Lionel Messi

Artykuły - Lionel Messi (2166)

Zdjęcia - Lionel Messi (0)

 • Rozrywka
  Lionel Messi i Shakira na gali z okazji przyznania Złotej Piłki. To właśnie kolumbijska wokalistka wręczyła wyróżnienie zawodnikowi Barcelony

Filmy - Lionel Messi (25)

 • Piękne WAGs ozdobą gali Złotej Piłki

  Piękne WAGs były ozdobą gali Złotej Piłki. U boku Lionela Messiego błyszczała jego partnerka Antonella Roccuzzo. W Zurychu zabrakło za to dziewczyny Cristiano Ronaldo Iriny Szajk. Portugalczykowi na gali towarzyszyli syn i mama.
 • Messi jak Joker, selfie Tottiego na gali. Zobacz najlepsze memy po wręczeniu Złotej Piłki

  Gala, na której Cristiano Ronaldo został wyróżniony Złotą Piłką, zainspirowała internautów do tworzenia nowych memów. Obiektem kpin najczęściej padały kreacje zawodników.
 • "Messi szantażuje Barcelonę"

  W ostatnich tygodniach jest coraz głośniej o rzekomym konflikcie w Barcelonie. Gwiazda "Dumy Katalonii" Lionel Messi ma mieć na pieńku ze szkoleniowcem drużyny - Luisem Enrique. Hiszpańskie media spekulują, że Argentyńczyk może wkrótce opuścić klub. - Messi szantażuje Barcelonę - mówi Leszek Orłowski, dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna", ekspert nc+. - Jego klauzula dla szejka, czy Abramowicza nie jest jest wielkim problemem - dodaje Orłowski.
 • "Messi, płać podatki". Kibice Getafe drwili z Argentyńczyka

  „Wszyscy płacimy podatki, Messi, płać je i ty!”- takie okrzyki słyszał z trybun gwiazdor Barcelony podczas wyjazdowego meczu 15. kolejki Primera Divison pomiędzy jego drużyną a Getafe. Fani podmadryckiego klubu znani są z nietypowych, acz bardzo grzecznych docinek kierowanych do rywali. Często zwracają się do arbitra słowami: „Panie sędzio, nie zgadzamy się z decyzją”, a Cristiano Ronaldo starali się zdeprymować, wołając: „To Portugalczyk, którego nie lubimy”. W przypadku Messiego miejscowi fani odnieśli się do ostatnich problemów argentyńskiego piłkarza z prawem. Źródło: Foto Olimpik/x-news