Lionel Messi

Artykuły - Lionel Messi (3128)

Filmy - Lionel Messi (85)

 • Guardiola: Nikt nie dorasta Messiemu do pięt

  Pep Guardiola jest przekonany, że nikt nie jest w stanie osiągnąć poziomu Lionela Messiego. Zapytany jednak o talent Kyliana Mbappe przyznał, że być może to właśnie uzdolniony osiemnastolatek zbliży się w przyszłości do osiągnięć Argentyńczyka. - Nikt nie dorasta do poziomu Lionela Messiego. Być może w przyszłości uda się to Kylianowi Mbappe. Jest topowym zawodnikiem, a kiedyś będzie niesamowitym piłkarzem, tego jestem pewny. Za Messim przemawiają liczby. Co sezon strzela 60-70 goli. W wielkich meczach zawsze jest wszędzie, strzela lub asystuje. Nigdy nie jest kontuzjowany i gra co trzy dni, bo kontroluje swoje ciało - powiedział trener Manchesteru City.
 • Messi uzgodnił nowy kontrakt. Wideo

  Prezydent Barcelony uspokoił kibiców, którzy obawiali się o przyszłość Lionela Messiego. Po wygranym 3:0 meczu Ligi Mistrzów z Juventusem Josep Maria Bartomeu poinformował, że argentyński gwiazdor już od kilku miesięcy gra na warunkach nowego kontraktu. - Został on podpisany do 2022 roku. Mamy nadzieję, że przed końcem 2017-ego zaprezentujemy zdjęcie Messiego podpisującego umowę. Jego ojciec, który dysponuje prawami do wizerunku Leo, już to zrobił - powiedział Bartomeu.
 • Suarez nie może nachwalić się Messiego. Wideo

  "To zaszczyt grać z najlepszym piłkarzem na świecie" - Luis Suarez nie może nachwalić się Lionela Messiego, z którym występuje w FC Barcelona/Press Focus/x-news
 • Ślub Lionela Messiego. Gwiazdy futbolu na czerwonym dywanie

  Podczas uroczystości ślubnych Lionela Messiego nie mogło zabraknąć gwiazd futbolu. W Rosario stawili się koledzy z reprezentacji Argentyny oraz Barcelony.