Lech Poznań

Artykuły - Lech Poznań (8236)

 • Sparing: Lech Poznań - Zoria Ługańsk 3-1

  Sparing: Lech Poznań - Zoria Ługańsk 3-1

  Lech Poznań pokonał Zorię Ługańsk 3-1 w pierwszym meczu sparingowym podczas swojego zgrupowania w Turcji. Przez większą część spotkania poznaniacy prezentowali się dobrze – znacznie lepiej od czołowej drużyny ukraińskiej Premier Ligi.
 • Lech Poznań. Drużyna rozpoczęła zgrupowanie w tureckim Belek

  Piłkarze Lecha Poznań po 11-godzinnej podróży dotarli do tureckiego Belek, gdzie będą trenować przez najbliższe 12 dni. Wicelider ekstraklasy podczas zgrupowania rozegra trzy mecze kontrolne.
 • Lech Poznań. Ołeksij Chobłenko wypożyczony do "Kolejorza"

  Lech Poznań. Ołeksij Chobłenko wypożyczony do "Kolejorza"

  23-letni Ukrainiec Ołeksij Chobłenko będzie wiosną grał w Lechu Poznań. "Kolejorz" wypożyczył go do końca sezonu z Czornomorca Odessa, a później będzie mógł dokonać transferu definitywnego napastnika.
 • Lech Poznań. Piotr Tomasik kolejnym wzmocnieniem

  Lech Poznań. Piotr Tomasik kolejnym wzmocnieniem

  Nie napastnik, a już drugi obrońca wzmocnił w przerwie zimowej Lecha Poznań. To 30-letni Piotr Tomasik, ostatnio gracz Jagiellonii Białystok.
 • Lech Poznań zainteresowany sprowadzeniem Kamila Wilczka

  Lech Poznań zainteresowany sprowadzeniem Kamila Wilczka

  W Lechu Poznań mocno szukają skutecznego napastnika. Jak ustalił eurosport.interia.pl, zespół z Wielkopolski sonduje możliwość zakontraktowania Kamila Wilczka, a więc zawodnika duńskiego Broendby i reprezentacji Polski. Niespełna 30-letni piłkarz w ostatnim czasie w klubie z Kopenhagi nie występuje tak regularnie i dobrze, jak wcześniej. Do transferu może dojść tej zimy.
 • Lech kupuje, ale może też stracić swoją gwiazdę

  Lech kupuje, ale może też stracić swoją gwiazdę

  Thomas Rogne jako pierwszy z nowych graczy Lecha rozpoczął przygotowania do nowej rundy. W czwartek do Poznania przyjdzie ukraiński napastnik Ołeksij Chobłenko, a przesądzone jest też przyjście Piotra Tomasika z Jagiellonii - nie wiadomo tylko czy już teraz, czy dopiero latem. Do końca tygodnia lechici trenować będą w Poznaniu.
 • Lech Poznań. Testy progresywne na początek przygotowań

  Lech Poznań. Testy progresywne na początek przygotowań

  Nie na boisku, ale w Zakładzie Fizjologii poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego piłkarze Lecha przeprowadzili w poniedziałek pierwsze zajęcia po trzytygodniowych urlopach. Na uczelni zawodnicy zostali poddani testom progresywnym.
 • Lech Poznań. Klub chce szybko zamknąć kadrę

  Lech Poznań. Klub chce szybko zamknąć kadrę

  Jeszcze przed wylotem na obóz w Turcji trener Lecha Poznań Nenad Bjelica może mieć skompletowaną kadrę na rundę wiosenną. W poniedziałek zajęcia z „Kolejorzem” powinien rozpocząć Thomas Rogne, na dniach zespół wzmocni ukraiński napastnik Ołeksij Chobłenko, a dogadywany jest też transfer obrońcy Jagiellonii Białystok Piotra Tomasika.
 • Lech Poznań. Pedro Conde trafi do klubu?

  Lech Poznań. Pedro Conde trafi do klubu?

  Lider klasyfikacji strzelców ligi greckiej – Pedro Conde znalazł się na celowniku Lecha Poznań – twierdzą greckie media.
 • Lech Poznań. Matusz Putnocky: Chcemy mistrzostwa Polski

  Lech Poznań. Matusz Putnocky: Chcemy mistrzostwa Polski

  - Jest niedosyt, bo były w tej rundzie takie mecze, które powinniśmy wygrać, ale nie strzelaliśmy w nich bramek. Chcemy jednak mistrzostwa Polski - zapewnia bramkarz Lecha Matusz Putnocky.

Filmy - Lech Poznań (257)