą, czyli niespełna 13 godzin przed wylotem do Manchesteru na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z City, Lionel Messi i Gerard Pique zostali sfotografowani przed wejściem do jednego z barcelońskich kasyn. Tam spotkali się ze swoim byłym klubowym kolegą, a obecnie pomocnikiem Chelsea Londyn, Cesciem Fabregasem.
 • Leo Messi na zawsze. Fan wytatuował sobie autograf piłkarza

  Leo Messi jest idolem milionów. Jednak mało kto wyraża swe uwielbienie w taki sposób jak Matias Zacarias. Rodak zawodnika Barcelony zawsze ma przy sobie autograf gwiazdora, ale nie na papierze, jak to zwykle bywa, a na… nodze. – Nie minęły dwie godziny od momentu, w którym się podpisał, a ja siedziałem już u tatuażysty. Chciałem to utrwalić, nie mogłem pozwolić żeby się starło – tłumaczył Argentyńczyk. Teraz Matias może w każdej chwili zaprezentować wszystkim niedowiarkom dowód na to, że poznał Messiego. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Piękne WAGs ozdobą gali Złotej Piłki

  Piękne WAGs były ozdobą gali Złotej Piłki. U boku Lionela Messiego błyszczała jego partnerka Antonella Roccuzzo. W Zurychu zabrakło za to dziewczyny Cristiano Ronaldo Iriny Szajk. Portugalczykowi na gali towarzyszyli syn i mama.
 • Messi jak Joker, selfie Tottiego na gali. Zobacz najlepsze memy po wręczeniu Złotej Piłki

  Gala, na której Cristiano Ronaldo został wyróżniony Złotą Piłką, zainspirowała internautów do tworzenia nowych memów. Obiektem kpin najczęściej padały kreacje zawodników.